bugün

O kız aslında malafata bakıyordur.
"essah mı la" diye samimi bir soru sorasım geldi. he bu arada beni görenlerin kaçtığı filan da yok efenim yanlış anlaşılmasın.
bak bak önyargılara bak tamam çoğu kız paraya bakar ama bu hikayede benmi kaçırdım mk paralı kısmı diyeceğim durumdur. allah hem çirkin hemde fakir hemde önyargılı insanların yardımcısı olsundur.
--spoiler--
ne bakıysn be slk .s .s
--spoiler--
Kızın şaşı olduğunu gösterir. *
uzaktan bakıyo olabilir.
Lan keske olsa.
Herkesin yaklaştığı gibi yaklaşmazsan bakar.
öncelikle leylayı güzel gören mecnunun gözleridir canım kardeşim. hep ortalama kızlarla birlikte olmuşumdur ama hepsini viktorya sikrıt (yok lan abartılı oldu bu ) ortalama bi mankenden güzel bulmuşumdur hala da bulurum. sorun şu ki canıö kardeşim seni böyle havalara uçuran şeyin sevdiğin birinin seni sevmesi değil arkadaşların tarafından o kız sana bakmaz yeaa şeklinde kırılan egonun yeniden tatminidir. ego tatmini güçlü ancak çabuk sönen motivasyondur. üç hafta süren var. lan kızın sol çenesinin altında garip bir kıl var gözüme batıyor diyip ayrılacaksın. böyle ergenliklerden uzak durman gerektiğini o an öğreneceksin. aşkı aşk yapan tavlayamacağını düşündüğün kızı tavlamak değil yeğen, önemli olan seni sen kadar sevecek insanı bulmaktır.
kızın cevabı bana uyduruk geldi biraz sanki. yani yapmaya çalışılmış ama olmamış.
zekandan etkilenmiştir cesaretinden temiz bulmuş olabilir seni ya da sadece bir bakış. hiç bir sebep olmayabilir de bunu da gördük.
(bkz: bakarperest)
ummadık TAŞ başyararmış.
ah canım benim seni yerim yerim.
iç ses: kesin fermuar açık kaldı lan!!
burada dil konuşur kardeşim. kizlarin büyük çoğunluğu güvenmek ister gerisi teferruattir.