1. 0.
  bu psikoloji ile buyuyen çocuk bilim değil ilim adamı olur.
  2 -7 ... erectin
 2. 1.
  risk budur.
  ... allahsiz tosbaga
 3. 2.
  bu başlıkları kim açıyor dedirtir.

  edit : biz seni seviyoruz sayın yazar *
  1 -2 ... sananeomk
 4. 3.
  Çok da abes değildir. Dünya freud'dan sonra varolmadı. insanlar milyonlarca yıl küçük alanlarda çoluk çocuk ailecek yaşadılar ve seks yapmaya devam ettiler.

  Çocuklar seksin ne olduğunu bal gibi de bilir. Seks yemek içmek gibi bir iç güdüdür. Çocuk nasıl yemek yemeyi bilerek doğuyorsa seksi de bilerek doğar. Çocukların belli bir yaşa gelene kadar seksten çok uzak tutulup, unutturulup. belli bir yaştan sonra tanıştırılması son derece travmatik sonuçlar doğuruyor bence.

  Sınırlar insan hayatında çok önemli. Bu sınırları belirleyen şeyler duvarlar olduğu gibi psikolojik sınırlar da olabilir. Önemli olan çocuğun, bunun anneyle baba arasında olması gerektiğini, anneyle babanın yatağında olan, özel bir sevme biçimi olduğunu anlaması.

  Demiyorum ki insanlar çocuklarını önlerine oturtup sevişsinler. Artık birden fazla odası olan, kapısı olan modern evlerde yaşıyoruz. Ama bir göz odada yaşayan ailelerde de anneyle babanın gece sevişmesi belki arada uyanan çocukların buna şahit olması çocuklarda çok büyük travma yaratmaz. Hayat normal sürecinde devam eder.

  Modern çağda çocuk, sevişen anneyle babayı gördüğünde, anneyle babanın verdiği tepki asıl travmayı yaratıyor. Çocuğa yakalanınca bir çığlık kopuyor, hemen koşarak kapı kapatılıyor, giyinildikten sonra kapı açılsa bile anneyle baba arasında gergin bir durum oluyor. ikisi de birbirine suçlayan bakışlar atıyor. Çocuk bu aranızdaki duyguları anlar. Sonrasında bir açıklama yapılsa bile çoğu zaman çocuk buna ilk etapta inanmıyor çünkü anneyle baba arasındaki bu gerginlikten bunun iyi bir şey olmadığını çıkartıyor.
  11 -6 ... ergota mine
 5. 5.
  Çocuğun yanında yapana Bu nasıl bir hayvanlık lan, gidin tuvalette kendinizi sikin tepkisi verilen boktan sevişme türü.
  ... morat