1. 1.
  Ortalama bir insanın 120 IQ’ya sahip olduğu bir dünyada, ''oğlum bak git'' zımbırtısına gülüp ortalamayı düşürme durumudur. az gelişmiş ülkelerin, az gelişmiş beyinlerinin kronikleşmiş durumudur.
  8 -7 ... chessplayer
 2. 2.
  gülenlerin çocuğun kafasına atılan 12 dikişten haberi yoktur.
  3 -3 ... ulan ismail
 3. 3.
  popüler kültürün suçudur. sosyal medyaya düştüğünden beri herkesin dilinde aynı şey var. hep aynı şey oluyor nedense, ilk gün herkes aynı modda gülüp eğleniyor, sıkılmaya başlanıyor ve sonra unutuluyor. aynı durum sözlüktende görülebilir.
  3 ... rulo
 4. 4.
  gülenlerin bir çocuğun kendinden onca yaş büyük insana kemer çıkartıp tehdit etmesini sorgulaması gerekmektedir bence. o yaştaki bir çocuk bunu yapabiliyorsa aile ortamı nasıldır, kendi kaç kere böyle dayak yemiştir ya da nasıl delicesine şımartılmış bir çocuktur o acaba?? ben değil gülmek, çocuğun tavrı nedeniyle sinirden yerimde duramadım ama kafasının yarılmış olması da hoşuma gitmedi değil. ilkel dürtülerim esir aldı yapabileceğim bir şey yok.
  3 -3 ... dehlizz
 5. 5.
  bitmeyen yavşaklıktır.
  6 ... alkolik oldum
 6. 6.
  Hayatın altında ezilenlerin hayatın gerçeklerini saklamak için sarf ettikleri boşuna çaba.
  4 ... suskun alfa
 7. 7.
  o çocuk kafasındaki 12 dikişi haketmiştir. Sen kimsinde baban yaşındaki adama kemer çekip vur vur diyorsun.
  1 ... siyahivatandas
 8. 8.
  bitmeyecek yavşaklıktır.
  ... chessplayer
 9. 9.
  düşünmeyen üretmeyen yaratıcı olmayan basma kalıp esprilere olaylara takılıp kalmış ve onu kendinde bir özellik bulmuş sığ bir yavşaklığa örnektir.
  2 ... ruyaiscisi
 10. 10.
  ülkemin oğlum bak git yavşaklığından utanıyorum sözlük.
  1 ... bigbadtrip