bugün

takımın teknik direktöre değil, teknik traktöre ihtiyacı olduğunu düşünen yönetimin olayıdır.

cimbom'un da "çileğidir." orası ayrı.
yıldız derken selçuk şahin, hasan ali falan... doğru olanı yapmaktır.
tipik bir Fenerbahçe orantısızlığı. arkadaş şike yaptım diyen başkanı defalarca istifa ettiği halde ne diye kulübün başında tutarsınız anlamam ki!. Üstelik haklı tepkilere 'ben fenerbahçe için 1 yıl ceza evinde yattım! siz ne yaptınız?!' diye anlamsız bir çıkış sergilemesi de ayrı bir düşünülmesi gereken konu. Allah başlarından eksik etmesin, ne diyelim?
Başlarına aykut konulan yıldızların dramı de denilebilir.
zamanında beşiktaş'ın yaptığı yanlıştır. o kadar yıldız dediğimiz adamı schuster'e emanet ettik içine sıçtı takımın resmen. bu iş iyi teknik direktörle değil isteyen teknik direktörle olur. aykut'un tek sorunu oynatmak istediği futboldan vazgeçmemesidir. elinde tuz, hamur, un ve peynirle havuçlu kek yapmaya çalışıyor mk.
dünya yıldızlarının fenere transferini anlatır.
aziz başkan acı bize.
Bence doğru bi tercih. Bu takıma low geldi aragones geldi ama başarılı olamadı. Çünkü fenerbahçede başarılı olmak için önemli olan isim değil oyuncularla olan iletişim ve bu kulüpten gelen biri olmak(saygı duyulması için).
üniversitede ders vermek için ilkokul mezunu birini görevlendirmek gibi birşeydir.
insana bu kadar da olmaz ki dedirten olaydır.
amına koymanın mecazda hayat bulmuş halidir.