1. 1.
  jahrein enes batur'un twitch versiyonu. jahrein neyi beğenirse onu beğenen bir takipçi kitlesi var.popüler bir yayıncı her yayınını yüzlerce kişi izler.
  oğuz sasi'nin ise az ama öz bir takipçi kitlesi var. espiri anlayışını herkes beğenemez. son yıllarda o eski oyun oynarken verdiği zevki hissedemiyorum.
  3 ... orgazm kazim
 2. 2.
  ikisinin de akıl hastanesine kapatılması gereken versus. Bu meçzup herifleri takip eden ciddi bir kitlenin var olduğunu düşündükçe de üzülüyorum.
  1 -3 ... sah ruh
 3. 3.
  Sasi takipçi korkusu yüzünden kendini sınırlamaz.

  Sasi ayrıyeten cross promotion yapanlara da koyup geçmiştir, dayama döşeme riyızdan sorulur.

  Ama jahrein dediğimiz adam twitch üzerinden para için yapılmadık şey bırakmaz.

  Sasinin ise para pek umrunda değildir, olgun takipçi kitlesi ister. O yüzden yayınları veletlerin izleyebileceği türden değildir.

  Patreon konusunda hatalı davrandı ama olsun, sasiker.
  1 ... kaptanaga
 4. 4.
  2 yayıncıyı yıllardan beri takip ederim. Ahmet Sonucun popülaritesi yüksek diye hemen aşağıya çekmeye başlamışız sayın sözlük yazarları ama durum öyle değil.

  Ahmet Sonuç

  Kendi tabiriyle şöyle söyleyim bu aralar bir çok beceriksiz youtube kanallarına övgü dolu sözler dizip omurgasız hale geldi ama gönlümde hala yeri vardır. Geceleri sıkılıp yayına girip kahkahalara boğmuşluğu var şimdi hakkını yiyemem. Çok bilgili bir arkadaşımız yada çok kültürlü bir arkadaşımız deyip dağlara çıkarmayacağım ama kendine göre bilgisi vardır. Eskilerin tabiriyle "alamanyayı görmüş yahu " diyebilirim. Onun dışında kitlesinin yaşı o kadar düşük değil ki öyleyse bile kendini o kitleye kaptırmıyor ama ismini vermeyeceğim bazı twitch yayıncıları adamlar tekel oluşturup herkesi dışlıyor ve ahmet sonuç arkadaşımızın en samimi arkadaşları... az çok ahmet sonucu tanıyorsam bu gibi olayları sevmez hatta az izlenen yayıncılarında reklamını yapar ne yapalım şu anlık sesini çıkarmıyor.

  Oğuz Sasi

  Kimseye eyvallahı yok bu arkadaşımızın. Kendi kafasına göre takılır bbg evi gibi adam normal hayatında nasılsa yayın hayatında öyle o yüzden komik nüanslar yakalayabilirsiniz ama son zamanlarda biraz çizgisini aşıp iyice saçmalamaya başlamıştır. Bilgisine gelecek olursam çok açık görüşlü her bilgiyi dinleyip analiz edip kendi mantığına göre kabul edebilir yani ideoloji sapkınlığı yok bu huyunu çok seviyorum. Arada güzel bilimsel videoları açıklar ama çok ezberci bilgilerdir velhasıl Twitch alemin tekeline girmektense (yalakalık) kendi başına takılan başarılı yayıncımızdır.
  1 -1 ... watiztiz