bugün

Onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine.

Bize giren çıkan var mı ona bakalım bana ne michealın sikinden obamanın götünden.
çocukları obama mı doğurdu acaba?
ben de ilk gördüğümde aynı şeyi düşünmüştüm. karısı obama'dan daha erkek görünüyor, obama biraz hoş hoş tipli. çocuklar da evlat edinilmiş olabilir. zaten bu obama ailesi bana türetilmiş fake bir aile gibi geliyor afrika isimli ve müslümanlığı çağrıştıran ilk zenci abd başkanı görevi verilmiş gibi.
Olsa ne olmasa ne bize ne.
saçma bi iddia. Çocuklar resmen michelle 'ye benziyo. Ve michelle gençlik resimlerinde çok kadınsı. Ayrıca- kalçaları kesinlikle kadın kalçası - herşeyi degistirseler kadınsı kalça yapısını değiştiremezler.

Ayrıca dna testi diye bişey var kardeşim. Millet ünlü oliim diye en saçma iddiaları gündeme getiriyor.
milletin ne güzel dertleri var lan diye gulumsetmistir. merak eden el yordamı ile şey etsin bi *
insanların iyice akıl sağlığını kaybettiğini gösteren iddiadır.
obama'nın eşi sikimde değil de obama özel isim olur.
özel isimden sonra da tırnak olur.
tırnak olunca da böyle ebesinin amına benzeyen başlık açılmaz.
bu saçma başlıkları açmak yerine gündemi takip etmeye nedersiniz he mesela trumpın karısına atlayan adanalı gibi başlıkların popüler olmasını tercih ediyorum.
(bkz: yuhara)

lan koskoca abd başkanı vurdu... tövbeler olsun ya.
tasası, obama'dan başka kimseye düşerse, obama'nın karısında gözü var dedikodusu alır yürür.
ponçikli bir nik alıp sözlüğe üye olsun o zaman. zira buradaki kadınlar da aslında kadın değil, yabancılık çekmez.
Sanırıp Açıp bakmadan bunu hiçbir zaman bilemeyeceğiz. Zaten bizi de hiç ilgilendirmez.
Bir aralar da koruması uzaylı iddiası çıkmıştı. Bu ne arkadaş?