1. 1.
    her oğlan babalarının, hatta oğlanların bizzat başucunda bulunması gereken kitaptır.
    ... arabaciarabayatasget
  2. 2.
    (bkz: homofobi)
    4 ... rejected
  3. 3.
    kendisi de bir kunek olan film karakterinin yazdığı kitabın adıdır.
    2 ... abisesque
  4. 4.
    - bir adet kırmızı soğanı yuvarlak halkalar şeklinde doğrarsnız.

- taze maydanozları ince ince kıyarsınız.

- domatesleri kabuğunu soyduktan sonra, suyunu salması için bir kasede bekletirsiniz.

- temizlenmiş tavuğu kimyon ve karabibere bulayıp önceden hazırladığınız biber sosuna yatırırsınız.

- derin bir kaba döktüğünüz kese yoğurdunu kıvamını bulana kadar inde dövülmüş sarımsakla karıştırırsınız.

- bu kadar malzeme ve vakti bulamayız a zargana olacak pezemengin evladı, ne açıklayacaksan açıkla da , oğlan elden gitmek üzere diyen ana babalara özet olması açısından; bütün bu alaturka mezeleri sofraya döşedikten sonra buz gibi yeni rakıyı oğlanın gırtlağından boşaltırsanız ibne falan olmaz. ha zampara olur, karıların kzıların başına bela olur o ayrı. en azından döt kurtulmuş olur. sizin oğlanın ki yani.öbür dötleri ben bilemem. ümit usta' ya sorarsınız.
    şeklinde çözümlenebilecek sorun!
    9 -6 ... zargana
  5. 5.
    "hah çok basit!" diye cevap verilecek soru, "süleyman çakır lisesine gönderirim!" denilesidir.
    1 ... soul forged sin
  6. 6.
    çocuğu ibne olan anne-baba söylemi. ama yazıktır o ana-babalarai zira ibnelik vücutta değil ruhtadır. ancak psikoloğa götürerek kurtarılabilir.
    1 -1 ... freedean
  7. 7.
    (bkz: anketci geldi hanim)
    -2 ... frosty
  8. 8.
    genel kültür sorusu. en basit yanıtı "z.kmeyerek" olabilir mesela. tabi bu başkalarının z.kmeyeceği anlamına gelmez. ama en azından kendi çapımızda önlemimizi almış oluruz.
    1 -1 ... frozen hopes
  9. 9.
    - bakın ancelina hanım, neden anlamıyorsunuz? taa türkiye'den geldim bunun için. bizim oğlanda ibnelik alametleri seziyorum. kahveden arkadaşlar sizin yardımcı olabileceğinizi söylediler. ancelina coli'yi yakından bi görse hiç bişeyi kalmaz dediler.
    + fakat ne yapmamı istiyorsunuz?
    - gelin benimle eskişehir'e. bir delikanlının geleceği için, onun ipneliğnine dayanamayacak baba yüreği için... hayır işi sayılır bu da bi nevi.
    2 -1 ... nikim yok benim
  10. 10.
    kolera açık hava üniversitesi seksoloji profesöri gaftici fethi'nin çözdüğü sorunsaldır. çözümünü aynı isimli eserinde sunmuştur.

eserinin kapağı şu şekildedir, http://img238.imageshack....uzuibneolmaktannasfd2.png
    4 -1 ... paleface