bugün

kontürlü hat alıp cimriliğin son raddelerine ulasmıs insan modelidir.. asla kontürü olmaz 3 aydan 3 aya hattı kapanmasın diye kontür alır onun parasınıda borc almıstır asla geri vermez..

dürülü dürülü
+alo baba nbr
-sayın abonemiz bu bir öde....
+kanka bi kerede normal ara ya
-kanka harbi konturum yok bi 10 milyon borc versene
+dıt dıt dıt dıt
telefonu da 10 takside böldürüp senet ile almış olması kuvvetle muhtemel insandır.
kontörlü hat kullanıp 3ayda bir kontör yükleyen (oda hat kapanmasın diye) insanınsı sahsiyettir. *
cimridir. fakat cimrilik bir yana dursun, otlanmayı alışkanlık haline getirmiş insan modelidir. yanındakinin yemegine, sigarasına, içkisine vb. sulanan tiplerde genelde bu kişiler arasından çıkar.
bu kisi kendi operatorune bagli butun cep numaralarini direk odemeli arayacakmis gibi kaydeder kendi rehberine, hic elini korkak alistirmadan odemeli arar da. diger operatorleri kullanan kisilerin numaralarini "onlar beni ararsa kim olduklarini goreyim." felsefesiyle kaydeder. 350 derecede 10 dakika bekletilmis firina verilesidir.
beleşcinin allahıdır.ayrıca yancılık potansiyeli de vardır bu adamın.bulduğunuz yerde vurun lan.
hayatını parazitlik üstüne kurmuş insandır. ölmek için ecelini beklemez,boş mezar buldunmu girmeye bakar.
eski sisteme göre 6 ayda 1 kontör yükliyen cimri insan tipi. hatta kuruş dönemine geçince artık senede 5 lira bile atsa hattına kapanmıycak olmasının sevincini yaşayan insan.
sürekli kontörü olmayan insandır. bir de avea kullanıcısıdır muhtemelen. *
parasız gevezelerin yaptığı birşeydir.
kendince yeni bir açılım yapan insandır.
benim halam bu.
bir gün kontör almış nasıl olduysa, sana mesaj atılmıyor diyor.
engelledim dedim seni. 3 yıldır mesaj atmıyor numaranın 135'li olduğunun farkında değil.
işsiz güçsüz insandır.
öğrencidir o. kaydedilen numarada anne babasıdır.
fakir değildir. fuckerdır. karşıdakilerin faturalarına acımadan döşer.
6 ayda bir 8 tl yükleyebilen insandır.
Zenginlik belirten cümleleri kurma potansiyeli olmayan insandır.
(bkz: bencil)
garanti turkcelllidir.
Ffaaar nickli aziz dostum kardeşim niyazim vede mahmutum vede kamilim ve herşeyden önemlisi biricik selahattinimin ta kendisidir. insancıl bir tanım için bir satır aşağıya :
efenim kontörü bulunmayan, kontöre para harcamaktansa ayı gibi "cigara" içmeyi tercih eden , parliament içen ve isminide "pallemend" diye telaffuz eden "bi bitmediniz .mk" varlıklarıdır. başta hayvanat kardeşim olmak üzere. selamlar.