bugün

Toplum tarafından 4 göz diye bilinen insan. Böylelerini görünce adama bir gülme gelir. Evet.
gözü bozuk kimsedir, gözlük camının kirlenmesi veya yağmur yağması kişinin rutin sıkıntılarından biridir.
18 yıldır aralıksız kullanıyorum. lazer operasyonu da olamıyormuş (kornea incelmesi varmış) doktorlar öyle dedi.
benim için büyük dert.
takmaya takmaya büyüttüm numaları.
ne yapayım sevmiyorum, sevemiyorum.
burnumun ve kulaklarımın üstünde bir ağırlık taşımak istemiyorum.

ama bazen bazı şeyleri yapmaya mecburuz işte... *
kanepeye yüz üstü ya da yan şekilde uzanıp televizyon izleyememek nedir bilir misiniz? ya ekran kalitesinden ya da vücudunuzun konforundan vazgeçmek zorunda olmak...
Numaralının en alâsını kullanıyorum.

Artık organım oldu kendisi.

iyi ki lens denen şey var.
Gözleri bozuk insandır. Görüntü kirliliği oluşturdukları bir gerçektir.
Napsın bu insanlar göremesin mi görüntü kirliliği nedir ya?
Herkesin gözleri lens kullanmaya uygun değildir veya operasyon geçirmeye.
1.35 numaralı gözlük kullanıyorum görüntü kirliliği olduğumu da düşünmüyorum, düşünce kirliliğisin.
7 yaşından beri gözlük kullanan bir insan olarak 16 yıldır görüntü kirliliği olduğumu öğrendim.
Kendimi bildim bileli olduğum insandır enteresan bir duygudur tarif etmesi zor beni ancak yaşayan bilir arkadaşlar.
gözlüğüne sulanılmaması gereken insandır. o gözlük elden ele gezerken tenim renkten renge giriyor hele bir de camları masaya denk gelecek şekilde bırakıldığında küçük çaplı cinnetler geçiriyorum.
görsel
sap kırılmasını "bağzı" firmalar garanti kapsamında çözer. 2 yılı geçmediyse tabi.