bugün

murat bozun kızlara kaş göz yaparak takım oluşturduğu bir ses yarışma.
sunucu niteliklerine sahip olmadığına düşündüğüm acun ılıcalı'nın en sonunda pasifize edilerek gerçekleştirilen, kaliteli gibi görünen müzik yarışması programı.
an itibariyle bayan jüri üyelerinin * * azgınlığının tavan yaptığı yarışma.
acun yine bulmus tutacak programi bosa altin cocuk degil. su an itibari ile sesi onaylamayip cocugu gorunce hadise ve hulya avsarin dibinin dustugu yarismadir.
acunun aklını kullanarak hollandadan çaldığı yeni şarkı programı. büyük ihtimalle hadise sayesinde gözede hitap edecek.
hadise salağının ne işi olduğunu düşündüğüm yarışma. sesinin berbatlığını eurovizyonda kanıtlamamış mıydı bu karga?
eğer yarışmacı olsaydım kesinlikle seçeceğim jüri üyesi mustafa sandal olurdu. bu da böyle bir düşüncemdir. hadise, hülya avşar, murat boz kimmiş!
an itibariyle zaz çakması bir yarışmacı türemiştir. sesi çok çok güzel o ayrı ama niye duruşunu hareketlerini ona benzetirsin ki arkadaşım.
bol para götürecekleri bol bol bir program.
" yiyosa oraya sezen aksu yu, tarkan ı, nilüfer i vs. getirseydin acun " denilesi program. sanatçı örnekleri çoğaltılabilir.
hülya avşar, hadise, murat boz gibi engin müzik ve ses bilgisine sahip olan saçma sapan jürilerden oluşan saçma sapan yarışma. hele jürilerin şarkı esnasında girdiği tripler yok mu... özellikle mustafa sandal ve hadise'nin ağzına iki tane patlatası geliyor insanın.

ha bir de, acun yaptığı yarışmaların bokunu çıkarmakta usta olduğu için bi beş sene falan farklı yarışmacılarla her hafta ekranlarımızı süsler herhal.
az evvel hadise "türk halkı beni accepte etti" demiştir. güzelim türkçemde kelimenin "kabul etmek, benimsemek, sahip çıkmak" gibi alternatifleri olmadığından herhalde (!)

ayrıyeten jürinin idare eder ama triplerinin çok itici olduğu yarışma programı.
acik soyluyorum beni bilen bilir, buradaki yarismacilardan hepsinden cok daha iyi sarki soylerim. cikarim sarkimi soylerim ve hepsi pat pat doner 10 saniye sonra, hepsine siktir cekip geri donerim.

sokayim sansima ki antep'teyim. buraya gelirlerse gidecegim amk. ama once 3 duble raki ve salgamimi almak zorundayim. ondan sonra kimse tutamaz beni.

cikacagim oraya. sececekler beni ve ben kimseyi secmeyecegim. iste o zaman goreceksiniz eglenceyi.

not: bu entry 5 duble rakinin ardindan yazilmaktadir ama aklim hala yerinde. valla bak. siper soyluyorum her sarkiyi.
çok keyifli bir yarışma. özellikle yarışmacıların değil de, jürinin beni seç, beni seç diye yarışmacılara yalvarması güzel. birde yarışmacılar da arkası dönük söylesin. o döndü, bu dönmedi derken heyecan yapıp şarkıyı söyleyemiyorlar.
konsepti çok güzel acun yarışması. mustafa'ya tam destek vermekle beraber ilk yarışmacılardaki murat boooooooooooooooooozzzz sevdasının kesilmesi güzel oldu.
danışıklı dövüş sanki. hülya avşar evet kendisi tam bir müzik otoritesi ama malum katılanlar genç, cahilliklerinden olsa gerek, h. avşar'ı seçeceklerini düşünmüyorum. kimin kime gideceği belli olmayabilir ama birilerinin birilerine yöneltildiğini düşünüyorum. yoksa neden canlı yayınlanmasın?
--spoiler--
bülent ersoy olsa idi bu juride herkese dönerdi. dönmek ruhunda var . evet. *
--spoiler--
bir arkadaşımın katıldığı ve hülya avşar'ın grubuna dahil olduğu yarışmadır. programın kalitesi nedir ne değildir orası tartışılır fakat tanıdığınız birini yarışmalarda izlemek çok farklı bir duyguymuş, ben bunu anladım. ayrıca televizyon cidden kilolu gösteriyormuş arkadaş, kızı gördüm on dakika kendime gelemedim.*
jüri üyeleri arasındaki söz dalaşının çok eğlenceli kıldığı yarışma.
neşeli bir yarışma lakin hadise o koltuğa yakışmamış. ayrıca acun servetine servet katıyor, durduramıyoruz.
murat boz ile hadise niyeyse gözüme çok sempatik doğal falan görüldü lan. ya haklıyım ya da göz doktoruna gitsem iyi olcak.
"bi kızla bi oğlan çıktılar sokakta söylüyolarmış kız 30 oğlan 26 yaşında çocuk gitar çalıyodu, hülyayı seçtiler, ben de onları seçtim" dediğim program.
program çok güzel kanımca. kaliteli sesler çıkarabilecek bir formatı var. juri de oldukça renk katıyor. diğerleri neyse de hadise nedir yani? getirsene yiyorsa oraya bir sıla ne bileyim bir sertap falan...
http://www.vidivodo.com/6...stanbul-_-showtv#videoalt esra yaman adlı kısının performansını izleyebileceğiniz program.
batsa da kurtulsak diye yırtındığım yarışma.

a.k. daha hatun çıkmadan abuk subuk tripler, face de ha çıktım ha çıkıcam kavgası. sokarım böle ızdıraba. bu ne lan ? hayır anlamadığım olm ne olursa olsun, istersen sesin allahı ol, bu yarışmalarda birinci gelenleri gördük.. hani bi popstar abidin vardı efsane, nooldu?

büyük ihtimal midyeciliğe başlamıştır bi sahil kenarında...

la o değil bunu hatuna açıklamaya çalışınca yok bencil oluoz, kendimizi düşünüoz, binbir katakulli. amına koyim olay bu işte. kitleni yaratamadan meşhur olursan ziki tutarsın. bu kadar zor mu anlamak ?

la bi de hadiseyi seçmiş ya koç olarak. valla intaar etcem sözlük.

ben mi gerizekalıyım insanlık mı ???

editto: abidin kötülemiş beyler galiba midyecilik o kadar karlı değil*
güncel Önemli Başlıklar