1. 498.
  Kamera karşısında edepsizce küfür eden ve el hareketi yapan biri. Bir de bir siyasetçiye beni kültür bakanı yapar mısınız diye sormuştu. Edepsizce hareketlerle kültürlü olduğunu zanneden itibar edilmemesi gereken biri.
  ... birinsan75
 2. 497.
  işin suyunu çıkaran samimiyetsiz davar.
  ... theshadowofthepast
 3. 496.
  baştaki samimiyetiyle edindiği kitleyi, her popülariteyi yakalayan kişiler gibi zamanla suyunu çıkartarak mahvetme yoluna girmiştir. gereksiz nümayişler, yersiz espriler, ekibindeki kızlarla olan belaltı muhabbetler...

  sanırsın ergen lise bebesi gibi kızların götüne, göğsüne karşı yaptığı yaşına başına yakışmayan tavırlar.. bunlar hep işin bokunu çıkarmak..
  -1 ... parcala behcet
 4. 496.
  arkadaş ortamında sosyal zekası yüksek bebeler vardır herkes tanır sever, sevdiği de sever sövdüğü de sever. öyle bir tip. mevzuların 2-3 bölümünü izledim güzel falan ya ulan ondan sonra bir şey oldu. abonelikten falan çıktım daha da merak edip bir bölüm bile açmadım.

  kanaatimce yutuburlar ilk çıktıklarında tatmin etmesi gereken büyük kalabalıklar olmadığı için, zaten maddi olarak 0+0=0 durumunda olduğu için ilk evrede pek kimseyi sallamıyorlar. küfürse küfür, doğruya doğru, yanlışa yanlış. akabinde ve detayında takipçi artıp para gelmeye başlayınca önce herkesin memnun edilmeye çalışıldığı bir sirke dönüşüyor -yuvarlak ifadeler, her kesime boncuk dağıtmalar- takipçiler kemikleşmeye başlayınca da kedi fikirlerini, anlayışlarını empoze etmeye başlıyorlar. özgüven patlaması yaşıyorlar. yola çıktıklarının bir kısmını sallıyorlar. etrafta şakşakçılar toplanıyor ve yola devam ediliyor. bu arkadaşta siyasetçilerle program falan derken baya uçmuş durumda.

  komiktir, eğlencelidir eyvallah. yanında oturan kadının göğüs çatalında kaybolup bunu bir espri malzemesine çevirerek dikize de devam edebilir ama siyasi, sosyal ve toplumsal konularda bazen mırıltıyla karışık yaptığı açıklamaları ne anlatıyorum lan ben iki saattir diye sonlandırması gösteriyor ki herkes her şey hakkında fikir beyan etmemeli.

  hele de iki erkek bir araya gelince yaptığımız muhabbeti youtubeye yükleyip çok derin analizler yapıyor edası yapması insanı güldürüyor.

  kazancına kimse bir şey diyemez bence çünkü her işte bir emek var ortada bir ürün var alıcı var. rüzgar arkadan vururken gittiği yere kadar gider böyle.
  1 ... panzerkampfwagen
 5. 495.
  ilk önce severdim, korkmadan konuştuğu için artık sevmemeye başladım özellikle 68 kitabını çıkardıktan sonra. Çok saçma böyle hayal etmiyordum.
  ... takver
 6. 494.
  Kitlesi yüzünden antipati duyulan youtube ünlülerinin başında gelir.

  Ülkemizin başlıca sorunu fanatiklik olabilir. Gözlerimiz kapanıyor ve sevdiğimiz, desteklediğimiz şeyin ya da kişinin yanlışlarını göremiyoruz. Oğuzhan Uğur, Danla Bilic, Enes Batur gibi kişilerin hayranları da buna en iyi örnek.
  3 -1 ... howl
 7. 493.
  Babala tv de "mevzular" izleyerek tanıdım kendisini.
  Ilk başlarda kibirli olduğunu düşündüğüm zeki, pinç ve açık sözlü youtuber.
  Seçim öncesi Binali Yıldırım'ı konuk olarak aldığı bölüm yüzünden çok eleştiri almıştı.
  Özel hayatı beni ilgilendirmez seveni kadar sevmeyeni de vardır fakat insanlara bir şeyler katabileceği kanaatindeyim.
  3 ... zeus ama 10 watt
 8. 492.
  Ne izlerim ne dinlerim, görüşlerinden ya da söylediklerinden kaynaklı bir durum değil. Genel anlamda boş geliyor video, film vs izlemek.
  1 -1 ... potluvese
 9. 491.
  Whyshy ekibini de severim ancak biraz bir taraflarından anlayarak gönderme yapmışlar. Tamam konuşmalarının sürekli kesik kesik olması yani cutscene olayını abartmasını eleştirebilirsin ancak dandik youtube videoları taklidine dahil edilecek bir içerik üreticisi de değil. Sığ bir düşünceyle bu videoya oğuzhan uğur göndermesi/taklidini eklemişler.
  -1 ... alakasiz entry
 10. 490.
  Numara alma, sosyal deney ayağına askıntı olma tarzı videolar çeken kanallarca eleştirilen insan. oğuzhan uğuru arada izlerim, mevzular gayet kaliteli bir program. Herkesin bahsettiği şeyler? Türk halkının kaçta kaçı kaşif kozinoğlunu biliyor? Dediğim gibi programlarının çoğunu izlemem ama mevzularda gayet güzel yerlere değindiği oluyor. Keko keko kanallarca eleştirilebilecek son kanallardan youtube türkiyede.
  3 -5 ... jhetfield