1. 341.
    Karşısına koyup beni 2 kelime edemesem bile sevmediğim adam. Anlattığı her boka inanan ergenlere ne demeli? Başına gelen olağanüstü şeylerden bahsediyorum.
    1 -1 ... hot male
  2. 342.
    bazen saçmalasa da youtube da takip ettiğim az sayıda kişiden biriydi fakat seçim özel yayını izledikten sonra takipten çıktım. Adamın önüne kağıt koydular lan. dişe dokunur tek soru sormaz mı insan? Başbakanı bulmuşsun insan sorar babam ve onun gibi yüzlerce subay bşr birinden iğrenç suçlamalarla içeri alınırken niye sustunuz diye. Benim tanıdığım oğuzhan bu değildi arkadaş.
    11 -2 ... shizi
  3. 343.
    Oğuzhan video montajında gereksiz kareleri kesip bir öncekine katmasına rağmen başka stüdyoda olduğunu, soruların elenip başbakanın cevaplayabileceklerinin seçili olduğu kağıdı önüne getirildiği kısmı kesmedi ki anlayın. Buradan anlayın ki internette bile özgür değilsiniz. Ahaber kısmı bile kesildi troll akp koyunlarından bahsettiği soruda yok. Özgür ülke üzgür basın.
    4 -3 ... picasso16
  4. 344.
    Şu ülkede bir defa da haksız çıkayım.

Ben bu adama bir şey bildiği yok eline yazıp verdikleri kağıttan ezber yapıp bir şeyler anlatıyor dediğimde herkes

Ya niye öyle olsun çok bilgili aşırı zeki şöyle gerçekleri söyleyen esprili harika bla bla insan diyordu

Şimdi baktım çoğu yerde kendisine cahil, bir şey bilmiyor vesayre demeye başlamışlar hahaha

Kime yanlış desek bir süre sonra bir olayı çıkıyor zaten. He bunu akıllı olanlar önceden görür yarı akıllı olanlar olay olduktan sonra görür akılsızlar hiç görmez. Ülkede ki birçok olayda da olduğu gibi.

Bu adamların eline yazıyorlar ne yapması gerektiğini onlar da yapıyor. Yok doğaçlama yapıyorlarmış, inanan var mı cidden bunlara.
    5 -2 ... keyf kahyasi
  5. 345.
    Yani valla alemsiniz adam yapılmayan yapılması gereken güzel bir şey yaptı. Adayları daha duru izleme şansı oldu. Allah aşkına başbakanı bile kaç kişi oturup böyle dinledi. Tabi ki de sorulacak başka sorular da vardı eksikler vardı ama böyle bir programın yapılması bile çok güzel. Ayrıca Tabi ki başbakanın karşında diğerlerinde olduğu gibi olması beklenemezdi. Diğerleri sadece aday arkadaşlar.

Yansız olarak bütün adayları kısa ve öz şekilde az çok tanımamızı sağlayan adam.
    Sizde anca otu boku oturduğunuz yerden eleştirin.
    9 -7 ... haramsavar kadin
  6. 346.
    herkes yaptığı bazı işlerle kendini bitirir bitirmese dahi koskoca bir soru işareti bırakır.

işte bu rezil mevzular, koskoca bir soru işaretidir. ayıp be oğuzhan efendi, temel reise ne sordun, binali'ye ne sordun...
    1 -1 ... hayis zayeb
  7. 347.
    Videonun bayağı bri kesildiği belli, fragman olarak yayinladiklari a haber bölümü bile yok. Korumalarin getirdigi kağıdı da kesmemis bir seylerin o an normal gitmedigini belirtmek icin zannimca.
    Göt korkusu var ama aba altindan sopa gosterme de var karşı taraftan.
    Onceki adaylardaki tavrina karsilik son videosu karizmasini guvenilirligini cizmistir zannimca.
    2 -1 ... patapata
  8. 348.
    Kısacası mizahşör sohbeti mükemmel olan adam.
    -1 ... endoplazmig
  9. 349.
    Videoyu izleyemedim ama eleştirilere bakınca Üç beş süslü lafla kendini savunma videosu çekecektir yakında.

Benim cidden anlamadığım bu adam kim pardon? Neden adaylar bunun kanalında. Cumhurbaşkanı adayı bile değilken binali yıldırım ı neden ağırlamış? Teklifini erdoğana yapar gelirse gelir gelmezse binali yıldırım o da gelmezse süleyman soylu falan?

Kestiği bölümler var ise baskıyla vs bence artık kendini imha etsin. Bik bik bik konuşmaya devam etmesin.
    3 -1 ... hot male
  10. 350.
    Son videosunda bariz bir şekilde baskı altındaydı. Diğer adaylara yaptığı gibi 1000ali bey'i de kurnazca sorularla köşeye sıkıştırabilirdi fakat videonun başında kendisine verilen kağıdı hepiniz görmüşsünüzdür. Ee bunun üstüne bir de soru sorduğu için ceza alan gazetecilerin ülkesindeyiz. Çok yüklenmemek lazım kendisine.

Ha bu arada 1000ali yıldırım'a doğrudan rte'nin kandırılmasıyla ilgili soruyu soracak pek az insan vardır bu ülkede bu da böyle biline.
    2 -6 ... empiree