1. 553.
    Duruşunu bozma yiğidim, it ürür kervan yürür.
    1 -2 ... kendihalindeyazarx
  2. 552.
    Ezhel denilen yeni yetme ile sagopa(silahsız kuvvet) nın buralarda ayaz var parçasını konuşmaya çalışmış yeni yetme. Komik mi kardeş.
    -1 ... siradan sir adam
  3. 551.
    topluma alelacayip bir faydası olmasa da enes batur, genç hane, hz. yasuo gibi asalaklardan daha kaliteli bir insan olduğunu düşündüğüm mahlukat.
    1 ... junxer
  4. 550.
    Geleceği parlak olan bir genç arkadaşımızdır.
    1 ... fighter34
  5. 549.
    Memlekete faydası mı olması lazım her ünü olanın? Eğlence sektörü bu. Ara sıra gevşeyecek ne var bunda?
    Kaldı ki aylardır izlemiyorum kendisini ama yolu açık olsun parlak bir zihin bana göre kendisi.
    3 ... alfa laval
  6. 548.
    Kahvehanede ağzı laf yapan yarı solcu yarı milliyetçi dayılar gibi siyasi analiz yapan kişi, bu arkadaşımız yaptığı tek olumlu şey arkasına aldığı mal sürüsünü göstermesi, ciddi ciddi bu adamın dedikleriyle aydınlandığınızı düşünüyorsanız üzgünüm fakat biraz tarih, anı, eleştiri türlerinde yapıtlar okumanız gerekiyor.
    ... just millionaire
  7. 547.
    Nihat Doğan gibi bir uç örnek ile yaptığı işlerin kalitesinin farkına varmamızı isteyenler var. Kitlesi bu işte xd. Bana bu adamın memlekete tek faydasını söyleyin.
    4 -3 ... t i b b
  8. 546.
    türkiye gibi bir ülkede kendi ismini duyurması çok normaldir. dinleyen kitle ise malum. bu kendini beğenmiş bir boka yaramayan adam tarafından aşağılanmış ancak hitap ettiği kitle tam tersine artmaya devam etmektedir.

kısacası kalitesiz bir konuşmacıdır, daha kötü kalitede izleyici kitlesine sahiptir.
    1 ... sovyet piyadesi
  9. 545.
    Ya ben insanları hiç anlamıyorum. Yaptığı işleri beğenmediğiniz kişi neden boş oluyor? Sana hitap etmiyor. Sana itici geliyor, sana boş geliyor diye adamı niye kendi fikrine yerleştiriyorsun. Adamın yaptığı bir çok şeyden birini yaptınız mı ki adama boş deme lüksünü buluyorsunuz kendinizde. Sen beğenmezsin başkası beğenir izler bu kadar basittir bu. En azından birşeyler yapıyor eski bir iki işi birazda magazinle piyasada tutunan o kadar boş adam bitti bu mu battı gözünüze.

Boş adam arıyorsanız aşağıda sıralıyorum;

Nihat Doğan.
    Hülya Avşar.
    Seda sayan.

Çok Var böyle daha.
    Edit; algı sorunu yaşayanlar için Açıklayım yukarıda verdiğim isimler bir kıyas değil boş insanin tanimlaridir. Oturup burda Oğuzhan şu kadar iyidir bu kadar kalitelidir demiyorum. En azından üretiyor diyorum.
    2 -5 ... manik minyon
  10. 544.
    Liseli ergenleri toplayıp 2 Sikik şarkı yapıp konserle parayı götüren. kese kese boş konuşup Mercedes e binen sol peren. Babasından hiç örnek almamış hayta.

Çok boş adam amk ya o kadar boş ki yeni kitap okumaya başlamış kesitler falan veriyor çok sırıtıyor bilmiyorsun işte konuşma birader o kadar belli ki yani.
    2 -3 ... siradan sir adam