bugün

kesinlikle anti depresanın zaferiyle sonuçlanır. istersen 10 kutu nutella ye ama kendini kandırma üstadım. *
insanları çikolata satılsın diye kandırıyorlar galiba. tonlarla çikolata bir adet antidepresana eşit değildir. çikolata serotonin salgısını artırırken, antidepresanlar serotoninin geri emilimini önlerler.
anti depresan varsa:
nutelladan kurtulunur en azından kilo sorunu diye bir şey olmaz, karaciğer zarar almaz. ruh durumu iyiye gider, ama bu hep iyi olacaksın anlamına gelmez. derhal elinden bırak anlık mutluluklara inanma bi zaman sonra azalatarak bırakmayı dene.

nutella varsa:
anti depresana sarılma zaten çikolata sana mutluluk hormonunu salgılatacaktır.yok eğer diyorsan ki ''yok kardeşim benim derdimi nutella çözemez.'' ben de sana derim ki '' bir dozdansa bir kaşık almayı dene bak nasıl da iyi gelicek,denemeden bilemezsin ki!''

biliyoruz da söylüyoruz.
en son araştırmalara göre Prozac ve Seroxat gibi anti depresanların bir işe yaramadığı kanıtlanmıştır. bu durumda kesin galip nutelladır. tabi chokella da olabilir.

kaynak maynak: http://www.ntvmsnbc.com/news/436899.asp
geçenlerde ulan madem anti depresanla karşılaştırıyorlar bi deneyim nutellayı diye akşamın bir vakti nutella almaya gittim. 4-5 bakkal sordum nutella ne kardeş dedi. neyse ayağımda terliklerle büyük bir markete gittim nutella buldum. eve geldim kapağını özenle açtım altın sarısı jelatini kaldırdım. bir de sözlükte kaşıkla yiyin çok etkili felan yazıyordu. öyle yapıyım dedim. kaşık kaşık yedim mutlu olmayı bekliyorum. sonuç olarak bi bok olmadı tabi. iki gün dişim ağrıdı felan. ama bir mucizesini göremedik hatta bence ezme lahana daha etkili.
(bkz: lustral)
(bkz: cipralex)
(bkz: gerisi hikaye)

nutellanın yanında bir de muz palavrası vardır. o da netice vermez.
güncel Önemli Başlıklar