bugün

oldurulamayacak ilişkidir. çok süper dostluk kurulur fakat oğlak burcu erkeği aslan burcu kadınının istediği gibi köle olmakta zorlanır. güvensizlikle dolu olur. aslan kadını kaybetmemek için yalan söyler. oğlak burcu erkeğinin kafasında dolanan binbir tilki aslanı korkutur. fakat birbirlerini iyi zamanlarında bu ikiliden çok kimse mutlu edemez. dost kalın la en iyisi.

not: oğlak burcu erkeğiyim.

edit: sürekli dokunma bana, uzak dur gibi cümleler işitebiliriz.

edit2: gece gece kötü anılarını canlandırdık oğlak burcu erkeklerinin iyi mi?
oğlak erkeklerine kurban olun.
tutmamış olan ilişkidir. tecrübeyle sabittir.

arkadaşlar vesilesiyle tanışılır, başlarda her şey yolundadır, tüm özellikleriniz aynı sanırsınız.

günler, haftalar gül gibi geçer.

daha sonra egoist aslan; kuralcı ve bir o kadar gurur insanı oğlak'a diğer yüzünü gösterir, uzun zamandır sakladığı.

yalan da söyler.

o yüzden her kim bu ilişkiye başlayacaksa başlasın gayet heyecanlıdır ancak sonu hüzünlü biter, dedik ya bizim oğlak gururlu, aslansa kendine aşık bağlanmaktan korkan bi uçurtmadır adeta.

benden bütün oğlak erkeklerine gelsin: http://www.youtube.com/watch?v=DBT9H30IklM
bu da aslan bacılara gelsin bari: http://www.youtube.com/wa...v=aZ7ONxuGqZo&ob=av2e
iki taraf egolarını bastırmalı, ancak öyle yürür o ilişki.
oğlak erkeğinin sıcak davranmasıyla mükemmel olacak ilişkidir.
içinde oğlak burcu erkeği bulunan her ilişkide olduğu gibi boka saracak ilişkidir.
tam tersini yaşadığım ilişkidir.
içinde oğlak burcu erkeği olduğu sürece kız tatmin olmaz efendim. oğlak burcu erkeği, karşı cinsi doyumsuz yapıyor.
astrologların bile hayretle karşıladığı uyumlu ilişkidir.

teorik olarak toprak ile ateş grubu anlaşamazken, yapılan araştırmalar oğlak erkeğiyle aslan kadınının son derece uyumlu bir beraberlik, ateşli bir aşk yaşadığını gösteriyormuş .örneği çokmuş .
gelenekçi bir erkek spot ışıklarına bayılan bir kadınla yapamaz. yalan olacak ilişki.
Herşey benim etrafımda dönsüncü aslan ile duygusal oğlak ilişkisi. Kadının bıktırmasıyla son bulur.
Iki adımda bir kavgaya yol açacak ilişkidir. Yürümez.
Allah sabır versin ilişkisi. Aslında direk mutluluk versin derdim ama olmucak duaya da amin denmez *
Cennette bile olamaz. Hem zaten cennette aslan yok.
böyle bir ilişkiye atılma ihtimalim var, karşı taraf burçlara ilgili biraz.

yahu internette bu ilişki hakında tek bir olumlu cümle bile yok amuğagoyim!
Benim için kesinlikle başlamadan bitecek iliskidir.çünkü ben uyumlu oldugum burçla evliyim zaten.aslan burcu kadınlar yallah!
iki gevşek burcun birlikteliği olup tez zamanda ayrılmakla son bulacak ilişkidir. evet..
Herkes güneş burçları hakkında internette yazılıp çizilenlere benzeseydi 12 tip insan olurdu değil mi? Bu burç olayı doğum haritasına bakmadığınız sürece anlamsız. Hatta doğum haritası bile kimsenin kişiliğinden yüzde yüz emin olmanız için yetmez. Beş dk arayla doğduğum ikizimle benzemiyoruz biz. Ayrıca kişinin yetiştiği çevre de çok önemli.

Birbirinizi tanıyın derim. içinde insan ve hele ki sevginin olduğu hiçbir şey yaşamadan karar verilecek kadar kesin olamaz.
Aslan burcu kadını için enn iyi eş/sevgili boğa burcu erkeğidir.
imparatorluk doğacak ilişkidir.

Sultan olmak isteyen aslanlar kıps.
benimki 1 saat sürmüştür.

kız bildiğin dominant, sikmese bari deyip kaçtım.
benim ve kız arkadaşımın durumu. gayet güzel gidiyor. kendisi hiç dominant bir kadın değildir belki de ondan. baskın karakter olmadığım bir ilişkiyi kaldıramam.