bugün

Silen kişinin gerizekalı olduğunu gösterir.
delikanlı adam numara istemez numarasını verir karı isterse geri döner.yoksa life goes on.
anlamlandıramadığım olaydır. Yani neden önce veriyorsunda sonra vazgeciyorsun? ama bugün ilk defa tanık oldum.
(bkz: kezban) *
Aramakta mı geciktin sorunsalı.
Eksik teklifler.
bunların şu versiyonları da var.. (bkz: sevgili olalım ama diye başlayan saçmalıklar)
Sıkıntılı kız. Hatta bunlar '' sil yoksa enggelliceemm'' triplerine de girerler.
delennmis olan kiz toplulugunun uylerindendir.
anlaması mümkün olmayan kız yaşadığım bi konusma
-dün ben sana numaramı vermiştimya
+evet vermiştin
- onu hemen siliyosun yoksa abilerime söylerim.
numarasını önce verip sonra ziktiren kız diye okudum öyle girdim şimdi çıkıyorum.
kezban modu açık kalmış kızdır.
telefonumdan siliyorum ama kalbimden nasıl sileceğim diyerek kezbanca yaklaşılması gereken kezbanspor.
Kafası karisiktir.
abisinden korkmuştur.
Ne yaptığını bilmeyen kızdır. Yeni ayrıldığı sevgilisi tekrar pişmanlık mesajları atmaya Başlamış olabilir. kız da numarasını verdiği kişiye bağlanmamak için vazgeçmiş olabilir. Kızlar garip varlıklar evet.
değişik paradokslara düşmüştür.
Kafası karışıktır üzmüştür.
(bkz: haksız tahrik)
Hevesini aldı. terk etmek istiyor şimdi. Kadınlar! Bizi kullanmayın lan.
iki ihtimal var;

birincisi, kız henüz orta okulda okuyor. yani aklı bu işlere tam ermiyor. arkadaşlık, sevgililik, ilişki durumlarında bihaber yaşıyor ki o yaşa göre çok normal. üstelik cep telefonu da annesine/babasına/abisine ait olduğu için bir an boş bulunup numarayı vermiş. sonrası malum, jeton inince atari tekmelenir.

ikincisi, kız bildiğin salak. naz yapmak diye yorumlanabilir belki ama bu naz; kezbanlık kıvamının çok ötesinde. bana kalırsa literatürün tozlu kitaplarında üzerine sperm sıçramış peçete kadar ilgi yoksunu ki trip atacak bir arkadaşı bile yok. bu yönden bakılırsa üstüne bir parça gidilebilir. misal '' arada bir hatrını sorardım, belki bir gün bir şeye ihtiyacın olur ve ben de hep hazırda beklerim '' türünde beyaz edebiyat yapmalı ve kızdaki ani yumuşamayı görmeli derim. önemli olan, birisni kazanmak. yoksa birinci ihtimaldeki etiketi yapıştır, dedikodusunu yay; kız öldü zaten!

biraz daha hayatta zor yolu deneyelim çünkü nefes almak çok basit.
bunlar önce buluşmuşlardır kız oğlandan oğlan da kızdan hoşlanmıştır. buluşma bitene kadar bi sorun yoktur ve oğlan rahatca kızın numarasını ister kız da hoş vakit geçirdiği bu hoş, karizmatik... çocuğa çekinmeden numarasını verir. ama buluşmadan sonra kızın içine bi kurt düşer. bu kurt iki şeye sebep olur. birincisi oğlan kıza mesaj atar ve kız oğlanın mesajlarına isteksiz cevap verir (genelde cevap bile vermez) oğlanın uzaklaşmasını istediğini anlaması için. ikinci durum ise başlıktaki gibi kız direk mesaj atar ve numarasını sildirir. konuşma şeklinden de karakterini anlarsınız zaten.
Tanısma - ayrılma.
ergen kız.
güncel Önemli Başlıklar