1. 1.
    Hürriyet gazetesinden Cengiz Semercioğlu’nun köşesine taşıdığı gerilimin sebebi ırkçılık. Semercioğlu’nun iddası şu şekilde;
    Yarışmaya Balkan müziği söyleyen bir kadın katılmış, jürilerden yalnızca Yıldız Tilbe dönmemiş... Performansın sonunda aaa sen Türkmüşsün . Ben seni yabancı sandım. Türk olduğunu bilsem dönerdim demiş. Bu sözlere sinirlenen Gökhan “Bu yarışmaya yabancılar da katılıyor. Niye dönmezdin ki diyerek Yıldız’a itiraz etmiş. Yıldız da burası O Ses Türkiye ben Türk arıyorum. O Ses ingiltere olsaydı ingiliz arardım deyince Gökhan’ın tepkisi sert olmuş. Sen o zaman Kürtlerin yarışmasına da itiraz edersin deyince ortalık karışmış. Olaya Acun müdahale etmiş. Olay ikilinin mikrofon seslerinin kesilmesine kadar varmış.
    11 -3 ... mziya05
  2. 1.
    yıldız abla dibine kadar haklı.
    ulan yarışmanin adı o ses Türkiye adam yarışma boyunca ingilizce şarkı söylüyor...

sikerim böyle işi.
    24 -9 ... diablo1987
  3. 2.
    Sanat evrenseldir çomar olmayın ya. Athena dibine kadar haklıdır. O kadar haklıdır ki yıldız tilbe nin haklılık payı bile yoktur. Net.
    15 -25 ... the last airbender
  4. 3.
    izlemem etmem ama yıldız hakli yani humanistlige gerek yok dövmeli çoçuk.
    10 -6 ... matadora
  5. 4.
    Yıldız Tilbe Türk degil normalde. ırkcilik gibi bir amaci olamaz. yildiz tilbe hakli.
    12 -2 ... r asit
  6. 4.
    yıldız tilbe'yi gözümden düşüren vukuattır.
    5 -8 ... mod besleyen duyarli yazar
  7. 5.
    videosu düşse de izlesek.
    1 ... kangurubu
  8. 7.
    Kadın zaten “ben yabancıya dönmem çünkü ona nasıl türkçe şarkı söyleteceğim”
    Minvalinde bir açıklama yapmıştı. Hariçten gazel okumaya gerek yok.
    5 -1 ... testester10
  9. 8.
    konunun özeti:

gökhan siktir git sahte hümanizm kasma.
    7 -2 ... forza antalyaspor
  10. 9.
    ırkçılık herkes için çok mantıksız. üstelik 21.y.y dayız. biraz aklını kullanan insan ırkçılık yapmaz.
    1 -3 ... fah yu bices