bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  ne uslanmaz gerzek yaratıklarsınız lan siz. yazılarımda ispat ettiğim üzere "futbol maçı izleyen erkekte gizli eşcinsellik vardır".bunun aksini bile düşünmek bilime hakarettir.

  sol frame zımbırtısına baktığımda anlaşılan gerçek. feneri hoplatmışlar. tamam!iyi güzel hoş. zaten fenerbahçenin makus talihi bu, yani hoplatılmak. peki hoplatan kim akhisar. fenerliler "erkek" olduğunu iddia ediyor. akhisarlılar ise onlardan daha erkek olduklarını ispatlıyorlar. sonuç erkek adam erkek siter..bakın yine kahkaha attım.

  peki bu erkek erkeğe hoplatma hadisesini izleyenlere ne demeli? ben başlıkta oğlanlar yine maç izlemiş dedim. hiç mu utanma,,ar, namus yok lan. aylardır sizi hoplatıp ayıbınızı yüzünüze vuruyorum ama tık yok. sonra türkiye neden bu halde? neden mtv'ye %40 zam yaptılar. ben maliye bakanının yerinde olsam %100 zam yapar üstüne futbol maçı izleyenleri tespit ettirir hepsinden aylık 50 lira anüs temizlik vergisi alırdım. neyse ki güvendesiniz bir kaç yıl boyunca siyasete atılmak gibi bir niyetim yok.

  azizim, merak ettiğim bir şey var. maç izlerken zevk alıyor musunuz? yani fizyolojik bir zevk?

  freeze you later
  3 -4 ... absolute zero
 2. 2.
  sol frameden hemen kendini belli eden durum. kazanınca coşuyorlar kaybedince öteki taraf alay etmek için vurdukça vuruyor. bu böyle gelmiş böyle gider. hiç değişmez. her hafta aynı terane. illaki birilerinin sesini duyacağız.
  1 -2 ... 1 istasyon insani