1. 1.
  çakmak ve kibrit bulunamadığında mutfağa gidip ocağı yakıp dikkatli bir şekilde eğilerek ve bilhassa ocak kısıkken uygulanması önerilen yöntemdir.
  not: bu işlem ocak kısılmadan tatbik edilirse kirpik, kaş ve saçların tutuşması kaçınılmazdır.
  eğer olayı kirpikle kurtarmışsanız kirpikler düzelene kadar siyah maskara kullanmanız tafsiye edilir.
  rimel kullanımını sadece bayanlara öneriyoruz.bu yöntemi kullanmak isteyen erkek kaza zedeleri ise karşılaşacakları muhtemel olan eş cinsel muamelelerine karşı uyarmak isteriz.
  1 ... saturn
 2. 2.
  yanıklara ve kıl tüy kaybına yol açacak sakat durum.
  2 ... enterezan
 3. 3.
  eğer ocak elektrikliyse göt isteyen fiil. böyle bir iş için çok uzun zaman beklemeniz ve bir karıncayiyen kadar iyi körüklemeniz gerekir. ateşiniz yoksa, ocağınızda elektrikliyse, fırının üst kısmındaki rezistans tavsiye edilir..
  3 ... lazy pigeon
 4. 4.
  ocakta sigara,kaş,kirpik,saç yakmaktır aslı bunun ...
  1 ... ottomanuel
 5. 5.
  sigara içmek için tek çare buysa, mutfağa gitmekten üşendiğiniz için gece boyu içilen sigara sayısı azalır.
  ... sayborglardasever
 6. 6.
  sigara hariç herşey yanmıştır fakat malesef sigaranız halen yanamamıştır.sıkıntı etmeyin bundan daha da kötü bir hadise vardır ki allah kimsenin başına vermesindir.şayet sigarayı tersinden agzınıza almışsanız sigara malum biraz yanmamakta ısrar edicektir.siz çektikçe "huleyn hay maşallah nasıl sert sigaraymış" filan diyeceksiniz.bir süre sigaranın yanmadıgını gördükten sonra ışıgı açıp neler oldugunu anlamak isteyeceksinizdir.ışıgı actıgınızda sizi hoş bir süpriz karşılamaktadır.sigara tersten yakılmaya çalışılmıştır.eger son sigaranız degilse bu size ders olur ama son sigarası olanlar için hem ders alma hem de cinnet getirme sebebidir.
  2 ... feri kacmıs iki goz
 7. 7.
  sakın ha sakın denemeyin denilesidir.hele ki küçük bölümlerde tencere tava varsa büyükle sakın ha sakındır.sonra benim gibi aynaya baktıgınız an kaşınızda beyaz tomurcuklar oluşmuş kirpiğinizi kırpılmış olarak bulursunuz.tabi eve yayılan koku da cabası.

  +oğlum bu evde ne kokuyo böyle beeey baksana bi kablo yanıyo galiba
  -bilmem anne ne bilim ben %#?'^(|
  3 ... hasnicktir
 8. 8.
  Yapılan mutfak fantazisi sonunda, etrafta cakmak bulunmaz yanan ocaga dogru yumusak bır egılım yapılır kafa uzatılır, bır ıkı nefes verılır, offf .... ceksene....
  2 ... yawuz
 9. 9.
  kafanın yana doğru eğilmesi gereken fiil.
  ... randy
 10. 7.
  gece yapilan ve saclari yakmayla sonuclanan kibritsiz, cakmaksiz bunyelerin eylemi. sabahin erken saatlerinde berbere gidilip saclar 3 numaraya vurularak sonlandirilir.
  -1 ... antistar