1. 291.
    Arkadaşlar hayranlıkla videolarını izlerken kapatın şunu kafam sikildi ne dediği belli değil dediğim kişi.
    3 -2 ... abbas dikbasar
  2. 292.
    ben bu oğuzhan uğur denen arkadaşı bundan sanırım iki yıl kadar önce bir klibini izleyerek tanıdım. yaptığı müzik çok ilgimi çekmedi. klibinden de biraz afedersiniz "piç" izlenimi uyandı bende. önyargı insanlığın yüz karasıdır malum. sonrasında bir şekilde bir yerlerden yutup'ta bir kaç videosunu izledim. sonrasında bu adamın aslında harbiden "adam" olduğunu anladım. aramızda bir 6 ay kadar var. ankara bebesiymiş. ankara normalde göt kadar şehir. bu adamla benim yolumu bir kez olsun kesiştimediği için ağzına tüküreyim ankara!

kendisi bu yazıyı okuyorsa (umarım okur) aynı yaşlardayız. aynı şehrin kayıp nesliyiz. aynı dünyaya aynı pencerelerden bakıyoruz. oturup iki kelam edilecek nadir ünlülerden. şahsen tanışmak için çok şey verirdim.
    7 -6 ... serdarsl06
  3. 293.
    Anlattiklarini ve anlatım tarzini sevsem de burada yağ çekecek değilim. Adam allah değil anasını satayım. Hafif pictir kendisi de söyler bunu.
    Onedio da yaptığı tasak kari kiz asker cocugu ergenlik anıları muhabbetleriyle işi götürüyor. Elbet bir gün malzemesi bitecektir.

Her bölümünü de izliyorum bu arada.
    2 -2 ... katmir
  4. 294.
    Balon bi herif. Bütün aptal saptal bel altı esprileri akım haline geliyor ve bu espriler yapıldığında iyi ki Fransız kalıyorum. Belki anlattığı iyi şeyler de vardır fakat böyle leş şeylerle gölgelediği sürece bir anlamı olmayacak. Espriler komik değil video montajları leş. Bir de susam diye bi akım var "YETER ULAN ÖPERiM SUSAMINIZI DA OĞUZHAN UĞURUNUZU DA, SUSAM NE LAN?" diye çıldıracağım bir gün. Harbiden susam ne lan?
    ... mustafa psd
  5. 295.
    Pic erkegin unlusu.
    2 -1 ... endless pain
  6. 296.
    Bu nasıl başlık öven de eksi yiyor sövende. Birileride artılsın.

Ben de izlerim ancak sevip sevmeme konusunda fikir beyan etmeyeyim ancak olumlu yorum yapayım. insana farklı bir pencereden bakma olanağı sağlamaktadır.
    1 -3 ... alakasiz entry
  7. 297.
    ben oğuzhan uğur u ilk babası hasan atilla uğurla tanımıştım babası da ergenekon davasında yargılanan kişilerdendir.oguzhan uğur un fikir yapısına bayılırım.babala tv de de nirvana ya ulaşmak üzereler zaten.
    2 -1 ... nurhayatardil
  8. 298.
    tam bir kral mevzular filan süperde ben rönt hastasiyim.
    2 -14 ... surenbayan
  9. 299.
    boynuma dola reis dedirtecek kıvamda seviyorum ama cahil bir keko. din üstünden çıkarımların çürüttüğü büyük potansiyel.
    2 ... hep ayni replik
  10. 300.
    Çok eskiden beri şarkılarını dinleyip takip ettiğim, komik bulduğun biri. Adam sinirliyken bile güldürebilir beni öyle bi sıfatı var. Bu aralar yükselişte, destekliyorum.
    ... alperesko2