1. 0.
  ntv'de banu güven vardır, habertürk'te saba tümer vardı onu da kaçırdılar. özge uzun kaldı sadece.
  1 ... taharetmuslugu
 2. 1.
  ntv her türlü önde, son zamanlarda biraz cozutmuş olsa da grafiklerinden yayımladığı dergilere çok farklı.

  ntv olmadan önce haberleri show'dan, atv'den izlediğimiz zamanları hatırladıkça "iyi ki var" diyorum.
  -1 ... rhizomique
 3. 2.
  ntv spor vardır habertürk spor yoktur.
  1 -1 ... kevin
 4. 3.
  habertürk tarafın önde gideni kanalken, ntv tarafsızlığa limit kadar yaklaşmaktadır.

  eskinin muhalefeti şimdinin sıkı iktidar yanlılarını habertürk'te görebilirsiniz, ntv'de ise ne olduğu belli tarafı hep sabit insanlar gözükür.
  1 ... zebellah
 5. 4.
  ntv prensipleri olan, kaliteli ve biraz "sola" çeken bir kanaldır. yazı işleri, neden gibi siyasi içerikli programları dikkat çeker. bazen bir cinayeti veya bir mağduriyeti alır haftalarca, aylarca işler, onlarcasını görmez, belki de göremez ama genel yayın politikası sıradan değildir.

  habertürk'te hadi uykumuz geldi yatalım diyerek program bitirirler. sıradan, kafa siken programlar yapan ama çok izlenilen bir kanal. nihal bengisu karaca, cübbeli ahmet hoca, ali rıza demircan gibi isimlerle muhafazakar tribünlere oynar. yaşar nuri öztürk ile farklı bir açılım sergiler. murat bardakçı gibi sağdan soldan toplama uyduruk tarihçilere kucak açar. teketek'te gelen e-mail'lere kızıp "başka kanala geçin bizi izlemeyin" gibi saçma sapan diyaloğa girerler seyirciyle. gülmekten kopartırlar insanı. bazen bir son dakika gelişmesi üzerine saatlerce yayın yaparlar, bu da aslında diğer programlarının ne kadar gereksiz olduğunu gösterir. genellikle karşıt görüşlü insanları biraraya getirip vuruştururlar. hatta bu yüzden defalarca tartışma yaşanmıştır sunucularla hesapta olmayan konuklar arasında. ht kulüp diye bir magazin programları bile vardır, haftasonu yayınlanır ve kim kimi nerde dürtmüş haberlerini verirler.

  haber alanında tgrt haber bunların ikisini üstüste koyar üzerlerinden geçer. şu anda tgrt haber kanalının üzerine haber kanalı yok türkiye'de malesef.

  edit: imla.
  -3 ... cekilin ben yazarim
 6. 5.
  bir kere şunu baştan söyleyelim ntv türkiye'nin en iyi haber kanalıdır.yılların deneyimine sahiptir.yenilikçidir.önderdir.yaptıkları haber programlarının tarafsızlığı ve kalitesi bana göre tartışılmaz.magazin programları ve dizilerin yerine yaptıkları çok kaliteli kültür sanat, tartışma programları ve spor programlarıyla doldurmayı başarmışlardır.örneğin; gece gündüz, neden, %100 futbol, ve insan, dünya bunu konuşuyor, yorum farkı, sade vatandaş.bunların hepsi ntv'yi ntv yapan programlardır ve bu programlar türkiye'de daha önceden yapılmamıştır.ayrıca banu güven, burcu esmersoy, oğuz haksever, murat kosova gibi spikerleriyle de fark yaratabilen kanaldır.

  Habertürk'ün ise kuruluşu 5 yılı geçmemiştir ancak bana göre kuruluşundan bu yana ciddi bir yükseliş içindedir.benim görüşüme göre kaliteli,sorunu derinlemesine işleyen,tarafsız olmak için elinden geleni yapan,bütün kesimlere söz hakkı tanıyan bir habercilik anlayışı vardır.onlar da haber kanalının doğası gereği magazin ve dizi yayını yapmazlar ve bunu genellikle siyasi ya da tarihi tartışma programlarıyla doldururlar.teke tek, tarihin arka odası ve sansürsüz dikkat çeken programlarıdır.ntv gibi herhangi bir avrupa ligi maçlarının yayını ya da dikkat çekici bir spor programı yoktur.

  sonuç olarak ntv mi habertürk mü?tabiki ntv'dir.habertürk ntv'nin takipçisidir.bunun en basit örneğini yakın zamanda ekran grafiklerinin değişiminde gördük.ancak ikisi de candır canandır diğer tv'lere sonuna kadar tercih edilendir.
  2 -1 ... scary movie
 7. 6.
  haber ve sosyal aktivitede başarılı programlara imza atan iki kanaldır.
  ... chopinevetchopin
 8. 7.
  Satılmış kanallar.
  2 ... akdmsynbnymn
 9. 8.
  aralarındaki tek fark ntv'nin fenerli olmasıdır.
  2 -1 ... heddodepaso
 10. 9.
  aynı boktur, beş para etmez iki kanaldır, bunca zamandır ntv takip ettiğime yanarım en çok.
  3 ... rekz