1. 340.
  Youtube'da babalatv adında kanal sahibi, tek başına adeta bir trt canım oğuzhan uğur. cücük beyinli mi bilmiyorum fakat insanları cücük beyinli yerine koyduğu kesin. binali yıldırım önünde el pençe divan duracaksın, muharrem ince'yi konuk almayacaksın, bir de yukarıdan yukarıdan millete çok bilmişlik, asilik taslayacaksın.
  tatlım sen okan bayülgen'cilik oynuyorsun ama onun devri de kapandı. iyisi mi sen yine komikli şarkılarına dön. ecdadımızı da tarihçiler konuşsun, komikçiler değil.
  7 -1 ... benisizdelirttiniz
 2. 341.
  hakkını yemiyelim işinde iyi ileride televizyon da görmek isteriz ama rtük oldugu sürece zor gibi.
  ... radyoaktif fasulye
 3. 342.
  mevzular 18 i çekip yüklemiş. binali videosunda hakkında yazılanlara kendi üslubuyla yani cahil cühela hepsi diyerek yanıt vermiş. şunu anlamamış kendisi. insanlar kimi alıp oraya çıkarttığına bakmıyor. çıkarttığın insanlara nasıl yaklaşıyorsun, hepsine aynı seviyeyle mi yoksa kademelerine göre değişik mi davranıyorsun buna bakıyor. eğer sen binali karşısında el pençe divan sessiz sessiz duruyosan, diğer adaylar karşısında da aynı şekilde olmalıydın diyor. eğer diğer adaylarda gayet yaslana yaslana, rahat rahat içinden geldiği gibi konuşuyosan, binali karşısında da böyle olmalıydın diyor. yok neymiş o videoyu amerikalı izliyormuş iranlı izliyormuş falan da filan da. sanki git devlet sırlarını ifşa et diyor millet sana. sadece zaten herkesin ağzında gezen cümleleri git karşındayken delikanlı gibi sor diyor. fetöyü başımıza siz getirdiniz, siz güçlendirdiniz şimdi siz onlar terörist diyosunuz bu nasıl iş diye bi sor artık diyor. memlekette fabrika kalmadı her şeyi hepsini özelleştirdiniz, bu milletin kendine ait bi yeri olamayacak mı sor diyor, neden bütün yatırımlar toprağa, betona gömüldü neden teknoloji anlamında geleceğe yönelik yatırımlarımız olmadı neden gençlerimizin eğitimleri bu yönde şekillendirilemiyor bi öğren, altyapı neden kurulmamış bi sor diyor. çok mu şey istiyor. gidiyosun ezhel çıkacak mı diyosun adama taşak mı geçiyosun diyor. bunları dediler diye bunu diyenlere cahil cühela, boş tayfa gözüyle bakman daha çok antipati toplamana yarar sadece ama sen her şeyi bilen, en kral en üstün adamsın yok canıım sana laf söylenebilir mi heç. sen var ya of sen yeni dünya düzeninin başına geçirilcek adamsın sen. bizim ne haddimize sana laf söylemek amq.
  13 -6 ... kiminanir v4 ultimate package
 4. 343.
  bomboş bir birey.
  4 -3 ... hodri meydan 89
 5. 344.
  birçok kişinin söyleyemediği şeyleri söylediği için eleştiri oklarına ara ara maruz kalan kişi. onun yerinde ben olsaydım şöyle söylerdim böyle yapardım diyenler bir zahmet aynı pozisyona gelmek için uğraşsın ve yapsın.
  ... melfi
 6. 345.
  Oğuzhan uğur'un da videoda dediği gibi üçüncü video ilk ikisini yayımlamadık diye. Ben de Yazdım yazdım sildim.

  Özetle: kimse o adamdan daha fazla atilla uğur'u ve oğuzhan uğur'u düşünemez ve savunamaz. Niye babanı sormadın da niye babanı sormadın. Sorulacak bir şey olsa sorardı. Ayrıca sorulacak yer mi sorulacak zaman mı? Hiç düşünmeyin.
  4 ... alakasiz entry
 7. 346.
  Özgün bir tarzı olan müzisyen.

  Babala TV ve onedio videolarına gelirsek, hepimizin her gün dost Meclisinde konuştuğumuz konuları video çekiyor. Zaten hepimizin bildiği şeyleri tekrarlayan birisi.

  Bir artısını bir albenisini ya da farkını göremedim.

  Bu adamdan tek kelime bir şey öğrenen kişi, kara cahil ve kör kütük boş adamdır. Bu adamın anlattıklarını bugüne kadar hiç duymadıysan bilmediysen senin ben kafana sokam.
  4 -3 ... elektrik kesilince aaa diyorum
 8. 347.
  kariyerinde " p a n p a " adında şarkısı bulunan kofti tip. popüler kültürün altında ezilmiş.

  " + kanka panpa diye bi şey var herkesin dilinde buna hemen şarkı yapalım adımız duyulsun

  - tamam panpa "
  2 -2 ... kiminanir v4 ultimate package
 9. 348.
  mevzular 18 videosunu izledim. ergen heyecanıyla, muhalif ve kıpır kıpır ruh haliyle hayal kırıklığı yaşayanlar sövmüşler. akp yalakası, fino köpeği, bilmem ne...

  lan oğlum mal mısınız? bu adam bir yutupır. yutupır lan! bu ülkede 16 yıldır kimsenin yapamadığını başarmış kıçı kırık bir yutupır. bütün adayları programında konuk almış. akşam atv'yi ya da ntv'yi kaç kişi izliyor mesela? en az 10 milyon. bu adamın bir videosu ortalama 1 milyon izleniyor. hangisi yapabildi bunu?

  hem ayrıca ülkenin başbakanına ne sormasını bekliyorsunuz? siz şu sözlükte yazdıklarınızı sansürlemek için kasetçalarlı teyibin anasına avradına küfretmediniz mi? içeri atılma ya da mahkemelik olma korkusu yüzünden götünüzü başınızı sallamadınız mı? yaş 20 olunca kan damarda ters akıyor. o heyecana sahip olunca da ona buna kızmanız normal.

  adam ırakla ilgili incirlik sorusunu sordu. direk böyle başbakanın yüzüne karşı "amerika ırak'a savaş açarsa incirlik'i kullanmasına izin verecek misiniz" diye sordu. ben 16 yıldır herhangi bir ulusal kanalda bu kadar net bir soru hatırlamıyorum iktidara cesurca sorulan. bi kadir çöpdemir "gemicik" muhabbeti yapmıştı. o da şimdi çadır kurma peşinde. neyse başbakan "kesinlikle 1 martta da izin vermedik, şimdi de vermeyiz" dedi. ben o gün (bkz: 1 mart tezkeresi/#39659412) şunu yazdım. kimse s.klemedi tabi. adam videoda birebir benimle aynı tepkiyi veriyor. siz cevaplara değil, sorulan sorulara da değil, sadece içinizdeki düşmanlığa odaklanıyorsunuz. o düşmanlığı bi başkası göstersin istiyorsunuz.

  siz eline yumurta alsın, başbakanın kafasına fırlatsın istiyorsunuz. yemezler. türkiye'de o kadar demokrasi yok evladım. muhtemelen bi 50 sene daha olmaz. ha misal Muntazar el-Zeydi diye bir adam vardı duydunuz mu? duydunuz ama s.kseler hatırlamazsınız. ben de hatırlamadığım için gugıla sordum zaten. bu adam dünyanın en demokratik ülkesinin o zamanki başkanı cunyır buşa ayakkabı fırlattı. sonrasında ne oldu biliyor musunuz? 3 gün boyunca dünyanın en demokratik ülkesinde işkence gördü. kendi ülkesine tecavüz eden adama ayakkabı fırlattığı için kendi ülkesinden kovuldu. neyse orası uzun hikaye. diyeceğim o ki dünyanın en demokratik ülkesi o adamın hayatını kararttıysa düşünün türkiye cumhuriyeti neler yapar. o g.t afedersiniz de hiçbirinizde yok. ben çok adam gördüm annesi babası karşımda hüngür hüngür ağlayan. en kral muhalif ya da en kral klavye delikanlısı savcının karşısına geçinde altına sıçıyor. bu adamın babası bizzat devletin çeteleşmiş yargısı tarafından kurulan kumpasla içeride yattı. müebbet aldı.

  afedersiniz de hiçbiriniz bundan bir gram daha delikanlı davranmazdınız aynı imkan sizde olsa. o yüzden boşuna goygoy yapmayın. muhalif olmakla düşman olmak aynı şeyler değildir. muhalif olmakla aptal olmak da aynı şeyler değildir.
  5 -4 ... serdarsl06
 10. 349.
  Serdars abimize kesinlikle katılıyorum. Mevzuları izlemeden önce geldim sözlükte bazı yorumlar okudum. Sanırsın hiç mantıklı bi açıklama yapmamış sadece siz ne anlarsınız demiş gibi bir tavır da yazmış herkes.

  Fakat izleyince hak verdim oğuzhan uğur’a. Bu adam salak mı babasını siz daha iyi mi düşüneceksiniz de neden babanı sormadın bilmem ne diye tepki veriyor bazı insanlar anlamadım. Ayrıca başbakan hazırladığı soruların azaltıldığını falan herşeyi tüm süreci anlatıyor zaten.

  Bir de mardindeki yaşadığı olayları da etrafında şehit olan aileleri de dinlerken boğazıma bir yumruk oturdu.

  Tamam oğuzhan uğurdan bişey öğrenmiyoruz zaten kendisi de söylüyor benim konuşmalarımla bilgi edinmeye çalışmayın bilmem ne diye. Fakat tarafsız olarak olayları yorumlamasını espirili dille dinlemek hoşuma gidiyor şahsen. neden bu kadar linç yiyor anlamış değilim ama.

  Muhalif olucam derken bazı insanlar akıl ve vicdanını kullanmıyor. Tarafsız olup linç edicem diye düşünmeden izlersek dinlersek insanları dünya daha güzel bir yer olacak bir gün.
  4 ... entry de mi girmiyagh