bugün

Taksımde joker isimli bir barda yapılan 70cc lik vodka şişesinde satılan (sanırım 30 tl cıvarı) tadı bildiğiniz jelibondan farklı olmayan shot bardaklarıyla sek tüketilen 15 dakika sonra eğlencenin dibine vurmanıza ve özellikle bayanlarda sevişme isteğini hat safhaya çıkarıp olanları hatırlamamasını saglayan "nuri alço" ismiyle satılan güzl bir içki.
daha üçüncü shot atıldıktan sonra bir eglenme havasi, ber keyif dalgasi yayilir ortama. yaninizda piçin biri vardir, sen manitayla gelmissindir o yalnizdir. ne yapacaktir? tabi bol bol icirtecek, ortami yamultacaktir. sen hatun kisiye cok icmemesini soylersin ama o nuri alco ickisinin hicbir etkisi olmadigini dusundugu icin loppur lopur diker kafaya shotlari. yaninizdaki pic de elinden dusurmedigi siseyle doldurdukca doldurur bardaklari.
ikinci sise bittiginde sen icten ice kufur edersin ama engellenemez bir gulme durumu vardir ustunde.

hatun kisi yamulmustur. suratindaki ifade dokuzu ceyrek geciyor tipindedir. akrep bir yere bakmakta, yelkovanin ne bok yedigi anlasilamamaktadir. o bardaklara serbet doldurur gibi servis yapan pic arkadas "nasil yamuldu ama eheheh" diye eglencesine devam etmektedir. joker'den inersin, istiklalin basina cikacaksindir. o sira farkedersin ki sende de kafa cakirkeyiftir. icerdeyken sayip sovdugun pic arkadasla eglene eglene yurursun meydana kadar. taksi cagirirken kiz arkadasin omuzuna yaslanip uykum geldi diyecegi tutar. sen gece sevisecegim hevesindeyken o coktan uyumaya baslamistir bile.

binersin taksiye, cek abi eve dersin. yaninda kiz uyur haldeyken efkar yaparsin taksiciye dersin ki abi cek bir tekel bayii onune de cila alalim. hatun kisiyi icirdik, bizde bir bok yok.. adam tekel saticisinin onunde durur, alirsin 3 bira, gecersin eve. manita kisisini yatirirsin yataga, acarsin birani, tatli da bir muzik arka planda. isiklari kapatir monitor isiginda sevgiliyi seyredersin.

hani nerede o bildik nuri alco etkisi?
benim o kiza savunmasiz haldeyken neler neler yapmam lazimdi nuri alco tribindeyken. ama ne oldu? ben bildigin romantik asiklar gibi oturdum izledim kizi. kotu mu oldu? elbette hayir.
ama nerede nuri alco etkisi arkadasim?

her neysedir.
yilbasi gecesi icki tuketimi icin tercih edilebilecek en guzel ickidir kesinlikle.
iki sise alacaksin, iki kisi gece boyu iceceksin onu. bak yeni yil ne guzel geciyor.
çila niyetine, gece 3'ten sonra içilesi yeşil renkte cici içecek.
beyoğlu joker'de içiniz.