1. 1.
    izledim. binaliden beklenmeyen performans gelmiş. bir ara ben bile lan adamlar haklı aq çalıyor ama çalışıyor diyordum zor toparladım kendimi.

ben böyle bir muallağa düştüysem bu seçimi akp kazanmıştır. yazın bu dediğimi bi yere.
    12 -2 ... just call me alpha
  2. 2.
    sorduğu sorular
    bundan sonra neyi farklı yapacaksınız ki gençler size oy verecek?
    (internetle ilgili) alt yapısını sizin yaptığınızın bir şeyi iyi kullanabildiğinizi düşünüyor musunuz?
    güçlüsünüz diye sizi destekleyenler var mı? bunları ayırt edebiliyor musunuz?
    birileri sizi boş yere övüyor mu?
    övmeyi haberlerde boş yere yapıldığını düşünüyor musunuz?( ahaberden bahsediyor)
    insan kendi koltuğundan olmak için bu kadar uğraşır mı?
    aday değilsiniz neden meydanlardasınız?
    fetö ile ilgili cumhurbaşkanı kandırıldık diyor, lisede okuyan çocuklar kandırılmış olamaz mı?
    emparyalist güçler dedikleriniz de amerika var mı?
    münbiç ile ilgili anlaştık, abdnin sözünde duracağını düşünüyor musunuz?
    sözün de durmazsa bununla ilgili yaptırım olacak mı?
    amerikan üslerini kapatmayı düşünür müsünüz?
    amerikanın incirliği kullanarak iranı vurmasına izin verir miyiz?(eğer isterse)
    israile elle tutulur bir yaptırım olacak mı?
    ezhel (galiba) ile ilgili saçma bir soru (izleyin amk onu da ben mi yazayım)
    kanal istanbulla ilgili sorular???(izleyin)montrö antlaşması ile ilgili)
    yunanistanın bize ait adaları işgal etme sorununu napıcaz?
    akdenizde bir hareketlilik var, kktcye deniz üssü kurmayı düşünüyor muyuz?
    sma hastalığı ile ilgili ilaçları devletin karşılaması ile ilgili soru sordu..(yanlış yazdıysam kusura bakmayın)
    eurovisiona niye hala katılmıyoruz?
    doğu türkistan için ne yapacaksınız? ( bu sorunun cevabını hiç beğenmedim sadece yazıkkk)
    öğretmenlere ek atama yapılacak mı?
    bedelli çıkacak mı? kim faydalanacak?
    fabrikalar neden özelleşiyor?
    samanı bile neden ithal ediyoruz?
    suriyelilere vatandaşlık verilecek mi ülkelerine dönecekler mi, oy kullanacaklar mı?

başka ne soracaktı? bunlara beğenmiyor şimdi muhalefet.... yapabileceğini yapmaya çalışmış... başbakan da az çok güzel cevaplamış... bir kere de insan gibi davranın, saldırmayın etrafa... hani siz iktidardan korkuyormuşsunuz ya emin olun biz sizden 10 kat daha çok korkuyoruz....lütfen saldırmadan önce aşınızı olun teşekkürler..
    1 -2 ... makara muko
  3. 3.
    çok olumlu ve güzel bulduğum söyleşi. Şahsen beğendim. Diğer adaylarınkini de dinledim ancak Başbakan Binali Yıldırım kadar net ve ne dediğini bilen bir konuşma daha olmamıştı.
    1 ... evlere senlikk