1. 1.
    Hürriyet gazetesinden Cengiz Semercioğlu’nun köşesine taşıdığı gerilimin sebebi ırkçılık. Semercioğlu’nun iddası şu şekilde;
    Yarışmaya Balkan müziği söyleyen bir kadın katılmış, jürilerden yalnızca Yıldız Tilbe dönmemiş... Performansın sonunda aaa sen Türkmüşsün . Ben seni yabancı sandım. Türk olduğunu bilsem dönerdim demiş. Bu sözlere sinirlenen Gökhan “Bu yarışmaya yabancılar da katılıyor. Niye dönmezdin ki diyerek Yıldız’a itiraz etmiş. Yıldız da burası O Ses Türkiye ben Türk arıyorum. O Ses ingiltere olsaydı ingiliz arardım deyince Gökhan’ın tepkisi sert olmuş. Sen o zaman Kürtlerin yarışmasına da itiraz edersin deyince ortalık karışmış. Olaya Acun müdahale etmiş. Olay ikilinin mikrofon seslerinin kesilmesine kadar varmış.
    11 -3 ... mziya05
    #37965293 :)
  2. 2.
    yıldız tilbe burada dibine kadar haklıdır, kimse kusura bakmasın.
    34 -18 ... kalasnikov
    #37965298 :)
  3. 3.
    Çok da umrumda olmayan tartışma. Ayrıca hala o ses izleyen mi kalmış.
    13 -4 ... posetgibiposet
    #37965306 :)
  4. 4.
    yıldız abla dibine kadar haklı.
    ulan yarışmanin adı o ses Türkiye adam yarışma boyunca ingilizce şarkı söylüyor...

sikerim böyle işi.
    24 -9 ... diablo1987
    #37965310 :)
  5. 5.
    Sanat evrenseldir çomar olmayın ya. Athena dibine kadar haklıdır. O kadar haklıdır ki yıldız tilbe nin haklılık payı bile yoktur. Net.
    15 -25 ... yedek yazar
    #37965316 :)
  6. 6.
    izlemem etmem ama yıldız hakli yani humanistlige gerek yok dövmeli çoçuk.
    10 -6 ... matadora
    #37965319 :)
  7. 7.
    Yıldız Tilbe Türk degil normalde. ırkcilik gibi bir amaci olamaz. yildiz tilbe hakli.
    12 -2 ... r asit
    #37965323 :)
  8. 8.
    yarışmayı izlemiyorum ancak gökhan haklı. ayrıca bu müzik piyasasına punk yaparak başlayan bir adamın böyle bir yarışmada ne işi var onu da bilmiyorum. geçen bir arkadaşım bir ara birinci olan birini dinletti. bu ne yahu dedim. gerçekten bu ne yahu. muadili olan yarışmalarda jüri shakira filan oluyor, burada hadise. rezillik vesselam.
    6 -8 ... soncahilbukucu
    #37965326 :)
  9. 8.
    yıldız tilbe'yi gözümden düşüren vukuattır.
    5 -8 ... mod besleyen duyarli yazar
    #37965348 :)
  10. 9.
    Yine ortaya çıkmış hümanist tatlı su solcuları.gökhan haklı diyenlerin çoğu terörist sevicidir.
    6 -6 ... saydek saydek
    #37965369 :)