bugün

Şehir efsanesidir. Evet
sözlük kızı neden nude atsın ki? yani siz sözlük kızlarına ne diyorsunuz swh kafam da deli sorular.. bir erkek olarak bunu düşünüyorum.
Hani nerde kim olm? Link versenize.
kelly brook ne zaman sözlük kızı oldu ya? neyi kaçırdım ben ühühühü
(bkz: 4chan)

(bkz: Selfie çubuğu)
Hanımlar bana nude yollamayın buna gerçekten sinirleniyorum ben!
ilk önce numarasını atsın whatsap a geçelim ordan yollar nudesini.yalarım yeter ki o atmak istesin çare çok.ewed
çok mu çok sapıksınız arkadaşlar.
sırası değil kardeşim. az dur. gavga var.
varmış diyorlar.
Varmış diyorlarin yalancısıyım.
Bir ben varım. Bir de tengir abla atıyor sanırım.
zaman zaman içinde bulunduğum dönemlik varoluşsal sancı buhranından çıkmama sebep olan bebeyim.

var olsun.
anamıza bacımıza kötü örnek oluyorlar. bence hepisi silinsin.
Bana aşık olduğunu ispatlamaya çalışan sözlük kızıdır.
yoktur, varsa ispatlasın
başımın üstünde yeri vardır.
Üşümesin dikkat etsin.
isyankar meme ucu adlı arkadaşımıza ruh sağlığı hastanesi olarak şizofren teşhisi koyuyor ve 3 hayırla uğurluyoruz.
henüz o cesarete sahip birisini göremedik. yok mu aksini iddia edecek bir babayiğit ulan!
O kızlar beyaz atlara binip çekip gittiler.
ptt den atmasın 20 günden önce gelmiyor postalar. aras kargo diğerlerine göre daha hızlı oradan atsınlar.
Seven sevdiğine nude atsın.
Fotoğrafları farklı mecralarda elden ele dolaşınca da şikayet etmemesi gereken kızdır ayrıca. Fazlasıyla tanımadığın etmediğin insanlara nude atılır mı. Özelimiz diye atarsın sonra onunla kavga ettin mi de bunları ifşa eder falan. Sözlüğün metalcisinin dediği gibi bu devirde babana bile güvenmeyeceksin, evet.
Kime atacağını iyi tahlil etmesi gerekir yarak ağızlı işler terse dönerse ortaya dökebilecek Bi gavata denk gelebilir.