1. 1.
  bugün itibariyle iyice ayyuka çıkan karşılaşma, daha da büyüyecek gibi.

  http://www.taraf.com.tr/haber/42670.htm

  http://taraf.com.tr/makale/8097.htm

  http://www.ntvmsnbc.com/id/25013548/

  şimdilik ntv haklı gibi gözüküyor, en azından gazetecilik ilkeleri bakımından öyle. taraf'ın her şeye bodoslama dalan, özensiz habercilik anlayışı ise bu kez fena çuvallamış gibi.

  ancak asıl gerçek şu ki, türkiye'de kimse kendi kuyruğuna basılmadıkça hiçbir şeye sesini çıkarmıyor.

  kurum olarak ntv ve özelde mirgün cabas'ın gösterdikleri refkeksi keşke ergenekon soruşturmasında yargısız infaz edilen ve "kurunun yanında yanan yaşlar" için de görebilseydik.
  6 -2 ... rhizomique
 2. 2.
  http://www.ntvmsnbc.com/id/25013597/
  ... rhizomique
 3. 3.
  lost, fringe, heroes ve peşinden ezel, aşk-ı memnu izleyen bünyelerin ilginç teoriler ürettiği kapışma.. çip, paralel evren, zıplama vs.. vs..
  3 -1 ... fatal
 4. 4.
  taraf'ın y.rra yiyeceği olaydır. zira ntv: ne bir siyasi akım ı destekliyor, ne de pis bir işe bulaşmış durumda... ntv nin açığını bulmak biraz zor gibi... lakin taraf bi tarafından patlamaya hazır bi oluşum. her an içlerinden biri küçük kızlara sarkıntılık suçundan tutuklanabilir. vakit gazetesi olayında olduğu gibi.

  (bkz: iğrençsiniz ibneler)
  8 -2 ... e t go home
 5. 5.
  çoğu konuda desteklediğim taraf'ın ciddi anlamda özensizce ve provokatif olarak hazırladığı bir haberin sonucunda ortaya çıkmıştır.
  4 -2 ... serendipiti
 6. 6.
  taraf'ın mevcut iktidar yanlısı olmayan kurum ve kuruluşlara olan tavrı belli. kendini liberal, özgürlükçü olarak gösteren ama sansür koymaktan da geri kalmayan, sahte resimlerle tsk'yı karalamaya çalışan bir kurum. arkasında kimin olduğu belli, kime "taraf" olduğu belli. bu nedenle hemen hemen herkes tarafından ortalamanın üstünde güvenilir belkide tek yayın kuruluşu olan ntv'ye saldırmalarını da doğal görüyorum. kendilerini bir de ne bileyim keriz fenerinin odağı olan kanal 7 yle uğraşırken görsek keşke ama yemez dimi ahmetciğim!

  edit: ntv'nin yayınladığı belgelerle şapa oturmuş taraf'ın kaybettiği müsabaka.
  5 ... lynx
 7. 7.
  söz konusu telefon kayıtları:
  http://cm.ntvmsnbc.com/dl/Pdf/NTV212.pdf
  ... shdwgrl
 8. 8.
  ntv'nin kazandığı kapışma.
  http://www.ntvmsnbc.com/id/25013597/
  2 ... yzrczr
 9. 9.
  tarafın yine bişeylere taraf olmak adına, ahanda açık buldum atlıyayım tarzı kefal gazetecilik örneğini sergilediği kapışmadır. bu da gösteriyor ki taraf olmak değil taraf okumak sıkıntı yaratır.
  4 ... miafori
 10. 10.
  taraf, "ntv kazadan önce aramışsa acaba neden aramış"ı sorgulamadan haber yapmıştır. bildiği başka birşey varsa açıklasın ama bu haliyle araştırmadan, hatalı olabileceği anlaşılabilecek tek bir belge ile karşı tarafı itham eden konumuna düşmüştür.
  zira ntv, o telefon görüşmelerini yayınlamış ve kazadan sonra aradığını ispatlamıştır.
  gerçektende ntv neden o helikopteri düşürsün ki?
  2 ... alfa romeo