bugün

diyemiyor ama paraya istediği her şeyi diyebiliyor.
önemli olanda bu değil mi?
kim siker asimtomatiği.
matematik bile dedi.
bence esas komik olan mehmet öz'ün nusret'in her denemesinde anlayamıyorum diyip durması.
tamam adam cahil düzgün telaffuz edemiyor da insan dahi doktor geçinen birinin leb demeden leblebiyi anlamasını bekliyor.
mehmet öz iyi ki tv doktoru olmuş. hastalar ekseriyetle cahil insanlar. mehmet beyin bu tarz bir tek hastanın bile meramını anlayıp tedavi edecek kapasitesi var gibi görünmüyor.
Halbuki "kapiçinoooo" diye diye parayı kaldırmayı iyi beceriyordu. Gerek yoktu bu tip atraksiyonlara.

insanın dili dönmeyebilir, bilhassa tıbbi terimlere. Bunun ayıbı yok ama en azından farklı bir yöntemle, uzunca bir cümle ile anlatmak denenebilir.

Benimde dilim şu kelimeye asla dönmüyor; nöroşirurji.
tranç, nuar. pençata hayvanın neresinden çıkar bilmeyenlerin dalga geçtiği durum.
baya olay oldu cidden. dili dönmüyordur belki de.
asemptomatik diyemedi diye yerden yere vurulması olayı. sanki herkes bana latince biliyor. çok para kazanılınca otomatik kültür seviyesi yükseliyor zaten. bunun kültür ile de alakası yok. ama nusret'i pratik olmamakla suçlayabilirim. hasta olan ama belirti göstermeyen dese mevzu kapanacak. ingilizce konuşmaya çalışırken ben de böyle oluyorum.
Bir kanaat önderi olarak nusret.
Keşke hiçbirimiz asemptomatik diyemesek de hepimiz zengin olsak onun kadar. Alo matik deriz nolacak mk.
yayından önce kafayı çektiyse olabilir.
En başta zaten Asemptomatik neden deniyor ben bunu anlamıyorum. Belirtisiz de, belirti göstermeyen de, bulgusuz de hatta git âlâmetsiz falan de...

(bkz: ingilizcesini söyleyeyim de bir bok biliyorum sansınlar).
mesele değildir.

verir birine para, kendi yerine ona dedirtir.
yarın çıkıp 875 metre uzunluğunda, üzerinde asemptomatik yazan levha yaptırıp, onu da altınla kaplasında görün siz o zaman.

not: yazı yanıp sönenli olursa bence daha iyi olur.
Rezalet o kadar para kazanmışsın kendine dair hiçbir yatırımın yok bir de thy Mehmet öz ile ben Türkiye markasıyım filan diyor. Ağzını açıp Doğru düzgün iki kelime konuşamıyorsun ne markası, aynı tuhaf hareketlerle insta da sürekli kendini devam ettirip duran birisi.
Ben bunun yerinde olsam para verir başkasına söyletirim denilesi hede.