1. 579.
    attığı tweetler okunması gereken ve doğru tweetlerdir.
    1 ... equnox123
  2. 578.
    Şahsına münhasır, kimsenin yapamadığını yapmış doğal, yaşadığı gibi gözüken, gözüktüğü gibi yaşayan youtubeda izlediğim en omurgalı mizah eğlence (pinç) ve düşündüren(mevzular) programlarını yapan insandır. Seversiniz sevmezsiniz tartışmaya gerek yok bu ülkede iyi olan şeyler çok sevilmez. O yüzden recep ivedikler seri olur cem yılmaz filmleri 5-6 yılda bir gelir. Teşekkürler Türkiye
    1 ... unitedstatesofbeylikduzu
  3. 577.
    Asker çocuğudur, öğrenmeyen kaldı mı?
    ... cecen kizi
  4. 576.
    babasının üzerinden milliyetçi prim kasıp babasını hapse atanları taparcasına ağırlayan bir insandır kendileri.

o günden sonra bir daha izlemedim asla.
    1 ... modern zaman filozofu
  5. 574.
    seveni vardır sevmeyeni vardır saygı duyarım ama çevremde bu adamı sevipte beyinsiz olmayanını görmedim .
    2 ... demlemecay
  6. 573.
    oğlum, okumanız mı yok, anlama kıtlığınız mı var anlayamadım. nasıl savunmuş? bu lafı bana sokakta dese kavga ederim la herifle.
    2 ... kel sarman
  7. 572.
    can yaman'a söylediklerini beğendim. böyle küçük kusurların peşinden gitmeye devam etsin. hatta küçük kusur muhabirliği yakışır kendisine, pinç yerine öyle bir program fena olmaz. fenomen sonuçta.
    -1 ... boyle buyur zerdust
  8. 571.
    adam bu tweette can yamanı savunmamış ki?
    2 ... esskmk
  9. 571.
    a.k.a. urfalı amele ayarlayıcı.
    ... insan beser sasar
  10. 570.
    Can yaman’ın yerinde olsa daha beter olacak kısa ve yakışıklı olmayan bir yarı ünlü. Keşke beraber marsa gitseler de ülkenin düzeyi yükselse.
    2 ... son of zapetra