1. 350.
  Bence çok tatlı ve akıllı. Çok radikal bir hareket yapmadığı halde aşırı linç yedi şu aralar. Gerizekalı halkımız çok sever linç etmeyi biliyorsunuz. bu kadar süre sevgi pıtırcığı kalabilmesi tuhaftı zaten. o da nasiplendi biraz.
  5 -6 ... mine sota
 2. 351.
  Kim ne derse desin yaptığı iş çok iyiydi. Tek ilgimi çeken doğu Perinçek e soru sormamis pek muhabbet ve polemik döndürmemis olması. Demek ki ona da soru gelmemiş diyip geçiyorum. Çünkü bunun yaptığını başkası yapamazdı. Kimseyle de kardescilik oynamadı. Gerekeni sordu gerekeni söyledi.
  3 ... manik minyon
 3. 352.
  Böyle bir durumun olacağını tahmin etmeliydi kendisi. Karşısındaki insanlar Meral Akşener gibi, temel karamollaoğlu gibi insanlar değil ve güç de onların elinde. Onlara cevapları hunharca merak edilen ama sorulamayan sorular sormak imkansıza yakın bu ülkede. Kendisine kızmak pek akıl işi gibi gelmiyor bana. imkanları dahilinde yapabileceklerini yapmış Oğuzhan.
  4 -1 ... mistabrown
 4. 353.
  sadece bir youtuber, ötesi değil.
  4 -3 ... ucgende alan
 5. 354.
  Son yaptığı 4 video 10 milyon izlenmiş youtuber.

  Temizinden 15 bin dolar para. Siz ne anlatıyorsunuz amk.
  3 ... zabaha gadar eglence go on
 6. 355.
  gün geçmiyor ki bi anda allahuekber dağlarına çıkardığınız birini aynı hızda yerin dibine yapıştırmayın. yahu adam yapılmayan bir şeyi yapmaya kalkmış adayların o mitingden bu mitinge birbirine sallamasındansa kimin ne yaptığını ne yapacağını hoş sohbet eşliğinde anlatması kimin ne zoruna gidebilir anlamak mümkün değil gerçekten. bir şeyler yapmaya çalışan birini de bi kere baltalamayın kardeşim. ondan sonra bizden niye adam çıkmıyor zart zurt cart curt.
  5 ... prince02
 7. 356.
  Youtube'da babalatv adında kanal sahibi, tek başına adeta bir trt canım oğuzhan uğur. cücük beyinli mi bilmiyorum fakat insanları cücük beyinli yerine koyduğu kesin. binali yıldırım önünde el pençe divan duracaksın, muharrem ince'yi konuk almayacaksın, bir de yukarıdan yukarıdan millete çok bilmişlik, asilik taslayacaksın.
  tatlım sen okan bayülgen'cilik oynuyorsun ama onun devri de kapandı. iyisi mi sen yine komikli şarkılarına dön. ecdadımızı da tarihçiler konuşsun, komikçiler değil.
  7 -1 ... benisizdelirttiniz
 8. 357.
  hakkını yemiyelim işinde iyi ileride televizyon da görmek isteriz ama rtük oldugu sürece zor gibi.
  ... radyoaktif fasulye
 9. 358.
  mevzular 18 i çekip yüklemiş. binali videosunda hakkında yazılanlara kendi üslubuyla yani cahil cühela hepsi diyerek yanıt vermiş. şunu anlamamış kendisi. insanlar kimi alıp oraya çıkarttığına bakmıyor. çıkarttığın insanlara nasıl yaklaşıyorsun, hepsine aynı seviyeyle mi yoksa kademelerine göre değişik mi davranıyorsun buna bakıyor. eğer sen binali karşısında el pençe divan sessiz sessiz duruyosan, diğer adaylar karşısında da aynı şekilde olmalıydın diyor. eğer diğer adaylarda gayet yaslana yaslana, rahat rahat içinden geldiği gibi konuşuyosan, binali karşısında da böyle olmalıydın diyor. yok neymiş o videoyu amerikalı izliyormuş iranlı izliyormuş falan da filan da. sanki git devlet sırlarını ifşa et diyor millet sana. sadece zaten herkesin ağzında gezen cümleleri git karşındayken delikanlı gibi sor diyor. fetöyü başımıza siz getirdiniz, siz güçlendirdiniz şimdi siz onlar terörist diyosunuz bu nasıl iş diye bi sor artık diyor. memlekette fabrika kalmadı her şeyi hepsini özelleştirdiniz, bu milletin kendine ait bi yeri olamayacak mı sor diyor, neden bütün yatırımlar toprağa, betona gömüldü neden teknoloji anlamında geleceğe yönelik yatırımlarımız olmadı neden gençlerimizin eğitimleri bu yönde şekillendirilemiyor bi öğren, altyapı neden kurulmamış bi sor diyor. çok mu şey istiyor. gidiyosun ezhel çıkacak mı diyosun adama taşak mı geçiyosun diyor. bunları dediler diye bunu diyenlere cahil cühela, boş tayfa gözüyle bakman daha çok antipati toplamana yarar sadece ama sen her şeyi bilen, en kral en üstün adamsın yok canıım sana laf söylenebilir mi heç. sen var ya of sen yeni dünya düzeninin başına geçirilcek adamsın sen. bizim ne haddimize sana laf söylemek amq.
  13 -6 ... kiminanir v4 ultimate package
 10. 359.
  bomboş bir birey.
  4 -3 ... hodri meydan 89