1. 1.
  obradovic'in maccabi macinda sloukas'a verdigi ibretlik ayardir. adam olacaksin kostas

  http://youtu.be/HuEddhpK5M0
  3 -1 ... madlen dede
 2. 2.
  reyizin karşısında dağlar daşlar bile dayanamaz iken kostas ın normal olarak ağzını açamadığı ayardır. bu adam ki 30 sayı önde olduğumuz maçta bitime son 1-1.5 dakika kalmışken hatalı şut kullandı diye oyuncuyu kenara alıp pancar gibi kızarmış suratı ile ayar manyağı yapmış adamdır.
  8 -2 ... mel mel bakan gibson
 3. 3.
  bu adam şu haliyle futbolun başına geçse, futboldan çok anlamıyor olsa bile fenerbahçe'yi şampiyon yapar. öyle bir taşşak var..
  7 ... aslolan fenerbahce dir
 4. 4.
  ne yalan söyleyeyim kalkıp ağzına iki tane de yapıştıracak hissi verdi bende. sloukas içine doğru sışarken yutkunmuştur.
  5 ... lagavulinvebazlama
 5. 5.
  turk milletinin sadece yuzde 5 i su adam gibi isine saygili ve tutkuyla yapan otoriter insanlardan olussa, cag atlariz cag amina koyim.
  5 ... wake up neo
 6. 6.
  mola sırasında "ne yapmalıyım?" diyen kostas'a obri sert bir ifadeyle "ne yapacağını şimdi mi soruyorsun? işler kötüye gitmeden soracaksın, hayatınız boyu bana soracacaksın!" dedi... bunun üzerine o ana kadar kötü bir performans sergileyen kostas toparlandı ve 18 sayı 2 asistlik bir performans ile maçın adamı seçildi. bu arada 35 dakika hiç sayı atamayan marco guduric, son 5 dakikada 13 sayı atarak belki de fenere geldiğinden beri en efektif performansını sergiledi. bu performans ile guduric telaviv deplasmanında alınan galibeyette önemli bir rol üstlendi.
  5 ... judas
 7. 7.
  sulukuas o an içeri doğru sıçmıştır.
  4 ... true
 8. 8.
  maçı getiren ayardır.
  6 ... aalper
 9. 9.
  adamın içine şeytan girmiş amk. hiç sevmezdim böyle hocaları futbol oynarken ama sahadayken bu hocalardan daha agresiftim takım arkadaşlarıma karşı *
  -1 ... tuiran kouma
 10. 10.
  şikebahçelilerin içlerindeki terim hasretini ortaya çıkartmış sözde ayar.

  şu hareketi terim yapsa ne magandalığı kalır ne başka bir şeyi.

  bu kadar belli etmeyin lan.*
  2 -10 ... paul sahilleri