1. 1.
  ideal partneri akrep burcu erkegi olan kadinlardir.

  Oğlak ve Akrep
  Akrep ve Oğlak ilişkisi yoğunluğu ilk günlerden itibaren belli olan, gayet ihtiraslı ve kalıcı olmaya eğilimli bir beraberliktir. Her ikisi de dominant ve karar almak konusunda kuvvetli tipler olmasına rağmen, anlaşma noktası mutlaka bulunacaktır. Bu ikilinin finansal konulara verdiği önem, uzun vadeli ve kalıcı yatırımlar yaparak, yeni kaynaklar oluşturmalarına neden olur. Tek eşliliğe her iki taraf da önem verdiği için, ilişkinin problemsiz devam etmesi büyük olasılıktır. Planlı bir yaşama duyulan arzu, finansal alandaki temkinlilik ve sadakate verilen önem, Oğlak ve Akrep ilişkisinin çok uzun yıllar sürebilecek bir beraberlik olmasındaki temel etkenlerdir. Oğlak statüye ve kariyer yaşamına verdiği önemle, hırslı bir yapıya sahiptir. Amaçlarına ulaşmasında, en az kendisi kadar ihtiraslı Akrep erkeginden aldığı destek, rahatça ilerlemesinde yardımcıdır. Cinsel yaşamda da Akrep ve Oğlak uyum içinde hareket ederler. Toprak elementinden olan Oğlak bedensel hazları, Akrep erkegine yakın şekilde algılar. Ancak birlikteliğin bu alanında yaşanabilecek en büyük problem, Oğlak' ın çalışma yaşamının gerginliğini kolayca üzerinden atamaması ya da zaman cinselliğe ayırmakta cimri davranmasıdır.

  http://www.forum51.com/showthread.php?t=2405
  17 -3 ... ms.viking
 2. 2.
  haklarinda bu kadar az entry girildigini gorunce his sasirmadigim kadinlar... cunku bu asil kadinlar her zaman , her ortamda ve herkes tarafindan kiskanilir... erkeklerin de coguna yuz vermezler...
  59 -18 ... burnununaltindanopenadam
 3. 3.
  aşırı inatçı kadındır, kırdıktan sonra tekrar gönlünü yapmak için kılıktan kılığa girmeniz gerekecektir, en iyisi uzak olsundur.
  21 -3 ... xiphoideus
 4. 4.
  (bkz: pantalassa) * * * *
  3 -4 ... pantalassa
 5. 5.
  guzel, zeki, uyumlu, acik sozlu, duygusal, cesur, paranoyak, eglenmeyi seven, hemen olsun bitsin isteyen, aci konusan, inatci, merakli, kiskanc, genc yasinda kimlik bunalımına giren, özgürlüğü için her şeyi satabilen kadindir.
  43 -6 ... vincent vega
 6. 6.
  (bkz: tuba06)
  -2 ... tuba06
 7. 7.
  (bkz: anaaa bennn)
  otoriter, aşırı kıskanç, bıktırıcı, istikrarsız, tam bir başarısızlık örneği buçlu kadınlar
  15 -18 ... aburcubur
 8. 8.
  görebileceğiniz en karamsar ve paranoyak kadınlar bu burcun mensubudur.
  23 -4 ... pizbola
 9. 9.
  arkadaşlarına çok değer veren burç kadını..
  18 -3 ... junon
 10. 10.
  sözcüğün tüm anlamları ile

  dolu dolu

  kadınn..
  26 -2 ... havada panik