1. 589.
    borç harç gibi rezil bir film çıkarmış şahıs.Filmi izlemeye gittim,gitmez olaydım.
    ... huluku tanhu
  2. 588.
    ice age'deki mamut'a benzettiğim, tam olarak ne işle iştigal ettiğini çözemediğim kişi.

capsli: http://ffe-ugc.s3.amazona...3/char_headshot_manny.jpg
    ... the dude
  3. 587.
    itici bir adam. Bazen iyi espri yapsa da itici olduğu gerçeğini değiştirmiyor bu.
    1 ... serpil silahliperi
  4. 586.
    babasının yaptığını sanalda yapmaya çalışan gevşek... fazla antipatik ya hiç hoş değil
    2 ... kommentresull
  5. 585.
    popülist milliyetçilerin ruhunu okşayan kazma. bi bu, bı yılmaz Özdil.

nerde eski ramazanlar benim babam asker,
    ya işte ağaçlar kuşlar benim babam apoyu yakaladı,
    havalar soğuk benim babam asker.

benim babam asker, diye 2500 tl'ye kitap cikartsa şaşırmam.

bi de film yapmış elinde patlamış.
    5 ... profesyonel kamikaze pilotu ii
  6. 584.
    Ülkedeki varoş, milliyetçi ya da sosyal demokrat muhaliflerin sanal dünyadaki kahramanı. Kendisine binali yıldırım videosuna kadar kanım ısınmıştı fakat o da diğerleri gibi susmayı tercih etti.

Sonra o videoyu yayınlamasının nedenini uygulanan sansürü göstermek vs. Olduğunu söyledi fakat malesef inandıramadı kendine. Sansüre karşı sansür uygulamalıydı pratik zekasıyla karşısındaki insanı bertaraf edebilirdi,

öyle bir babadan böyle bir çocuk.
    Çok şaşırtıcı.
    4 ... just millionaire
  7. 583.
    bazı fikirlerimin gelişmesi ufkumun açılmasında rol oynayan guncuk kukki gibi kelimeleri sık kullanan nedenini analayamadığım bir şekilde kameranın aşağısına selam yollayan youtuber, yazar, yönetmen, şarkıcı, güzel sanatlar mezunu on parmağında on marifet güldüren bir abimiz
    aynı zamanda öcalanı sorgulayan istihbarat subayı hasan atilla uğur un oğludur.
    ... kendiismim
  8. 582.
    Gevşek.
    Bu kadar gevşek olma be adam!
    1 -2 ... comegizligizli
  9. 581.
    Bu adamı izlerken yüzümde devlet bahçeli'nin 'gülmedim' ifadesi oluşuyor.
    Nereye gitse arka planda ota boka gülen kişileri hep yanında gezdiriyor. adam özel hayatında kahkaha efekti eşliğinde geziyor amk.
    2 -1 ... ferdici
  10. 580.
    Yakışıklı.
    2 -1 ... 0nda0n18