bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  taksim'de açılan, google play'de vesaire daha bir çok yerde oynadığımız odadan kaçış oyunlarını gerçek hayata taşıyan yeni bir mekan.

  --spoiler--
  "zamanın hiç yaşanmamış bir köşesinde kendi başına duran bir hikaye vardı. uyanık düşlerinde bir grup insan, bu hikayeye bir saatliğine dahil oldu. birlikte olmanın verdiği coşkuyla, anıların peşinden gittiler. ipuçları ışık olup onlara yol gösterdi. odadan kaçış onların tek amacıydı."
  --spoiler--

  ayrıntılı bilgi için;

  http://www.odadankacis.com/
  ... achilles
 2. 2.
  Grup halinde oynanabilen bir oyunmuş.
  ... sessiz geveze
 3. 3.
  sağlam arkadaşlarınızla gittiğinizde, heyecandan boncuk boncuk ter dökerek birbirinize "abi o oraya değil diye dedim sana lan!" şeklinde hezeyanlarla dostluğunuzu güçlendirebilen fiziksel oyun türü. Cihangir Mazeup'da aynen bu dediğim yaşanmıştır.
  -1 ... luistate
 4. 4.
  Hep önünüzdeki bir ayın dolu olduğu kişi başı 100, iki kişi 140 -sanırım, değişkenlik gösterebilir- lira olan ancak iki kişi bir saatte nasıl çözeceksiniz o bulmacaları dediğim en az dört arkadaş gidilmesi gereken riddle oyunu.

  Korkunçlu olanı falan var çok başarılı fikirler. Çıkınca şeker kurabiye falan da veriyorlar, emikleye emikleye yiyorsunuz.
  1 ... sarah kerrigan
 5. 5.
  Bu aralar çok popüler. Herkes konuşur oldu. Kendi odamdan çıkmayı başarabilen bendeniz için kolayca başarabileceğimi düşünüyorum.
  4 ... bik bik
 6. 6.
  (bkz: mazeup)
  ... tracyphung
 7. 7.
  En son katılıdığım oyundan çıkmak zor olsada gayet eğlenceli. https://www.kacis-oyunlar...cis-oyunlari-listesi.html adresinden tam listeyi bulabilirsiniz. Ruhunuz gerçekten tazelencek. Denedikten sonra mutlaka yorum bırakın.
  ... goldenrock