bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    obama'nın devlet başkanı seçildikten sonraki yemini sırasında yaptığı eylem. Bu eylem sonrasında bizim ultra laikler, korkup bir odaya kapanmışlardır bu eylem sonrasında,türkiye'de aynı şey olacak ve şeriat gelecek diye ağlıyorlarlardır muhtemelen.
    6 -5 ... karton piyer
  2. 2.
    abd'nin her başkanı incil üzerine el basarak yemin ettiğinden ve laikliğin dünyanın her yanında farklı yorumlanmasından mütevellit gerçeği yansıtmayan beyanat. ulan bunu söylemek bana mı düştü?

edit: başlığı değiştirmişler benim tanım uymuştu daha önce.
    1 -1 ... tu kaka bana
  3. 3.
    (bkz: anglosakson laikliği)
    (bkz: fransız laisizmi)
    3 -1 ... wokaltwinter
  4. 4.
    Türkiye'de bir benzeri olması durumunda mesela Baykal başkan olsa kuran üzerine el bassa abdestli miydi abdestsiz miydi?
    Yoksa müslüman mı değil mi? diyerek tartışma olacaktır.

Kuran'a el basılır ne zaman basılır Silah, Bayrak ve kuran üçlüsüne bu vatanı emperyalistlerin,Milli devlet düşmanlarının ABD uşaklarının vatikan kuklalarının elinden kurtarmaya ant içmek için basılır.

Sakarya boylarında, çanakkale sırtlarında Milli devlet kurmak için basılır.
    1 -1 ... selim pusat
  5. 5.
    ülkelerin ve sorunlarının farklılığından dolayı yanlış değer taşımaya mahkum bir benzetme.
    (bkz: bağımsız alaska partisi)**
    1 ... kekistanlihobbit
  6. 6.
    (bkz: el basan obama)
    (bkz: elbasan tava)
    1 ... frozen hopes
  7. 7.
    obama'nın yemin töreninde 2-3 tuğla ve bir düzine de kiremit kırmasından daha az garip olan olay. adam hristiyan, basar mı basar.

tanım: zenci basarsa normaldir. korkmamak, panik yapmamak lazım.
    ... nickimicinotuzharfgerekiyormus
  8. 8.
    bizim çok kıymetli laikçilerimizin çenesini çok güzel bir şekilde kapatan olaydır.***
    4 -4 ... darkranger
  9. 9.
    son derece normal olan eylemdir. bir insanın kutsalı neyse onun üzerine yemin eder. halen daha şu dümdüz olayda bile 'amerika ile türkiyenin durumları farklı, orda hristiyanlar rejimi tehdir etmiyor' deyip tespit yaptığını sanan zavallılara ise gülemiyorum bile. amerika gibi tüm hristiyan ülkeler içinde en yüksek kiliseye gitme oranlarına sahip, parasının üstünde in god we trust yazan, bazı eyaletlerinde kürtajın yasak olduğu, kilise evliliklerinin çok yaygın olduğu bir ülkede 'onların toplumu çok seküler' anlamına gelecek iddialarda bulunmak sadece bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak ile açıklanabilir.

ayrıca bir de bonus; (bkz: evangelizm)
    ... thorininkiliciorcrist
  10. 10.
    gayet normal bir durum.

(bkz: neye basacakti sana mi basacakti)
    -1 ... mulayim
kapat