emek ege'li özgür buzbaş'lı spor gecesine
mehmet demirkol - fuat akdağ'lı spor servisine üzüldüm en çok da.

güntekin onay,ercan taner,ali ece ve birçok kaliteli isimle yola devam eden kanalın kırmızı çizgi gibi antipatik varoş bir programla kalitesini yerle bir etmesinden sonra kapanmasına üzülmedim açıkçası.
mehmet ayan gibi eziklere düştükten sonra hiç yayına devam etmesin daha iyi.
Kapanışı işte bu şekilde olan kanaldır:

--spoiler--
https://www.youtube.com/watch?v=V3QrR363D7A
--spoiler--
youtube
Spor kanalı kültürünün öncüsü, bir zamanların efsane spor kanalı.
çok özledik seni ntv spor. ramazan ayının vazgeçilmeziydin,sabahtan akşama kadar televizyonda sen açık olurdun. deli gibi seni izlerdik. maç özetleri,müthiş programların,yorumcuların,sunucuların,her şeyin... sadece ramazanda değil,herhangi bir günümüzde de televizyonda hep sen açık olurdun. sen gittin gideli televizyonu açamaz oldum,bakamaz oldum ntv spor. çok özledik seni ntv spor...
yerini şifresiz yayın yapan Bein Sports Haber e bırakmıştır.
iyide yapmıştır. lakin ntv sporda sürekli aynı yüzler aynı yorumlar sıkmıştı.
seni özlemedik ntv spor. zaten seninle aynı yayınları yapan bir fb tv vardı ikinci olarak gereksiz bir kanala dönüşmüştün.
artık rüyalardadır.
açıkçası bende özledim. karşımda her daim açık olan tek kanaldı diyebilirim. şimdi yokluğunda a spor isimli hükümet kanalına bakıyoruz. bu kanalda ne zaman güzel bir maç izlesem yayını kesip erdoğan mitingine canlı yayınla bağlanacaklar diye ödümüz kopuyor. özetle özledik seni ntv spor. umarım birgün tekrar geri dönersin...
şu dönem yokluğu hissedilir.
Özledik be kral asporu gördükçe özledik. Evet.
bir zamanlar; real madrid - barcelona maçını izlediğimiz kanal. ronaldo'yu messi'yi burada izledik biz.
sonra kapitalist düzen her şeyimizi aldı götürdü. kanal iflas etti.
ne güzelmiş dilara gönder'in 14-16 programı.

hepsi mazide kaldı.
Bein sports olarak yoluna devam etmektedir. Sadece spor servisi programı eksik.
Özlenen spor kanalı.
Kanalı geliştirmeyip kapatmayı tercih ettiler.

Rıdvan Dilmen’e devasa paralar vermek yerine gerçek bir spor kanalı olmayı deneseler toparlarlardı.
Spor kanalı kültürünü ülkemize kazandıran kanal.
7enevbahçe nin resmi kanalı gibiydi.. sahibi 7enevli, bi futbolcunun maksimum kazanabileceği parayı (2-3 milyon euro vs her neyse) rıdvana ödüyorlardı, siz düşünün artık işin vahametini..

mehmet demirkol vardı,kaç yıldır açıp dinlemedim.. yalakanın tekidir, işimizden ekmeğimizden olmayalım da ne olursa olsun modunda adamlar.. galatasaray lisesi mezunu, ama 7enevli..

güntekin onay; yorumlarına değer verdiğim ender spor yorumcularından hatta yorumcusu diyeyim biriydi, avrupa futbolu konusundaki bilgisi vs hayrandım.. üst düzey yabancı dil bilmesi vs..

ama gel gelelim, iş galatasaray a gelince, 5-6 ay önceki açıklamaları yabancı sınırı vs ( ee arkadaş sen beşiktaş 11 yabancıyla çıkarken gıkını çıkarmamışsın ) hadlerini çok aştılar..

bunlar için amaç türk futbolu falan değil, galatasaray başarısız olsun da gerisi önemli değil..

ee kendisine de hak vermiyo değilim,bugün 45 yaşında falan hayatının en güzel yıllarını galatasaray ın başarılarına şahitlik ederek geçirmiş.. anlıyorum onun içindeki ezikliği..

kapandı kanal, güzel de oldu..

o ekipten sadece arada takip edersem, bakarsam hakan güleç e bakıyorum ne yazmış ne demiş diye..

gerisi faso fiso, amigoluk bilmem ne lik peşinde.. amigoluk yapacaksan çıkıp kanala yorumculuk yapmayın.. git giy formanı stadda izle maçını..
görsel
facebook hesabını kimin yönettiğini merak ettiğim kuruluş.

Maçı galiba Mustafa cengiz sunuyor.
görsel

Web sitesi bu kadar özensiz olan başka site görmedim. Üstte 2-1 denizli yazıyor altta 3-2 erzurum.
2013'te kısa bir süre de olsa geceleri müzik yayını yapmıştı rahmetlim...
keşke yeniden açılsa. ne güzel Mehmet Demirkol falan vardı. severek izliyordum. öğlen işe giderken spor servisini izliyordum. ah o günler ah. iddaa sonuçlarını ordan takip ederdim.
Bir çok Avrupalı takımı bu kanal sayesinde tanıdım. 2018'de kapatılmıştır. yerine (bkz: dmax) kanalı gelmiştir. Türkiye'de spor kanalı furyasını başlatan ilk kanallardan birisidir.
kalitenin adresiydi. zaten NTV de ilk kurulduğunda efsane bir kadro ile kurulmuştu. kaliteli insanlar vardı. sonrasında çöktüler zaten. NTV spor unutulmaz, yeri de dolmadı daha. şimdi youtube üzerinde iyi kanallar oluşturuldu.