bugün

Arkadaş bir sahne izletti, hadise duygusal moda girdiği anda müzik devreye giriyor ve kitleler alkışlıyor. Hadise yaşamadığı zorlukları anlatıyor, sahnede ki çocuk üzerinden güzel prim yapıyor ve insanlar buna aldanıyor, pardon zeka kırıntısı bulundurmayanlar aldanıyor.
bazı yarışmacıların sesinin jüriler (murat boz, hadise) den daha iyi olduğu tuhaf yarışma.
çok yerinde bir tespittir. afyon gibi insanın beynini uyuşturuyor. aç belgesel falan izle.
Yüzde yüz doğru gerçek.
hayatım boyunca bir kere bile o ses türkiye'yi izlemedim. o zaman gidip atom filan parçalayayım en iyisi ben.
o ses türkiye'yi özellikle bu sene izleyenin beyninden şüphe duyarım.
ben komple televizyon izlemiyorum çok zekiyim.
bazı şeyleri tespit etmek gereksiz. yağmur sıvıdır demek gibi. öte yandan gereksiz tespitleri tespit etmek ise elzem. tıpkı burada görülebileceği gibi.
Kanal zaplarken denk geldim, ışık hızıyla değiştirmek istedim. kumandanın pili bitti. Umarım kategori dışı kalmışımdır.
Eskiden Vardı benim bunu izleyen tanıdıklarım. Net gerizekalıdır diyemem ama her zaman garipsemişimdir.
ilk yayınlanmaya başladığında misafirlikte açıktı o ses türkiye. jüriler dönmeyince zoruma gitmişti o günden sonra saçma bir şey olduğunu düşündüm. arkadaş ortamında baya fanları var zaten onlardan beklenen davranışlar.
güncel Önemli Başlıklar