bugün

Milleti rahatsız etmekten başka bir halta yaramayan zırvalıktır.
Niğde belediye başkanı ile iletişime geçen vardı Twitter kurgusu değilse eğer. Hiç merak etmiyorum çok şükür başımıza bela almaya niyetli değiliz.
bir sarmadığımız numara komşusu kalmıştı, onu da çıkardılar başımıza. çok saçma bence.
Şimdilik bana gelen bir komşuluk mesajı yok. Sanırım ben de telefon numarası evreninin komşularının tümüyle kavgalı emekli askeriyim.
Saçmalık olarak düşünsem de merakıma yenik düşüp bakmış bulunduğum, bakmışken alt Komşuma mesaj attığım ve birçok ortak nokta kesfettıgım, bana yeni bir kız arkadaş kazandıran twitter akımıdır.

Kendi numaranızın son rakamına bir ekleyip veya bir azaltıp numara komşunuzu öğrenebilirsiniz.
aşırı meraktan kaydettim ben numaraları ama birisinin profilinde evlilikle ilgili bişeyler var, diğerinin hiçbir bilgisi görünmüyor korkunç.
Komşu komşunun bir şeylerine muhtaçtır arkadaşlar, nazik davranmak icabeder. Neme lazım eheh.
yeni taşındığım dairemin kapısı çaldı. açtım kapıyı bir adam. buyurun ne vardı dedim. kendisini tanıttı. komşummuş. neymiş benim daire numaram 8 onunki 9 muş. dedim ben de numaradan bu komşuluk. evet böylelikle gerçek komşuluğun ne olmadığını sayesinde öğrenmiş oldum.