1. .
  haber izlenecek diye açılan ama saatlerce ve saatlerce iğrenç reklamlara maruz bırakıldığımız yayıncılık. hayır benim bildiğim reklam süresi 7 dakikadır. hhbdueh...poşeti papağan, kobim, param, çağdaş yaşam alanım, açılıp kapanan pencereler, sünnet çocuğuna benzeyen arabalar, şeyimin sektörleri, ağır çekimde koşuşan tayların belgesel kıvamındaki görüntüleri...saatlerce sürdüğü yetmiyomuş gibi orta direğe hitap edecek tek bir reklam yok.* saat başı haberler için, çarşambaları da ilber hoca için uğranmalı. bir daha da yüzüne bakılmamalı.
  4 -2 ... thaliia
 2. .
  hele o ntv radyodaki

  -kapi fuariniz basliyor demos kapi fuari davetiyeler demos kapi fuari.com da....

  ulan yeter aylardir fuar yapiyosunuz..illet geldi
  2 ... bilgehan
 3. .
  ntv izlemeyi bilmeyen yazarın şikayetidir.

  (bkz: atv nin bitmek bilmeyen reklamları)
  (bkz: show tv nin bitmek bilmeyen reklamları)
  (bkz: kanal d nin bitmek bilmeyen reklamları)
  (bkz: star ın bitmek bilmeyen reklamları)
  2 -2 ... devils advocate
 4. .
  ntv değişik bir kanal olduğunu hissettirmek için elinden geleni reklamlar kategorisinde de sonuna kadar kullanmaktadır. reklamları arka arkaya uzun süreler boyunca vermek yerine ara ara zamana yayarak göstermektedir. bu taktik kişilerin reklamlar bittiğinde "oh be sonunda bitti" şeklindeki hissiyatlarını yıkan ve yok eden bir taktiktir. izleyip kurtulmak varken damarlarımıza kadar sürekli reklama boğuluruz. ha bunu düşünen akıllı bir adam mıdır o tartışılır. lakin hiçte iç açıcı bir yol değil.
  1 ... babili
 5. .
  televizyon izleyicisinin kumanda kullanma kabiliyetini geliştiren reklamlardır. bu şekilde sürekli kanal değiştirip sürekli formumuzu koruyoruz, aerobik ve pilates'e harcanan paradan tasarruf ediyoruz. teşekkürler ntv ve diğer kanallar.
  (bkz: buzdolabı kapağı açmak)
  1 ... kacak dovusen ayi
 6. .
  ntv'yi terk etme nedenimdir zira, kantarın topuzu kaçmış ve işin boku çıkarılmıştır.
  1 -1 ... liberalisticcommunist
 7. .
  saat başı haberleri tam vaktinde verebilmek için aradaki programların veya haberlerin kısa sürmesi sebebiyle uzatılan reklamlardır. genellikle canlı yayınlar olduğu için ve buna bağlı olarak araya reklam koyulamadığı için reklam haklarını tek seferde yayınlamak zorunda kalıyorlar. genellikle 40 geçeden saat başına sürer bu reklam dizisi. biri biter diğeri başlar. tam vakti gelince de haberler yayına girer. çakallık çukallık yoktur ntv'de. ona göre izlenirse sıkıntı yaratmaz.
  ... kechi
 8. .
  reklam saatlerini bildikten sonra kasılmayacak durumdur. mesela ana haber bülteni başlama saati 19:00 dur, bu da demek ki 18:30-19:00 arası ntv den kıytırık bir yol durumu dışında bir halt beklemek yanlıştır.
  1 ... selfless