1. 288.
    hasan atilla uğur un oğlu.

şahsı hakkında pek çok şey söylenebilir ama gerek yok. Mevzular 15 i izleyin. izlettirin. sonra da yanına günümüz popüler sanatçılarından birini koyun. başka söze gerek kalmaz zaten. pek çoğunuza küfürle, gırgır samatayla para kazanan d.nyonun teki olarak görünebilir ancak anlayana çok önemli şeyler anlatır.
    7 ... melce
  2. 289.
    babasını biliyordum zaten kendisi de fena değil.

espirileri çok benlik değil ama korkmadan konuşabilmesi güzel bir şey.

destekliyorum şahsen, kendisi gibi internette sesini çıkartacak birilerini bulması iyi olabilir çünkü kimse konuşmaya cesaret edemiyor.
    6 -2 ... gold tab gibson
  3. 290.
    Özgün bir tarzı olan müzisyen.

Tarzım olmamasına rağmen müziğini beğendiysem benim için bu adamın müziğinde iş vardır.

Kişiliğine karakterine hiçbir lafım yok neticede birebirde tanımam etmem. Dışarıdan bakıldığında vatansever bir Türk evladı olarak görünüyor.

Ama sunuculuğu abartılan, şişirilen bir balon kesinlikle.

Videoları saniye başı kırpılıyor, her cümlesinden sonra kamera arkasından kahkaha ve alkış tufanı geliyor. Acaba bu kahkaha ve alkış olmasaydı da bu kadar güler miydiniz?

Bu adamın anlattığı her şey zaten 3 kişi bir araya geldiğimizde konuştuğumuz şeyler. Herkesin konuştuğu, bildiği ve söylediği şeyleri sadece kamera karşısında söylüyor diye nedir bu hayranlık?

Yaptığı özellikle cinsiyetçi, bel altı esprileri kamera arkasındakilerin çılgınca iteklemesiyle sizlere sunuyor tek olayı bu.

Yok mevzularmış yok o bu falan hikaye. Siz zaten bu adamın anlattıklarını, ilk defa bu adamdan duyuyorsanız afedersiniz ama harbi yarra yemişsiniz.

Dediğim gibi sanatçı kişiliğine saygı duyuyorum.
    7 -4 ... elektrik kesilince aaa diyorum
  4. 291.
    kendileri, instagramda/facebookda 5 kişiye canlı yayın yaparken bile iki kelimeyi bir araya getiremeyecek olan vasıfsız sikkoların eleştirdiği zeki insan. herkesin bildiği şeyleri anlatıyormuş bak bak.

az biraz bişeyleri başarabilen insanları, o çıkamadığınız bok çukuruna çekmeye çalışın hemen zaten. her şeyin en iyisini siz biliyorsunuz aq kimse bi sik bilmiyor şu dünyada sizden başka. gayet mantıklı, düzgün üsluplu, bilgili, vatansever bir insan bu insan. neyini beğenemediniz de bok atıyorsunuz ? olum bişeylerden ders çıkarmaya keyif almaya bakın lan valla şu zihniyetle yaşanmaz acıyorum size.
    9 -4 ... mike ehrmantraut
  5. 292.
    Yine çakma entellektüel bok kafaların eleştirdiği müzisyen, yönetmen, oyuncu, senarist, spiker, anchorman, talkshowcu, komedyen, angara bebesi... Adamın yaptıklarını saymaya kelime haznesi yetmeyecek kişiler sırf vatansever diye bok atmaya çalışıyor.

Hee canım montaj komiği, şakşakçıları var. Sen çok biliyon.
    5 -4 ... serdarsl06
  6. 295.
    Sincaba benzeyen youtuber.

oğuzhan uğur
    6 ... howl
  7. 296.
    Kulp bulmaya çalışanlar bulunca bir yerlerine sokar umarım. Gayet güzel ve akıcı konuşuyor. Anlattığı şeyler her türk gencinin bilmesi, öğrenmesi gereken şeyler ki sayesinde de öğreniyorlar bunu biliyorum. Kendisini ciddi anlamda seviyorum umarım bozmaz ama bozacak gibi hissediyorum nedense. Evet
    -3 ... kokontomokonto
  8. 297.
    ''bu zamana kadar okuduğum kitapların bir gün işe yarayacağını biliyordum'' diyerek beni kahkahalara gark etmiş youtuber.
    2 -2 ... just call me alpha
  9. 298.
    Ergenekon davasında babası Yargılanan kişi.

Çomar gillerin sevmediği adam. Son mevzular'da Bütün uyuyanlara güzel kapak yapmıştır.
    1 -3 ... izmir ne taraf
  10. 300.
    adam gibi adam. tam bir türk genci, feci zeki, feci yetenekli. 1 saat süren kayıtları bile tek saniye sıkmadan izlenebiliyor şahsımca. ve babası ergenekon sanığı. vatan hainlerinin korktuğu adamlardan yani!
    3 -2 ... saldirayterk