1. 1.
  doğru duydunuz efendim.

  yüce ve bir o kadar da ulu önderimiz atatürk'ün mübarek kaleminin mübarek mürekkebinden çıkan nutuk isimli kutsal şahesere, yırtmak suretiyle zarar vermeye çalışan türbanlı yobazın hazin sonudur. hazin diyorum ancak üzüldüğümü sanmayın, hak etmiştir.

  ailesi türkiye'nin en laik ailelerinden olan, kendisi de aynı şekilde çok laik olan, laik dostum altuğcan ve yobaz bir ailenin çocuğu olduğu halde laik bir atatürk genci olan, evlerine nutuk isimli kutsal şaheseri asmayıp kuran asan ailenin, kalbi atatürk için çarpan genci rahman resul ve ben starbucks'ta oturmuş vakit öldürüyorduk. ne içtiğimizi söylemiyorum ayıp olmasın diye, giden var gidemeyen var.

  fethullah gülen, tayyip erdoğan, abdullah öcalan üçgeninde türkiye'yi konuşuyorduk. biz daha çağdaş ve daha asil ailelerden geldiğimiz için üst seviyeli ve daha kültürlüydük rahman resul'e göre. bu yüzden rahman resul, herkesin anlayamayacağı bu seviyeli ve laik konuşmamıza çok katılamıyordu.

  "atatürk'ü seviyorum de, onuncu yıl marşı söyle" gibisinden laflar işittik ve hemen kalkıp ilerde gördüğümüz kalabalığın içine karıştık. laik mahallesinden geçen türbanlı yobaza chpli 40 yaş üstü asil hanımefendiler "buralar bizim, heryeri doldurdunuz, buraya gelmeyin" demişler. türbanlı korkmuş ve kaçmaya çalışmış ancak bırakmamışlar.

  laik kalabalığın içinden birisi "bu yobaz geçenlerde nutuk yırtmıştı, haşa atatürk'ü sevmiyorum demişti" deyince ortam iyice gerildi. o sırada ikindi namazından çıkan imam zeynel abidin hoca ve cemaati, irticai şeriatçı bu yobazı görüp ona destek vermeye gelince iş kavgaya dönüştü ancak kızın topuğuna gelen bir kurşun bütün olayı yatıştırdı ve imam zeynel abidin hoca ve genelini esnafın oluşturduğu cemaati kaçıştılar. laik kalabalık ise onuncu yıl marşları söyleyerek dağıldı.

  olay yerine gelen savcı türbanlı yobazı topal bırakan o meçhul kurşunun bizim hep takıldığımız starbucks'ın karşısındaki caminin yanındaki askeri birlikten geldiğini iddia etti. araştırma için birliğe girmek istedi ancak birlik kozmikmiş. bu yüzden birliğin içerisine alınmadı. devletin bekası için çok önemli belgeler varmış o birlikte.

  sırf bu yüzden türbanlıların laik mahallelerine girememeleri gereklidir. ortamı geriyorlar.
  4 -6 ... sonlaik
 2. 2.
  nutuğu yırtan kız bu hale dönmüş. geçen gün milliyette yazılmıştır.

  nutuk yırtan türbanlının hazin sonu
  1 ... ayranlisoda
 3. 3.
  nutuk u hiç okumamış solcu söylemi . ama kutsal.
  ... cakal karlos