bugün

iki hırçın yazarın kavgasıdır. ne olacak durum henüz belli değil.

edit: olayı merak edenler olacaktır. olay şöyle cereyan etti: "sperm yutan hatun" başlığına "o mahur beste" nickli kadın yazar entry girdi. daisy de ona "yeter be gerizekalı kadın" dedi. o mahur beste de onun nickaltına gelip "beni istemiyorsan donuzla geç" dedi aptala anlatır gibi. sonra araya başka yazarlar karıştı. olaylar gelişti. gelişmeye devam ettikçe güncellerim.
daisy zayıf rakibinin içinde gezdirir. yazık çok yazık.
Güncel kavga varmı bilidir.
(bkz: adam dediğin dedikodu yapmaz)
daisy tecrübeli, bestenin memeleri büyük bilemiyorum altan.
ikisini topla bi çocuk doğuracak kapasiteye sahip olmayan vasatın altı canlılardır. gerçekten yazık..

görsel
Sözlük içi bir versus. Bu olay sözlük içinde gerçekleşen bir olay. Mikser falan eyvallah da dedikodu ne alaka onu anlamadım? Kimsenin arkasından konuşmadık, ne olduysa burda oldu biz de buraya yazdık. Tutturmuşlar bir dedikodu almış başını gidiyor. Çamur at izi kalsın.
Yani kavgayı tek bir başlığa taşımak dedikodu mu oluyor anlamadım.
Derya kardeşim sende seviyorsun bu kız kavgalarini hadi itiraf et. Mahur beste saçı uzun kız di galiba. Daisy i gormedim. Yaşi küçüktü galiba. Konuyu tam bilmiyorum yorum yapmayacağım. Sahit yazarlar sonra.
mevzu nedir yeğenim? döğüş mü var?
Bazı şeylerin versus yapılması için herkes tarafından bilinmesi gerekir esasen.
"Başlık açmaya sınır getirilsin" kampanyası düzenleyelim. ama yine başlık açarak.
Daisy jophile e hakaret gibi versus

Aynı segment değiller
Daisy bu ucuz bim poşetine 100 gömlek büyük gelir.