1. 291.
    adam gibi adam. tam bir türk genci, feci zeki, feci yetenekli. 1 saat süren kayıtları bile tek saniye sıkmadan izlenebiliyor şahsımca. ve babası ergenekon sanığı. vatan hainlerinin korktuğu adamlardan yani!
    3 -2 ... saldirayterk
  2. 292.
    keyifli bir arkadaş. sağ olsun güldürüyor.
    ... ya bazen
  3. 293.
    çekiciliğinden bahsedilmemiş. sevimli piç diye tabir edilen bir kişi, milliyetçi tarafı var. babasının kim olduğunu öğrendiğimde çok şaşırmıştım.

programları eğlenceli, standart YouTube kanalları arasında gayet güzeller. umarım daha da başarılı olur.
    7 ... lavandula
  4. 294.
    son mevzular videosunu izledim biraz yalan yanlış biraz çarpıtma bilgilerle konuşuyor.
    birincisi Sultan abdülhamid donanmayı korktuğu için çürütmedi (bazıları dese de kendisi de bu fikirde olduğu belli) bu konuyu videoda açtıysan zaten 1830-1840 model gemiyle savaşılamayacağını bilmesi lazımdı ama bilmiyor 93 harbinde bile abdülazizin fuzuli yere borçlanarak aldığı bu donanmadan faydalanamadı osmanlı. neden mi gemiler eski+ etkisiz + gemileri çalıştıracak para yok

ki balkan harbinde hiç gemimiz olmadığı yanlış hamidiye kruvazörü gayet iyi iş çıkarıyor bir çok kahramanlık yapıyor.
    ayrıca bahsettiği o yunan zırhlısı dönemin en modern zırhlısı (hızı gücü vs) hatta benzin kullanıyor. tabi ki ingilizler oosmanlıya bu tür bir gemi satmaz.

diğer konu çanakkle savaşındaki hurafelere değindi. mesele şubahsettiği birlik tümen değil tabur norfolk tabu, efsanenin kaynağı anzak askerleri (türkiyeden çıkmadı)

neden bu hurafelere inanıldığını anlayamamış arkadaş ben sana söyleyeyim bir millet inşa edilirken kutsallara mitlere ihtiyaç duyarsın bu da o tür bir mit işte anlaması zor olmasa gerek.

neo osmanlıcı kim oluyor bilmiyorum. vardır böyleleri ama osmanlının tarihe karıştığını bilen biri olarak sorduğu fatihin kanuni'nin mirasını kimin kurtardığı sorusunun cevabını biliyorum.
    ama neyse fatih sultan mehmedin Ayasofya vakfiyesini okusun bu konuda video hazırlasın o zaman konuşuruz.

ayrıca 18 Mart bir deniz zaferidir ve mustafa kemalin hiç bir katkısı yoktur. her yerde onun resmini görmemize gerek yok. değindiği bir kaç konu daha vardı da aklımda kalanlar bunlarmış. burada onu (oğuzhan uğur) göklere çıkaran ergenlere selam olsun.

son videosunda fena batırmış kişidir.

edit bak en önemlisini unuttum .Almanya yenildiği için biz de yenilmiş sayıldığımızı iddia etmiş biri şuna 1917 yılında kaç muharebe kazandığımızı sorsun.
    5 -1 ... gereksiz ihtiyac
  5. 295.
    apo denen bok yığınını ilk kez sorgulayan emekli albayımız hasan atilla uğur'un oğludur kendisi.
    1 ... alininki
  6. 296.
    Arkadaşlar hayranlıkla videolarını izlerken kapatın şunu kafam sikildi ne dediği belli değil dediğim kişi.
    3 -2 ... abbas dikbasar
  7. 297.
    ben bu oğuzhan uğur denen arkadaşı bundan sanırım iki yıl kadar önce bir klibini izleyerek tanıdım. yaptığı müzik çok ilgimi çekmedi. klibinden de biraz afedersiniz "piç" izlenimi uyandı bende. önyargı insanlığın yüz karasıdır malum. sonrasında bir şekilde bir yerlerden yutup'ta bir kaç videosunu izledim. sonrasında bu adamın aslında harbiden "adam" olduğunu anladım. aramızda bir 6 ay kadar var. ankara bebesiymiş. ankara normalde göt kadar şehir. bu adamla benim yolumu bir kez olsun kesiştimediği için ağzına tüküreyim ankara!

kendisi bu yazıyı okuyorsa (umarım okur) aynı yaşlardayız. aynı şehrin kayıp nesliyiz. aynı dünyaya aynı pencerelerden bakıyoruz. oturup iki kelam edilecek nadir ünlülerden. şahsen tanışmak için çok şey verirdim.
    7 -6 ... serdarsl06
  8. 298.
    Anlattiklarini ve anlatım tarzini sevsem de burada yağ çekecek değilim. Adam allah değil anasını satayım. Hafif pictir kendisi de söyler bunu.
    Onedio da yaptığı tasak kari kiz asker cocugu ergenlik anıları muhabbetleriyle işi götürüyor. Elbet bir gün malzemesi bitecektir.

Her bölümünü de izliyorum bu arada.
    2 -2 ... katmir
  9. 299.
    Balon bi herif. Bütün aptal saptal bel altı esprileri akım haline geliyor ve bu espriler yapıldığında iyi ki Fransız kalıyorum. Belki anlattığı iyi şeyler de vardır fakat böyle leş şeylerle gölgelediği sürece bir anlamı olmayacak. Espriler komik değil video montajları leş. Bir de susam diye bi akım var "YETER ULAN ÖPERiM SUSAMINIZI DA OĞUZHAN UĞURUNUZU DA, SUSAM NE LAN?" diye çıldıracağım bir gün. Harbiden susam ne lan?
    ... mustafa psd
  10. 300.
    Pic erkegin unlusu.
    2 -1 ... endless pain