1. 1.
  dünya üzerinde hali hazirda bulunan yaklasik 450 nükleer santrali görmezden gelip, kendi ülkesinin yetismis elemanina güvenmeyen (tabi bunlar uzun vadeli amerikan alicengizi *) "bizimkiler döker saçar uranyumu!" gibi ezber laflarla, türkiye'nin hizla artan enerji ihtiyacinin farkinda olmayan, hatta ve hatta bir o kadar da * * * cahil, her duyduguna inanan meydanlarda "sonumuz çernobil olmasin!" diyen koyun toplulugu elemani.
  sanirsiniz ki bu reaktörler her an bir anlik dalginlik sonucu patlayabilen yapilardir.. oysa degil. cidden*
  2 -2 ... goliath
 2. 2.
  (bkz: enerji krizi esigindeki turkiye)
  ... goliath
 3. 3.
  (bkz: çarşı)
  3 -1 ... thedewil
 4. 4.
  aynı enerji krizi saçmalığıyla mesut yılmaz ve cumhur ersümer önderliğinde rusya ile doğalgaz anlaşması yapılmış afedersiniz kıçımıza kalın bir kazık girmişti.

  (bkz: dogalgaz cevrim santrali)
  1 ... teka
 5. 5.
  yanlış yapan insan. hatta saçmalayan insandır. nükleer enerjisi olmayan bir ülkenin geleceği yoktur.
  -2 ... mta88
 6. 6.
  (bkz: nükleer yasa tasarısına hayır) * nasıl karşı çıkıyor bunlar bu enerji tasarısına, üstelik ekonominin gelişmesi buna bağlı... zaten mazot da 1 ytl olacak!
  ... steril mikrop
 7. 7.
  yazılan entrylerin oldukca bos oldugunu gördüğüm başlıktır. nükleer enerji denilen şey ne kadar güvenli olursa olsun sonucu doğaya ve insana büyük zararlar vermektedir. amerika ve gelişmiş ülkelerin çoğunda bu tip santraller kapatılmak üzeredir. nükleer enerji santralleri kurulduğu bölgeye zara vermeyebilir fakat bizden milyonlarca kilometre uzakta bulunan bir yere mutlaka zarar verir. amerikada bulunan bir nükleer santralin bedelini zamanında italyanın küçük bir kasabası ödemişdi. kasabada bulunan insanların aniden hastalanması amerikadaki nükleer enerji santralinin sebep olduğu ortaya çıkmıştır. bir diğer olay ise bu santrallerin amerika veya diğer gelişmiş ülkelerde kapatılırken neden bizim ülkemizde açılmak istenmesidir. adamlar gelip senin ülkende santraleri kuracaklar sonra tekrar gelip sana malzeme satacaklar. bu makinanın vidası bozuk efendim bizde war sana satalım diyecekler. bu olayı kabul etmeden önce akıllıca bir düşünmek gerekir...

  edit: nükleer enerjiden önce elinde olan doğal enerji kaynaklarını kullan.. akıl sahibiyim diyosan git yaptır bir nükleer santral yolsunlar seni bi güzel.
  5 -2 ... lowerkid
 8. 8.
  elektrik kesintisi oldugu zaman ilk zirlayan insandir.
  1 -1 ... radament
 9. 9.
  Çocuklarının komik olmamasını isteyenlerdir.
  5 ... croshifseytan
 10. 10.
  komur yakan santrallerin atmosfere daha fazla radyoaktif madde saldigini bilmeyen kimsedir.
  3 -1 ... kenjin