bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    çocuğun kaçışı bilime aykırı kaçış.
    1 ... suit up
  2. 2.
    (bkz: #15547969)
    -1 ... hezaran
  3. 3.
    12-13 yasindaki cocugun babasi yasindaki adama kafa tuttugunu adamin da sabrini(bi yere kadar olan) gorunce basima gelendir.
    1 -3 ... bukiziyenidenbuyutmeliyim
  4. 4.
    çocuk mal bence aptalın teki salak salak artistlik yaparsa alır cezasını böyle.
    ... hasanyangel
  5. 5.
    ilk defa ofiste kulaklıkta dinlendiğinde başınıza gelebilecek olay, özellikle bölüm başkanınız o anda o kata teşrif etmiş birim müdürünüz ile hede hödö yapıyorsa. (oğlum bak giiittt vidyo izliyor olacağım)
    1 -1 ... kozanteoman
  6. 6.
    doğru olandır, zira o videoda gülünecek değil, sinirlenecek şeyler var. küçük bir yerden bitmenin işçi kardeşi küçük düşürme çabası var. kafaya 12 dikiş atılmış, üzülmedim desem yalan olmaz. bir musibet bin nasihatten yeğdir.
    6 -2 ... kolormatik amca
  7. 7.
    gülersin gülmezsin de, "bakın böyle böyle ben gülmüyom siz niye gülüyosunuz, mal mısınız olm" demekte neyin nesi?
    gülmeyenlere bir şey denilmiyor zira.

ulan tartıştığımız konuya bak ya.

sonracığıma: meğersem gülmeyenlere "gülsene lan" deniliyormuş. varmış o cins insanlar, böylelikle benim yazdıklarımın hepsi boşa gitti iyi mi.
    -2 ... worldisblack
  8. 8.
    videoda kaşınan bir ergenle sabırlı bir çöpçü görmekten dolayıdır. alnının akıyla kazandı o dikişleri, aferin.
    3 ... prot
  9. 9.
    allahın ergeninin kafasını karpuz gibi yarıp, pekmezini akıtmıştır emekçi çöpçü. elleri öpülesi çöpçü. buna gülmeyecez de neye gülecez ayol.
    2 ... lipsoz
  10. 10.
    http://www.facebook.com/photo.php?v=3655106770320 yeni versiyonu çok daha güzel olmuştur.
    3 ... some water and some sugar