1. 1.
  türkiyede sporu gerçekten bilen kadronun oluşturduğu televizyon ekibi.
  1 ... yurekli74
 2. 2.
  izlenesi spor servisi.
  ... melankolik
 3. 3.
  spor servisleri içinde tartışmasız en iyisi

  (bkz: kenan onuk)
  (bkz: murat kosova)
  (bkz: okay karacan)
  (bkz: fuat akdağ)

  ve tabiki
  (bkz: burcu esmersoy)
  1 ... mmtyvs
 4. 4.
  türkiye'nin en kaliteli en dürüst en bilgili spor servisi.
  1 ... ylcn
 5. 5.
  murat murathanoğlu, yiğiter uluğ, okay karacan gibi isimleri kaybetmiş ve ciddi yara almış kurum. bir an önce telafi etmesi gerek. bu gidişle sadece futbol servisine dönüşücek.
  1 ... spor tutkunu disi
 6. 6.
  Futbol yorumcusu adı altında getirdiği adamlarda hiç çizilmez dediğimiz karizmasını zorla çizdirmeye çalışan spor servisidir. Ayrıca ellerindeki en önemli spor yorumcusu Rıdvan Dilmen'de son zamanlarda kayışı koparmış, tutarsız yorumlar yapmaya başlamıştır. Ntv Spor servisi yönetimine buradan çağrıda bulunuyorum; dibe vurmayı bu kadar istiyorsanız ünlü futbolcu çılgın Sedat'ı transfer edin de bu işi kökünden halledin. Hakan Ünsal, Sergen Yalçınla Ercan Taner i harcamanızı gözlerimiz yaşararak izliyoruz. Güntekin Onay'ın karşısına Sedat'ı koymanız dibe yolculukta size yardımcı olacaktır.

  Ayrıca size çok önemli bomba bir program fikri daha veriyorum. Eski Fenerli Kemalettin ile Ünal Karaman'ı Yorum Farkı na koyarsanız reytinglerde tavan yapma ihtimaliniz artar. Bence bu fikri iyi düşünün yada silkinip kendinize gelin.
  3 ... hewit
 7. 7.
  kameramanı : ahmet fırat
  1 ... kele