Advertisement

 1. 1.
  yeni yayınlanmış görüntülerdir. başrollerinde tolga zengin ve oğuzhan özyakup var.

  olay büyük ihtimal ile şu şekilde cereyan ediyor. vidyoda tolga’nın taraftarlara uzun uzun baktığını görüyoruz. tüm stadlarda bu küfürler oluyor, bu zaten tasvif edilen bir olay değil ama bu bakışları oldukça uzatıyor. bakmaya devam ederken ki tahmin edildiği üzere o da taraftarlara küfür ediyor, derken oğuzhan’ın sağ eli ile tolga’ya bir teması bulunuyor. daha doğrusu bir dürtme, bu komut ile olayların fitili ateşleniyor ve başrol sahneye giriyor. sonrası malum.

  ayrıca peruğun şenol güneş’e gelmediği ilgili tweetin mention’larında bulunan bir başka vidyoda açıkça gözüküyor. peruk yedek kulübesinin üzerine çarparak arka tarafa düşüyor. çakmak görüntüde yok, bir para atılmış ve o görüntülerde var fakat o para da şenol güneş’e temas etmiyor.

  ilginç şeyler olacak gibi. bu gerçekten büyük ve iyi kurgulanmış bir oyun.

  ‘’siyah giyimli ve pepe’nn kırmızı kartına üzülen fenerbahçe taraftarları’’ ile ortaya çıkan bu maniplasyon, bir oyun ihtimali olması şüphesi ile bu noktaya kadar ulaşmış durumda.

  yazık, şu kulübü trabzonspor’a çevirdi adam.

  https://twitter.com/cheme...status/988753224311169030
  4 -7 ... galatasaray1905
 2. 2.
  tasnif
  isim Arapça taṣnīf
  isim: Bölümleme
  "Köylü temsilleri muhtelif bakımlardan tasnife tabi tutulabilir." - A. K. Tecer

  tasvip
  isim (tasvi:bi) Arapça taṣvīb
  isim: Bir düşünce veya davranışın doğru olduğunu belirtme, onama, uygun bulma

  Tdk dan alınmıştır.

  bu arada çok şey demeye çalışmışsın ama boş laf kalabalığından başka bir şey yapmamışsın.
  1 -2 ... before walk after run
 3. 3.
  oğuzhan ın tolga ya komut verdiği an

  (bkz: Fener ağlama)
  2 -5 ... dandanakandadamdandamaakanadam
 4. 4.
  eğer komut görmek isteyenler varsa ilk maçta q7 kırmızı gördükten sonra josef ekiciye bir şeyler söylüyor ve ekici kafasını sallayarak bekleyip pepeye salsdırıyor. o durum bundan daha net. iki kez video koydum aşağılık taraftarlar sildirmişler. siz bu kadarsınız işte. ozzy tolga saldırıya hazırlanırken, küfürü içine çeki çekiverirken ona yapma boşver diyor belli ki.
  2 -1 ... sansyoklan
 5. 5.
  bence yanlış yapıyorsunuz, oğuzhanla olmaz bu işler bütün beşiktaşlı futbolcuları sabah yataktan kalktığı andan itibaren yaptığı hareketleri inceleyin. kesin bi yerde kışkırtma, tahrik yakalarsınız. mesela tolgay su içerken aslında babele taraftara nanik yapması direktifini veriyor, ama babel uslu çocuk uymuyor tolgaya, yine de kesin o da bi yerlerde yapmıştır bişeyler, bence incelensin...
  1 -3 ... sacma sapan isler