bugün

Birçok kişi saç problemi ile ilgili ürünler hakkında yazmış ama ben bu markanın cilt bakım takviyesini kullandım. Gold Collagen diye bir takviye ilaç. Cildi kuru ve biraz lekeli bir insanım. Bir çok maske, krem vs kullandım ama beyaz tenli olduğum için birçoğu alerji yaptı, cildimi tahriş etti. Bende çözümü dışarıdan değil içeriden takviye almakta buldum. Yaklaşık bir buçuk aydır kullanıyorum ve herhangi bir yan etkisini görmedim. Cildim normal görünümüne kavuşsun ve biraz canlılık kazansın istiyorum. Çünkü aynaya baktığımda ilk gördüğüm cilt bozukluklarım oluyor ve bu durum beni üzüyor neyse bir çözüm yolu buldum en azından, şimdi bekleyip sonuçları görme zamanı.
mevsim geçişlerinin etkisi midir yoksa bende ki yılların yorgunluğu mudur biliyorum ama son zamanlarda yataktan çıkasım gelmiyor. Her sabah işe geç kalmaya devam edersem, yatmak için bol bol vaktim olacak bu gidişle o da ayrı 

neyse benim bu halimi gören ve kendiliğinden düzeleceği ümidini kesen kız arkadaşım bana bu markanın BigEnergy diye bir takviyesini almış. kız da haklı sinemaya gidelim mi diyor yorgunum diyorum, akşam yemeğe gidelim diyor amaaan evde yeriz boşver falan diyorum. En sonunda tak demiş herhalde elinde vitaminle geldi. ilişkimi kurtarmak için tek kurtuluşum sözlük,anlıyor musun.

kaybettiğim gençlik enerjimi arıyooruuummm. umarım çabuk gelir.
ben spora yeni başladım. daha yeni olduğum için de zaman zaman kas ve eklem ağrıları çekiyorum. spor hocam bana bu konuda glukozamin takviyesi alabileceğimi söyledi. anlamadım tabii ki ne dediğini * ben spora başlamaya karar verdikten 1 sene sonra gelmişim bana kullandığı terimlere bak, daha yeniyiz buralarda hocam. neyse araştırdım iyi bir şeymiş. hatta güvendiğim markanın da böyle bir takviyesi varmış. daha önce biotin takviyesi için de Nutraxin markasını kullanmıştım. bu konularda marka güveni önemli bence. aldık bakalım etkisini görecek miyiz ? daha yeni başladım spora bırakmak istemiyorum ya.
reklamlar...
Kas ağrılarıma çözüm getiren bir marka kendisi. Geçenlerde spor hocamın tavsiyesi üzerine Nutraxin Artroflex jel aldım. Spor esnasında oluşan sakatlıklarıma çok iyi geldi. Ağır spor sonrası gelen o kas ağrıları var ya sizi bir süre dünyadan koparıyor. Ne yatmakla geçiyor, ne de dolaşmakla. Ne uyutuyor ne de oturtuyor. Yeterki bu ağrılar geçsin, ne gerekiyorsa yaparım moduna giriyosunuz. Hatta ben böyle devam ederse sporu bırakırım, böyle ızdırap mı olur diyordum. Neyse ki kendimi son anda bu düşünceden kurtardım. Şimdi hem sporum hem de ağrılarım ile barışık bir insanım. Bu arada bazı profesyonel sporcularda Artroflex kullanımına başlamış. Mesela geçenlerde Avatar Atakan paylaşmıştı. Çünkü gerçekten sporu hakkıyla yapıyorsanız bazı takviyeleri almak zorundasınız.
Bu aralar herkeste bir kolajen takviyesi modasıdır gidiyor. Kimi yurt dışlarından getirtiyor, kimi ise yana yana buralarda arıyor. Önemli olan bu tarz ürünleri güvendiğin ve bildiğin markalardan temin etmek. Yani en azından ben öyle düşünüyorum ve yapıyorum. Nutarxin Collagen’i de güvendiğim
birkaç kişiden duydum. Hatta yakın zamanda Çağla Şikel’de paylaşım sağlamış. Hemen “onlar reklam,
bunlara inanan kaldı mı” diye üzerime çullanmayın. Bizde bişeler araştırıyoruz, bir paylaşım ile tav
olmuyoruz. Aldık bakalım, deneyip görelim. Daha önceden kullanan arkadaşların yorumlarına da
açığım.
Spor sonrası oluşan eklem ve kas ağrıları için yeni keşfettiğim Artroflex kreminin üretici markası kendisi. Daha önce markanın bir ürününü kullandın mı derseniz, hayır. Ama bu üründen oldukça memnunum. Ağrılarımdan oluşan şikayetlerim artınca spor hocam önerdi. Bu ürünü önerdiği güne şükürler olsun diyorum. Gece uyutmayan o ağrılarım artık yok ve resmenrahat uyumanın keyfine vardım. Birkaç profesyonel sporcunun kullandığını da görünce içim rahatladı. Önce spor sonrasında Artroflex. Mükemmel bir ikili oldular.
Böyle gavurca işlerden anlama durumu olmadığı için 5 tane kuzu ayak (paça) alıp düdüklü tencerede 2 saat kaynatılmış.
Yumurta yoğurt un ile terbiyesi yapılmış ve 2-3 gün aç karnına sirke sarımsak kekik pul biber ile tadlandırılmış halde içilecek.
Önümüzdeki hafta işkembe için aynı metod.
Tabi ki taze sıkılmış meyve suları, meyveler ve sebze yemekleri ile vücut direnci korunacak.

Yalnız düdüklü tencerede ayak paça ve işkembe pişirmek çok ses yapıyor.
Dün pişirilmiş ama bugün bile ses hala susmadı devam ediyor.
Yarın da devam edecek gibi.

Evi kokuttun!
Git dışarıda ye!
Her taraf yağ oldu!
Bu ne (dolabın içinden çıkardığımda jöle gibi katı olması) vıcık vıcık bunu nasıl yiyorsun?
Buzdolabı kokuyor!
Ve tabi ki dün akşam bir tabak inadına paça çorbasını sarımsak sirke kekik pul biber ile gömme sonrası kanepe de yatmak kaçınılmaz oldu.

Evet, düdüklü tencerede paça işkembe pişirmek ev de çok ses yapıyor ama bu sese katlanacağız artık.
Ama böyle doğal olmayan yollardan alınan vitamin mineral bombardımanına maruz kalan bünyeyi düşününce...
Gıda takviyelerini doğal yollardan almak tabii ki çok daha faydalı. Fakat bazı noktalarda eksik ve yetersiz kalabiliyoruz. Bu gibi durumlarda güvendiğimiz markaların gıda takviyelerini almak kurtarıcı olabiliyor. Bir de bazı etken maddeler gıda yolu ile alımaya çalıştığımızda yetersiz kalabiliyor. Ya çok düzenli ve sağlıklı bir beslenme şeklini oturtmalıyız ya da mecbur olarak takviye gıdalara başvurabiliriz.

Son zamanlarda cilt bakımı noktasında özellikle collagen kullanımı çok fazla yayılınca bende biraz araştırdım ve içimi rahatlatacak birkaç videoya denk geldim. Fakat bu noktada önemsememiz gereken bazı noktalar var. Her kolojen cilde iyi gelecek gibi yanlış bir anlaşılma var. Bu noktada aldığımız ürünü iyi değerlendirmeli ve araştırmalıyız. Mesela cilt sağlığımız için tip1 ve tip3 kolojenler etkiliymiş ve aldığımız üründe buna özellikle dikkat etmeliyiz. Ve dikkat etmemiz gereken bir başka nokta ise aldığımız kolojen içeriğinin balık yağından üretilmesi. Tüm bu detyalarla kim uğraşacak falan demenize gerek yok zaten Türkiye’de tek bir marka bu içerikleri barındırıyor. Bu noktada bizleri Nutraxin Collogen takviyesi kurtarıyor. Hem ürün kalitesi hem de güvencesi noktasında memnun edici sonuçlar vaad eden marka, beni kendisine bağlamayı başardı açıkcası. Konuyla aklında soru işareti olan varsa bıraktığım linkten inceleyebilir.

https://www.youtube.com/w...rfLKdYqjIQ&t=195s
Annemin ciddi eklem ağrıları vardı bir süredir, bu yüzden Nutraxin Artroflex ürününü düzenli olarak iki aydır kullanıyoruz. ilk iki hafta bir etkisi olmadığını düşündük ama zamanla gerçekten ağrı falan kalmadı. Kıkırdak yapıyı tamir edip bacaklarınıza güç veriyor, ağrı falan da kalmıyor haliyle. Ama tabi siz yine de bir doktora görünün.
Arkadaşlar cildimin halini görmeniz lazımdı, o kadar solgun ve renksizdi ki beni görseniz korkabilirdiniz. Doktora gidip tahlil vs. yaptırdım vitamin eksikliklerim olduğu ortaya çıktı. O süre zarfında Nutraxin Collagen takviyesi kullandım, kolajen sayesinde cildime renk geldi ve kendime geldim. Collagen cilde sağlıklı bir görünüm sunarken aynı zamanda yaşlanmayı geciktirerek, gergin bir görümde sunuyor. Herşeyden öte bir yaştan sonra vücut kolajen üretmiyor ve takviye gıda almanız gerekiyor. Bunu bir değerlendirin derim.
nedense bu başlık altında bu markaya övgüler yağdıranlardan 1 kişi hariç hemen hemen hepsi 1- 2 başlığı ve entry sayısı çok düşük, genelde silik yazarlar. bu tesadüf doğrultusunda almaktan vazgeçtiğim üründür.
SEN HiÇ entry girme sonra gel vitamin takviye et. bak sen allahın işine.
(#45111601).
benim de annemin dizlerinde menisküs var ve bunun tam bir tedavisi yok. * bu tür takviyelerin bir zararı var mıdır acaba.
Son 8 entry bildiğiniz reklamdır. Aynı üyelerin aynı sıralamayla reklamını yaptığı diğer ürünler de aşağıdadır.

(bkz: bioxcin)
(bkz: bioblas)
(bkz: bioder)
(bkz: restorex)
Kas ağrılarım ile alakalı çok şikayetim vardı. Özellikle spordan sonra oluşan kas ağrısı ciddi fazla oluyordu. Sonra Nutraxin cologen kullandım. Ağrılardan kurtuldum. Çok mutlu oldum. Herkes kullanabilir. Özellikle spor yapanlar...
Kas ağrısı önemli bir durum yaşadığım için biliyorum. Geçen spor yaptıktan sonra aynı durum ile karşılaştım. Önce çok acı çektim. Arkadaşın önerisi ile marketden Nutraxin aldım. Ağrılarım geçmesine çok sevindim. Tabi spor yaptıktan sonra bu ağrıların olmaması en büyük etken oldu...