1. 1.
  ülkerspor altyapısından yetişmiş yeni beşiktaşlı pivot. kalın fiziğiyle içeriyi kapatan yavaş da olsa güzel post up oyunları olan bir oyuncu.
  1 ... monolith
 2. 2.
  bambam lakabını taktıgımız maksimum sahada 3 dakika kalan ümit milli maclarına katkısı büyük olan fenerbahceli milli basketbolcu.
  1 ... carandiru_tsn
 3. 3.
  fenerbahce ülker ile anlaştığı hala resmi olarak açıklanmayan iri basketbolcu.alpella oyuncusu olarak fenerbahçe ile antremanlara çıkıyor deniliyor.ama gelirse tadından yinmez fenerbahce basketbol takımının o zaman.
  ... piandahalf
 4. 4.
  kararsızlıklar yaşadıktan sonra sezona fenerbahçe ülker'le başlayarak durumu netleştiren basketbolcu.
  ... krmyrdsn
 5. 5.
  bu sene zaman zaman kambala yı kesecek ondan daha fazla süre alacak gibi gözüküyor. bunun bir örnegini banvit macında gördük.çünkü aydın örs ikisini yanyana oynatmayı pek düsünmüyor sanırım.ayrıca oyun stili mehmet okuru andırıyor. ileride onun gibi olması dilegiyle...
  1 -1 ... like a_ rolling stone
 6. 6.
  türk basketbolunun geleceği olarak gördüğüm sevimli insan. hücumda çok etkili, savunmada da pozisyon bilgisini gün geçtikçe arttırıyor. biraz orta mesafeli şut ve biraz vücut geliştirme çalışması ile çok daha şahane bir oyuncu olacaktır.
  ... potatiumk
 7. 7.
  isinma harektleri yaparken pota kirmis basketbolcudur.
  3 ... ankakusu
 8. 8.
  fenerbahçede kalacaksa bir an önce ilk beşe oturması gereken gidecekse de gittiği takımda iyi süreler alması şart olan ancak bu şekilde türkiyenin geleceğindeki önemli sporcularından biri olabilecek,nbae gitmesini umduğum türk shaq
  (edit:istediğim olmuş ve kambala doping aldığı gerekçesiyle süresiz kadro dışı kalmıştır.yolun açık olsun oğuz)
  ... comedia
 9. 9.
  Avrupa Şampiyona kadrosunda olmayı ersan ve cenk'ten daha çok hak ettiğini düşündüğüm basketbolcu umarım daha ilerki zamanlarda hak ettiği konuma gelir. Yolu açık olsun..
  ... zeitgeist
 10. 10.
  koca bir kafadan oluşan bir anatomisi vardır, ha severiz o ayrı.
  ... pax romana