1. 27.
  nude atan sözlük kızı
  -4 ... true
 2. 28.
  --spoiler--

  şüphesiz ki onlar cennetten yerlerini ayırtmışlardır.

  --spoiler--
  1 -6 ... bismillahirammstein
 3. 29.
  tercihde bulunan bir kızdır.

  o değilde şu nude nude diye salya akıtan kıymetli arkadaşlar bir gün otururken kız kardeşleri veya ablaları yanlarına gelse, ' abicim/kardreşim bir çocuk var benden nude istiyor yaa kıyamam hemen atıcam' derse; 'ah ablacığım beklemen bile hata hemen at, dostumuz gününü mutlu geçirsin sebi şıllık hehe " mi der ? böyle derse bir sözüm yok. Ammaa yok öyle değil de : vay sen benim namus şeref puanımı düşürdün seni hafif meşrep inek allah evine ateşler salsın, cehennemde kuzu çevirme yapıp pitonlara yedirsin pühhh takbirr allah akbarrr!!' veya 'seni anneme söyliycem kızım göyüysün ühühü' derse -ki %87,6 böyle olacağına eminim- bu adam ağır karaktersizdir.

  üni yıllarında da böyle çok yavşak gördüm. Kendisi her kıza salya olur, telefonda cinsel muhabbetler yapar, mini kıyafet giyen kızlara olan çeşitli fantezilerini seslendirir; kız kardeşi izinsiz bir gün dışarı çıksa, azcık dar bir kıyafet giyse, birkaç saat telefona cevap vermese hemen namus bekçisi kesilir hatta şiddet uygulardı.
  2 -4 ... hammet
 4. 30.
  Yapmayın kızlar. Gerek yok böyle bir şeylere. Tutkunuzu sevişerek giderin. Sizin attığınız nudelerle erkekler sadece özgüvenlerini yeniliyor egolarını tatmin ediyor. Yani aslında erkek için de bir şey fark etmiyor.
  -1 ... bir samsun beyefendisi
 5. 31.
  Henüz denk gelemediğim sözlük kızıdır. En kısa zamanda denk gelmek dileğiyle. Yerim.
  ... slytherinin askeri
 6. 32.
  i'll be lookin' forward to your feedback.

  (bkz: inceyi görenlerin gözü yaşlı)
  4 -1 ... confi