1. 1.
  numaranızın son rakamını bir aşağıdaki ya da yukarıdaki rakamıyla değiştiriniz. çıkan iki sonuç sizin numara komşularınızdır.

  son günlerde sosyal medyada akım olmuş yeni bir zırva.

  bu insanlar ne yapmak nereye varmak istemektedirler?

  edit: tanım.
  1 ... ruhum protez
 2. 2.
  Milleti rahatsız etmekten başka bir halta yaramayan zırvalıktır.
  5 ... fikri firar 2
 3. 3.
  Niğde belediye başkanı ile iletişime geçen vardı Twitter kurgusu değilse eğer. Hiç merak etmiyorum çok şükür başımıza bela almaya niyetli değiliz.
  6 -1 ... cadimavisi
 4. 4.
  Uc dort numara altima uatume kadar baktim. Bi basima kalmisim. Benim komsum yok mustakil dag evinde oturuyorum telefon numarasi evreninde.
  3 -1 ... karantinadabunaldim
 5. 5.
  bir sarmadığımız numara komşusu kalmıştı, onu da çıkardılar başımıza. çok saçma bence.
  ... 3taksim307
 6. 6.
  Şimdilik bana gelen bir komşuluk mesajı yok. Sanırım ben de telefon numarası evreninin komşularının tümüyle kavgalı emekli askeriyim.
  ... ruzgara karsi yuruyen adam
 7. 7.
  başlık açılırken durumun tanımı da yapılsa keşke. hani bilmeyenler, Twitterı takip etmeyenler için. sözlük sonuçta, tanım tanım tanım.
  edit: gerçekten zırvalık olan akımdır. numarasını kendi isteğiyle tanımadığı insanlara yaymak, belki de başına bela almakla sonuçlanabilecek akımdır. Twitter akımları kabak tadı vermeye başladı.
  2 -1 ... yarasa seneca
 8. 8.
  Saçmalık olarak düşünsem de merakıma yenik düşüp bakmış bulunduğum, bakmışken alt Komşuma mesaj attığım ve birçok ortak nokta kesfettıgım, bana yeni bir kız arkadaş kazandıran twitter akımıdır.

  Kendi numaranızın son rakamına bir ekleyip veya bir azaltıp numara komşunuzu öğrenebilirsiniz.
  -1 ... yildizhan
 9. 9.
  aşırı meraktan kaydettim ben numaraları ama birisinin profilinde evlilikle ilgili bişeyler var, diğerinin hiçbir bilgisi görünmüyor korkunç.
  ... gelirkenekmekal