bugün

asmalı konak adlı diziyle oyunculuk hayatındaki en büyük adımını atmı$ ve böylelikle kendini kanıtlamı$ olan yetenekli oyuncu.
ayrıca uçuk kaçık renkli bir ki$iliğe sahip tipik hatun.
bayağı oyunculuğuyla asla haketmediği bir yere gelmiş aktriscik. kötü sesi, itici tonlamaları, ve abartılı şirinliğiyle tv ekranına kese kağıdı geçirtecek güçtedir.
cannes'da arzı endam eylemiş güzel kadın. bakışı, duruşuyla bir adet asalet timsali. hayır o oglan çocugu gibi halinden bir anda böyle kadınsı nasıl olabilmiştir. helal
özgü namal ile birlikte 2000'li yılların türk sinema'sının önde gelen kadın oyuncularından. son dönem türk filmlerinin yarısından fazlasının başrolünde muhakkak ikisinden biri oluyor.
kendini olduğu gibi seven ama fazla seven, bir zamanlar çok yetenekli olduğunu düşündüğüm ama sonradan kendini hiç geliştirmeden devam ettiğini gördüğüm güzel oyuncu. ikinci bahar ve asmalı konak dizilerinde başarılı bulmuştum ama nedense hep aynı karakter rollerini aynı yüz ifadeleriyle tekrar etmeye başladı. yaşamın kıyısında filmindeki rolü için en azından biraz vurguları çalışabilirdi. yeşilçayın yeteneğine ve güzelliğine sözüm yok ancak kendini geliştirmezse yakında sadece "bir zamanların.." laflarıyla anılacağına eminim.
ben yakından gördüm hatun gerçekten güzel , doğal güzelliği var ... dedim ki gerçekten güzel ama gerçek olan şu ki cem özer yanına hiç yakışmıyor ve yakıştırtıramadım da ...
kocaman memişleri vardır. allah sahibine bağışlasın...
Bazen sosyetik bir hanımefendi, bazen bir fakir erkeksi gençkız olarak karşımıza çıkan oyuncu. iyi bir oyuncu. (bkz: ne ayaksın)
güzel kadın. iyi oyuncu. cem özer' in eşi. bir çocuk annesi. zeki. cannes film festivalini sallamış hatun.
medya tarafından şişirilmiş vasat oyuncu.
eğreti gelin'de oyuculuk nedir ortaya koymuş olan, hem de müjde ar gibi bir ustanın yanında, oyuncu kişilik.
SU YEŞiLi GÖZLÜ, SOĞUK DURAN, FÜTURSUZ VE DOBRA, FARKLI PROJELERDE OYNASA BiLE HEP AYNI ROLLERDEKi KADINMIŞ HAVASI VEREN ( O DONUK SURAT HEP AYNI iFADE) ANNE KADIN OYUNCU.
oyunculuğuydu, bilmemneyiydi hakkında çok fazla konuşulacak, söylenecek birşey yok, iki paralık dizilerde oynamaya devam etsin. yalnız cannes film festivalinde çekilen resimlerini gördüm de, niye bu memleketin uluslararası oyuncusuydu bilmemnesiydi yok daha iyi anlayıverdim.
bazı konuşmalarını dinledikten sonra salak yaftasını yapıştırdığım fakat garip bir çelişki olarak türkiyede de en beğendiğim kadın oyuncu.
türkiye'nin en seksi kadını budur.
katıldığı cannes film festivalinden sonra yurt dışından da ciddi teklifler alan oyuncunun dil eğitimi almak için gittiği londra'da gittiği okulun yetkililerinin oyuncu olduğunu öğrenip filmlerinden örnekler istemeleri ve nurgülün eğreti gelin filmini göndermesiyle london film academy'ide kendine hayran bırakan ayrıca ünlü oyuncu johnny depp'in menajeri tracey jacobs ile de anlaşma imzalayarak yurt dışına özellikle de hollywood'a gidişini hızlandıran ve garanatileyen güzel oyuncu.
yaşamın kıyısında adlı filmin oscar'a da aday olması ile hollywood kesimininde bu olağanüstü yetenek ve güzellikle tanışma fırsatı bulabileceği ödül alır almaz bilinmez ama dikkat çekeceği kesin dedirten şahıs. *
hersey cok güzel olacak filminde hemsiredir. hemsire olmasa da hastane danısma görevlisidir. danısma görevlisi olmasa da cok kısa bir rolü vardır. orada görmüstüm kendisini. bi de sellale de memelerini gösteriyodu. sellale olmayabilir de. oyunculuğunu tek beğendiğim filmi anlat istanbul dur. bundan eminim. mustafa hakkında hersey de gercekten iyidir.
sanılanın aksine mustafa hakkında herşey filminde oynamayan oyuncu.
43. sünde de olduğu gibi, 44. antalya altın portakal film festivalinden de eli boş dönen oyuncu. adeta bahtsız bir bedevi. önümüzdeki festivallere bakacaktır heralde artık. *
cannes film festivali'nde bulunma amacından çok orada ne giyeceğine-nasıl görüneceğine takılanlara inat kendi yaptığı makyajı, alabildiğine rüküş kıyafetleri ve en ingilizce bilmeyen halleriyle arz-ı endam eyleyen; yaşamın kıyısında filmine verilen avrupa birliği ödülünü, "biz onlara küfrediyoruz, onlar bize ödül veriyor" veciz sözleriyle değerlendiren; aynı şekilde atın portakal jürisinin abuk sabuk kararlarını "yemişim portakalını" gibi bir üslupla yorumlayan ve bütün bunları çirkinleşmeden yapmayı başarabilen; değil türkiye'de dünyada bile çok az oyuncunun yaşadığı onuru yaşayıp asla "ben avrupa'ya açıldım", "ben dünya starı oldum" havalarına girmeyen bir oyuncu ve hatta daha fazlası. entelijansiyanın orta yerinde salınan ezo gelin o.

gönlümün oscar'ını veriyorum, dünya barışını tehdit eden gözlerine.
genç kuşağın en başarılı kadın oyuncusudur.
ahım şahım güzelliği de oyunculuğu da olmayan insan. gerçi ikinci türkan şoray diyorlar ki ben türkan şoray'ı da sevmem. bu açıdan normal. memelerinden başka bir numarası yoktur.
2000-2001 yıllarında eskişehir river side rock bar'da hoppidi hoppidi zıplardı bu nurgül, sonracıma ahan da böyle ünlü oldu..yok yok arkadaşım değil!
- kremalı mantar çorbası çok güzeldi, tarifini verir misin?
+ kremayı alıyorsun, doğruyorsun...

reklam filmindeki hâliyle hep hatırladığım.