1. 1.
    bencildir, zekidir, dağınıktır, şeytan tüyü vardır... (kendimden biliyorum)
    55 -13 ... cyranox
  2. 2.
    grupta muhalefet eden herif budur, ama konuşur sadece.
    25 -11 ... steve
  3. 3.
    herhangi bir burcun kadınlarının bunların hakkından geldiği görülmemiştir...
    48 -14 ... cyranox
  4. 4.
    disiplinlidirler, bayarlar, plan program ıcın olurler, ıslerıne asık tıplerdır.. genc oglak burcu erkegı hıc cekılmez.. bu adamlar yasları ılerledıkce ve bırseylerını garantıye aldıktan sonra * ancak eglenecek vakıt yaratabılırler kendılerıne.. seks konusunda ıse tamamen butun o ruhsuzlukları, disiplınlerı ve planları sayesınde bayıltabılırler.. * * * akrep burcu kadınlarıbunların hakkından cok basarılı bır sekılde gelırler..
    28 -18 ... meleklerde aglar
  5. 5.
    harika insanlar,anlayışlılar,özverililer,güvenilirler,yaratıcılar,duygusallar,alçakgönüllüler vs... bu daha uzar
    26 -2 ... aquantass
  6. 6.
    kabukludurlar bunlar ama kırabilirseniz sonsuz sevgiye ulaşırsınız. *
    hep düşünürler dağınıklıktan bazen kendilerini bile bulamazlar.
    50 -2 ... cunaurg
  7. 7.
    arkanıza bakmadan kaçmanız gereken insan modeli.** ***
    22 -27 ... freedean
  8. 8.
    bu burçtan olan erkeklerin tam her şey yoluna girmişken, yıllar boyunca hayalini kurdugunuz her şey bir bir gerçekleşmeye başlamışken, ben seni sevmekten sıkıldım, yıllarca sevdim yeter artık, bu ilişkiden de sıkıldım zaten, ayrılalım demeleri şiddetle muhtemeldir, bu sebeple uzak durulması hayra olan erkeklerdir.
    29 -11 ... 2_sleepy
  9. 9.
    30 yaşından sonra parayı bulan burçtur. kaldı 1 sene bir sene sonra salvatore di stefano ile birliktetakılırım artık işim olmaz sizle *
    22 -3 ... juansebastianveron
  10. 10.
    bazı kimselerin söylediğinin aksine aslında çok duygusal insandırlar*.Sadece o sevgilerini ve duygusallıklarını herkese göstermezler,onların dünyalarının kapısını biraz olsun aralayabilirseniz,onlar zaten size daha da yakınlaşacaktırlar.Evet planlı programlı olmayı severiz ama sevdiklerimiz bizimle paylaşacak birşeyleri olduğunu söylediğinde herşeyi bi tarafa bırakıp yardıma koşarız.Aileye çok düşkünüzdür.Ayrıca inatçılığımız tutarsa önümüzde hangi burç olursa olsun duramaz.Fakat açıkçası ferrole arkadaşımızın dediği gibi bir koç ama özellikle bir aslan kadını bu burcu epey bi üzüp zorlayabilir **
    23 -1 ... faithful lover