bugün

Güvenmediğiniz kişiye asla atmayın.

Yüce bir tavsiyedir.

Ent.
hahahahha buna gülerim işte.

t: nude paylaşmak.
görsel
sozluk yazarlarinin asla yapmayacagi seydir.
siber seks muhabbeti yeterince ilerlememişse yapılmaması gereken atraksiyon. sonra niye çaylak oldum, niye ayar yedim diye ağlamayın.
dalı daşşa gözler önüne sermektir.
Ara ara yaptığım şey. Vücut sağlam, penis sağlam niye atmayayayım.

Bu arada isteyene atabilirim.
Gayet normal tabii.
görsel
Yetişkinler arasında olduğunda Gayet doğal bulduğum eylem.
Sadece kız mı atıyor yoksa erkek de karşılık olarak bir yerlerini çekip atıyor mu? Bilmediğim için hasseten soruyorum.
zamanında sevgilimin bana karşı gerçekleştirdiği eylem. nude atma eylemi.

ben aseksüelim. yani sevgi duyabiliyorum ama cinsel çekim hissetmiyorum. bu doğuştan gelen bir şey. yani hiç cinsel ilişkiye girmedim ve girmek de istemiyorum. hani önüme rihannanın bira içerken o mabadını gösterdiği resmini koyun ben gene de bişey demem. benim için mabat, 2 lobu bulunan, sıçmaya, osurmaya ve oturmaya yarayan bir organdan ibarettir. fakat dediğim gibi sevgi hissedebiliyorum. ve sevgi adında bir sevgilim var. üniversitede okuyor. ben üniversite okumadım. sınava girdim üniversiteye girebilirdim. fakat o dönem sansar dinliyodum. sansar, üniversite yılları şimdi sansar dinlemek için fazla havalı dedi. ben üzüldüm. adamı dinleyebilmek için üniversiteye girmedim. o kadar çok seviyordum yani. gerçi baba dayağı yedim, evden atıldım, bigün çok büyük bi insan olcam dedim. bilin bakalım oldum mu. bu yolda çoğu kişi bana ihanet etti, o ihanet edenlerin hepsinin amına dicem de aseksüel olunca işte o koyma eylemini de gerçekleştirme isteğiniz olmuyor. hasılı kelam olamadım yani. neyse.

sevgi benim aseksüel oldugumu biliyordu. kendisi zaten lezbiyen. ee sen erkek degil misin diceksiniz. evet erkegim. fakat olay şu: sevgi çok güzel bi kız gerçekten çok güzel. ve fiziği de efsane. ee hani aseksüeldin diyeceksiniz. kardeşim kızın fiziğini beğeniyorum diye illa domaltıp şey edecek halim yok. ben bu kıza seni seviyorum dedim zaten kankamdı. biliyosunuz 2 tane genç. sevgililik evresinden önce flörtlük denen ne idüğü belirsiz saçma sapan bir evre vardır ondan önce de kanka. eğer tipsizseniz kıza açıldığınızda kız "aa ama sen benim kankamdınnnn" diyecektir. bu, kısacası, "tipsizsin, git." anlamına gelir. o böyle derse elhamdülillah deyip "bacımsın" deyin.

şükürler olsun ki gayet yakışıklıyım. tabiki de değilim. yani kendimle bu konuda barışığım. ben kendimle bu konuda barışmaya karar verdim. oglum tipsizsin dedim eyvallah dedim yani.

işte sevgiye açıldım, bak dedim seni seviyorum dedim. ama sen benim kankamsınnnn demedi ben lezim dedi. sanki farklı bir dünyadanmış falan. "ben de lazım" dedim. çünkü lez ne demek bilmiyordum. kız hayır lezbiyenim dedi. reptilian gibi bir şey mi bu insan değil misin sen söyle bakalım nerden geldin falan dedim. sen nası aseksüelsin lgbtyi bilmiyon mu dedi. ben de mi lgbtden sayılıyorum dedim. e tabi dedi. inkar ediyorum dedim. nasıl dedi. lan lgbtden olmayı ben mi seçtim kardeşim değilim işte dedim. tamam öyle olsun deyip güldü. seni güldürebildiysem ne mutlu bana teşekkürler türkiye dedim ve tiyatro sonu sanatçıların yaptığı o kafayı hafif öne doğru eğme hareketini yaptım ayağa kalkarak. kız yine güldü. oturdum. yani kızlardan hoşlanıyorum dedi.

kızsın ve kızlardan hoşlanıyorsun öyle mi dedim. şaşırdım yani. o da, senin de şeyin var ama birine sokmuyorsun öyle mi dedi. ben de senin de ağzın var ama hayra açmıyorsun da erkeğin özel bölgesine mi açıyorsun öyle mi dedim. terbiyesiz dedi tam kalkıp gidecekken nerem terbiyesiz az önce ağzının suyu aka aka şeyimden bahsetmiyor muydun sutopu kaşmer diyecektim ki demedim tabi linç yemiyim diye. kız ağır bir sagopa hayranı çünkü. gölge haramilerine bir selam çak diyor sürekli. ben de sansar hayranı oldugum için gölge haramilerine çok selamlar selaam falan diyorum.

neyse kız oturdu falan işte kızlardan hoşlanıyorum falan dedi. tek sorun saçımın uzun olmaması kıllı olmam ve şeyimin olması mı olay bu mu yani dedim. anlamadım dedi. lan en nihayetinde 2 maymunuz homo sapiens işte. neyin kafası bu. illa seçicem. seçicem seçicem diye 25 yaşında evde kalmışsın pezevenk dedim. üniversite okuyorum dedi. lan bi siktir git 18inden beri sürekli gircem gircem diye 7 yıl sonra girdin nah bi karı bulursun. lan ben erkek halimle düşüremiyorum sen karı halinle mi düşürcen dedim. haklısın aslında dedi. o zaman napim dedi. seni seviyorum sevgi sevgilim ol dedim. tamam dedi. çinli olsan adın nolurdu dedim. ne dedi. sevgi lee dedim. "bu sefer güldürmedi...." deyip ağladı ben de teselli ettim falan.

neyse ilişkimiz öyle ilerliyordu 1 yıl oldu. ben cinsel ilişkiye girmek istiyorum dedi. babababa babanın evinde de cinsel ilişkiye giriyodun dimi dedim. ya hani maymunduk çiftleşelim gel dedi. ben zina yapmam dedim. evlenelim cima yapalım dedi. gel buyur dedim. şaka yaptım dedi. gel yapalım dedi. kardeşim ben aseksüelim cima da yapmam aslında dedim.

kız kabul etti falan işte. ama sürekli nude göndermeye başladı. 90-65-91 vücut ölçüsünde bir kız. sürekli aman tanga, jartiyer falan. bigün evine gittim oturmuş noel günü noel hindisini böyle üstüne koymuş mabadına da tövbe yarabbim noel hindisi sokmuş gel beni hallet falan diyor. ya kızım istemiyorum anlamıyo musun dedim. bigün de eve 2 tane rus kız çağırmış. üçü birlikte yatakta domalmışlar. biri oral biri anal biri doggy. memeler kafam kadar. yahu kardeşim istemiyorum anlasana diyorum sürekli.

kız bana evdeyken sürekli nude gönderiyor. memesini, götünü-başını. en sonunda dayanamadı. ya ben nude göndersem de sen istemiyorsun ayrılalım dedi. peki madem dedim. o kadar kolay mı dedi. kardeşim sevgililiğimiz cinsel ilişki yüzünden bitiyorsa demek ki sevmek demek şey etmek demekmiş. e ben aseksüel olduguma göre bi zahmet o kadar kolay olsun dedim. haklısın dedi. eyvallah bacım dedim.

2 yıl sonra evlendi bi erkekle. nikah şahidi oldum. bacımdır. şuan kocası en iyi arkadaşım. ona da burdan selamlar.
isteyen herkese atabilirim.
ee nası böyle iyi mi ?
bence gayet iyi s..yorsunuz sözlüğün kalitesini aynen devam.
ha bu arada atmayın kimseye nude mude maçanız yiyorsa gidin gösterin.
kendini vücudunu teşhir etmektir.
isteyen herkese atabilirim.
Kızların yapmaması gereken.
Sevgiliden ayrılırsın nudelerinle tehdit eder.
Kocadan boşanacaksındır nudelerinş delil gösterip erkeklere yolluyordu orospu der.

Edit: sinsi erkeksileri rahatsız etmiş sanırım.
görsel
Çaylak olmakla sonuçlanabilir.
Yapman guzum!
Geçen yıl dağarcığıma kattığım kelime.
görsel
Nudenuz nudemuzdur gönül rahatlığıyla atabilirsiniz.
bence hic zevkli degil.
normal cinsel hayati olan bir insanin zevk alacagini dusunmedigim amacsiz bos bir eylem.

titreyen bacaklar kesik nefesler kucuk isiriklari tercih ederim.
Son atığın bana gelmedi, yanlış yere atmış olmalısın.