bugün

(bkz: sevgilinin yutulması)
Ben tarzan sen ceyn.
(bkz: 200 yıl sonrasının deyimleri)
birini sevmenin doruk noktası olmayıp oral dönemde ilgi açlığı çekmiş adamın-kadının yaşadığı ileri derece kişilik bozukluğudur. ki istemekle kalmayıp eyleme geçenleri de mevcuttur.
(bkz: hanibalizm)
saçmalığın daniskası!!
(bkz: bok yiyip borazan çalmak)
bir olma isteğinin had safhaya ulaşmış olmasının dışa vurumudur. vahşice görünse de vahşi değilidir aslında.
bir bebek severken de demez miyiz- ayy yerim ben şu tombul yanaklarııı diye. ama naparız, yemez nazikçe öperiz.
sevgiliye de yirim ben seni deriz evet yeriz, yeriz yeriz. kan gövdeyi götürmeden hem de. aferin bize.
perfüme adlı filmin sanundaki sahne.
psikolojik bozukluk, sapkınlığın zirvesi.
hem cani, yamyam hem de nekrofili olma eğilimleri.
öncelikle sevgiliyi yiyebilmek için öldürmek lazım. çılgın ressam salvador dali de zamanında demiş "onu o kadar çok seviyorum ki küçük parçalara ayırıp yemek isterim".
kardeşim manyak mısın sen?!
yahu insan, çok çok sevdiğinde! sevdiğinin en ufak bi' ızdırabı olsa kıyamazken. bu nasıl bi' şey?!
sevgim çok fazla! yiyip yutayım tek vucut olalım!..
eeee öldüüü kime sarılacaksın? kimi öpeceksin?
tek vucut oldun ya sonunda kendine sarılır okşarsın artık.
bi' şeyi istemenin de bir oluru vardır. -"seni o kadar çok seviyorum ki içime sokmak istiyorum" normal seviyede bi' istek.
oldukça sapkın istek olan "sevgiliyi sevgiden yemek istemek" normal bi' insan evladının tercihi olamaz...
amann bee içim kalktı..

(bkz: la carne)
(bkz: boxing helena)
senin minyatürünü yaptırıp cebimde taşıycam demekle eş değerdir.
dizginlenmesi gereken istektir.
- olamaaaaz nejlaaaaaaa! naptım ben nasıl yedim seni haayıııııııırrrrrr!
(bkz: true blood) *
bu duyguyu tatmayan insan gerçekten aşk yaşamamıştır. o sevgiliye doyulmaz, ye ye bitirilemez. tanımı yoktur, an oldu mu yaşanmalıdır. neticede öncesi ve sonrası özlemek olan eylem diyelim sözlük formatına uysun.
garipoğlu olayına kadar gider bu ki tehlikelidir.
Genelde liseliuslarda görülen lisenin bitimiyle yavaş yavaş düzelen psikolojik hastalık hali.
Sıkça aklıma gelen eylem. Bazen de o kadar çok kıskanırsın ki tavuk dürüm yapıp yesem her şey düzelecek gibi gelir.
(bkz: ölünce sevemezsem seni) diyerek vazgeçilen istektir.
Elalem sevgiden bakmaya kiyamaz, bu da yiyecekmis
Te allaam ya.
(bkz: yuhara)