bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  http://www.naro.wakaf.net/ adresinden ulasilabilen olusum
  2 ... philemon
 2. 2.
  garip bir eylem planı acayip bir ikon ve bakırköy sokaklarındaki her yeri nuri alço başbakan, nuri alço seni seviyoruz, kral nuri, tarzında yazılara boyayan garip bir o kadar anlaşılmaz örgüt. alışılmışın dışında isimlerini afişe etmiyor, basının karşısına çıkmıyor, ve yakalanmıyorlar. galiba anarşizmi destekliyorlar. içlerinden biri çıksada ne yapmaya çalıştıklarını anlatsa.
  2 ... zero95
 3. 3.
  (bkz: naro)
  ... veritaserum
 4. 4.
  ciddi ciddi bir örgüt, alternatif bir direniş.halkına ''ananı da al git'' diyen başbakandansa ''soğuk bir gazoz alır mıydın yavrum?'' diye soracak bir başbakan isteyenler birleşip paris metrosuna,boğaz köprüsüne kadar haykırışlarını duyuruyorlar.ilgi çekici gerçekten. (bkz: başbakan nuri alço)
  3 -1 ... veritaserum
 5. 5.
  nuri alço'yu hayata döndürme örgütü gibin bir şey oluyor türkçe'si.
  ... bahdeniz
 6. 6.
  (bkz: basbakan nuri alco)
  (bkz: nuri alco kıymetlımısss)
  1 ... bahdeniz
 7. 7.
  bogazici koprusu yolunda altunizade koprusu altindaki duvara nuri alco o bir kent asigi yazarak yarmis, zeka küpü olusumdur.
  ... posion
 8. 8.
  bir dergideki haberde su maddeler gozume carpmıstır. takdir ettim kendilerini. duyarlı bir organizasyon.

  * Nuri alco ilim irfan paratoneri
  * 6. filo defol. N.A.R.O
  * imgesel katliam! N.A.R.O
  * Şu ölü topragından silkinin artık. N.A.R.O
  * Kozmik Bilinç Nuri Alço.
  * Nuri Alço sever.
  * Nuri Alço egitim gonullusu.
  * Artık yuzmeyi ogrenmenin vakti geldi. N.A.R.O
  * Nuri Alco, o bir kent asıgı.
  * N.A.R.O. hersey daha guzel bir dunya için.
  * Nuri Alco mevlana gibi.
  ... leskote
 9. 9.
  naro eylemlerini yaparken insanların dikkatini çekmeyi ve bazı ufak kıvılcımlardan büyük anlamlar çıkartabilecek kadar ufukları geniş insanlara ihtiyacı olduğu gibi, onları gizemli oldukları için hayran olan, gülmek için yazılarını okuyan ve de televizyonlarda hapsolmuş, aşşağılık programlara taviz vermiş kişilere de ihtiyaçları yoktur. asla yasadışı bir örgüt değillerdir, devletin yasalarına paralel şeyler yapmakta ve asıl sorunları olan sisteme karşı eylemler yapmaktadırlar. sistemin bize verdiği, bar eğlencelerinin insanlara verdği sahte mutluluklar, biranın aslında sinema reklamlarındaki gibi özenilecek birşey olmadığının, televizyon programlarının nasıl bizi nuri alçonun kolamıza attığı hap gibi bizi uyuttuğunun ve sonrasında biz uyurken nasıl bize tecavüz ettiklerini anlatmak ister.

  kimi ders alır, kimi eğlenmek için duvarlardaki yazıları okur.

  "kıymetlimisss" kelimesinden 40 yaş üstü kişilerin anlamasını beklemek yersizdir. istisnaları bir yana koyar isek asıl protesto orjinleri 40 yaş altı kişiler yani bizleriz. aslında düşünülürse bu gençlik aslında televizyon izlemeyen ve internette kısılı kalmış ve hala uyanamamış kendi tabirleri ile "çıplak ete muhtaç yaşayan" kişiler olmuşuz. masturbasyon gençliğinin körelen beyinlerinin uyanması gerektiği ortada iken, "aman banane" demiş 80 sonrası otoritelerin bir ürünüyüz. tüketen toplumun "aganigi naganigi"leriyiz. en azından bu sözlüğe bilgi amaçlı giren ve ufkunu geliştirmek isteyen zeki kişilerin anlayacağı bir duruma gelmişken bazı şeylere göz yumum kolamızdaki hapı yutmadan, yada yutmuş olsak bile o hapa karşı beynimizin "uyu" telkinlerini alaşağı edebiliriz.

  naro uyanmadır
  ... rs ne la
 10. 10.
  şu sıralar eylemlerinde bir azalma görülen oluşum.

  (bkz: kurmay imam nuri alço)
  ... paramecium