1. 1.
  saadet partisi genel başkan yardımcılığı yapan kişi. temmuz 2007 seçimlerinde akp tarafından milletvekili adayı yapılmak istenmiş fakat kurtulmuş kabul etmemiştir. ilerde partinin başına geçmesi beklenen en güçlü adaydır.
  6 -1 ... akustikcinayet
 2. 2.
  1959 doğumlu olan Numan Kurtulmuş, istanbul Üniversitesi işletme Fakültesi'nden 1982'de mezun oldu. 1984'te yine aynı fakültede yüksek lisansını tamamlayan Kurtulmuş, 1988-1989 öğretim yılında ABD'nde Temple University School of Business & Management da lisansüstü çalışmalarını sürdürdü. Kasım 1990 ile Haziran 1993 tarihleri arasında ABD'de Cornell University New York State School of Industrial & Labor Relations'nda Misafir Öğretim Üyesi olarak çalışmalarda bulunan Kurtulmuş, sosyal siyaset, işçi-yönetim ilişkileri, yönetim ve organizasyon, sendikalar ve sendikacılıkta yeni trendler ve insan kaynakları yönetimi konularında yayınlanmış makaleler yayımladı. istanbul Ticaret Üniversitesi'nde Profesör ünvanıyla akademik çalışmalarını sürdüren Kurtulmuş, Saadet Partisi GiK üyesi ve Genel Başkan Yardımcısı olarak siyasete de devam ediyor.
  4 -1 ... olasihallerim
 3. 3.
  bugün itibarıyla saadet partisi genel başkanlığına aday olan siyaset adamı. ısrarla takip edilmesi gereken son derece nitelikli biri aynı zamanda. kendisinden umutluyum diyenlerin sayısı da bir hayli fazla. numan kurtulmuş ile yapılan nitelikli bir röportaj için http://ideopolitik.wordpr...i-kimsenin-cebinde-degil/
  6 ... saadet teyze
 4. 4.
  (bkz: nuria bermudez)
  -5 ... notrinova
 5. 5.
  saadet partisi genel başkanı. *
  4 ... tu kaka bana
 6. 6.
  erbakan vefat etmeden gerçek manada başkanlık yapması mümkün olmayan kişi.
  5 -2 ... imhotep
 7. 7.
  hem akademisyen hem siyaset adamı.

  saadet partisi başkanlığını devralacak kişidir.

  2004 yılında profesör ünvanı almıştır. istanbul ticaret üniversitesi'nde öğretim üyesidir.

  birikimli ve samimi. *
  7 -1 ... carriye roxalina
 8. 8.
  mücahit erbakan önderliğinde partiyi yönetecekse * saadet partisi için değişim yaratamayacak adam.
  2 -1 ... tu kaka bana
 9. 9.
  yıllarca bu ülkede islami siyaset iddiasıyla otaya çıkanlar da,biz solcuyuz diyenler de,milliyetçi kisvesi giyenler de bu ülkeyi sloganlarla idare ettiler,ortaya somut plan koymadılar,bunu hem bilgi eksikliklerinden,hem de milleti kafalarında doğru ve samimi bir yere oturtamadıklarından dolayı yaptılar.ülkede ne zaman büyük sorunlarla karşılaşılsa hep kayıkçı kavgalarına başvurdular,demagoji yaptılar.numan kurtulmuş'un hiç değilse demagojiden uzak,bilgiye ve sonuca dayalı konuşmaları ve güven veren duruşu insanın içini az da olsa ferahlatıyor.en azından ciddi bir akademisyen,dolu bir ekonomi uzmanı bir partinin genel başkanı olmuştur,bu bile Türkiye açısından önemli bir gelişmedir.

  Allah seçene de,seçilene de,seçecek olana da,seçmeyecek olana da hayırlı kılsın.

  tanım:saadet partisi lideri.
  4 -1 ... munferit kalabalik
 10. 10.
  saadet partisi 3. kongresinde tek genel baskan adayi. istanbul ticaret universitesi ogretim uyesi. ekonomi profu. turkiye nin icinde bulundugu ekonomik sikintalar goz onune alindiginda genel baskan olmasi isabetli olmustur. kendisine yeni gorevinde basarilar diliyoruz.
  4 ... padre